Portatif DVD Oynatıcı

  DVD playback

  Portatif DVD Oynatıcı

  Yolda daha uzun film keyfi

  Her zaman, her yerde film izleyin! 7 inç (18 cm) döner LCD ekranlı taşınabilir PD7020 DVD oynatıcı size yolda mükemmel film izleme deneyimini sunuyor. Yolda 4 saate kadar DVD/DivX®/MPEG film, MP3-CD/CD müzik ve JPEG fotoğraf keyfi yaşayabilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Portatif DVD Oynatıcı

18 cm/ 7 inç LCD, 4 saatlik oynatım süresi PD7020/12 Benzer ürünler bul

Yolda daha uzun film keyfi

 • DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD uyumlu

  DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD uyumlu

  Philips Taşınabilir DVD oynatıcı piyasada bulunan DVD ve CD disklerin çoğuyla uyumludur. DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD ve CD – tümünü DVD oynatıcıda çalıştırabilirsiniz. DVD+/-R, en yaygın kaydedilebilir DVD formatlarının her ikisiyle de uyumlu bir DVD sürücü için kullanılan kısaltmadır. Aynı şekilde, DVD+/-RW de en yaygın tekrar yazılabilir disk türlerinin her ikisine de uygundur.

 • MP3-CD, CD ve CD-RW çalma

  MP3-CD, CD ve CD-RW çalma

  MP3, büyük dijital müzik dosyalarının ses kalitesinde önemli bir azalma olmaksızın 10 kata kadar küçültülebildiği, devrim niteliğinde bir sıkıştırma teknolojisidir. Tek bir CD'de 10 saate kadar müzik saklanabilir.

 • Görüntü diskinden JPEG fotoğraflar görüntüleyin

  Görüntü diskinden JPEG fotoğraflar görüntüleyin

  Diskinizde kayıtlı JPEG fotoğraflar görüntüleyin. En sevdiğiniz anlarınızı aileniz ve dostlarınızda istediğiniz zaman yeniden yaşayabileceksiniz!

 • Dahili stereo hoparlörler

  Dahili stereo hoparlörler

  Stereo hoparlörler kaliteli ses sağlar ve serbestçe dinleyebilmenizi mümkün kılar. Yalnızca kulaklığı çıkararak müzik çalma rahatlığı ve keyfi sağlayan dahili stereo hoparlörler ile her zaman, her yerde müziğin tadını çıkarın.

 • Aracınızda kolay kullanım için araç montaj çantası dahildir

  Aracınızda kolay kullanım için araç montaj çantası dahildir

  Portatif DVD oynatıcıyı kolayca aracınızın koltuk başlığına takın. Yolda DVD film keyfi yaşayabilirsiniz.

 • 16:9 geniş ekran formatında film keyfini çıkarın

  16:9 geniş ekran formatında film keyfini çıkarın

  Filmlerinizi ve dijital fotoğraflarınızı görüntüleyin ve aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın. 16:9 geniş ekran en-boy oranı, evrensel - yüksek çözünürlüklü dijital televizyon için standarttır. Yerel 16:9 en-boy oranı, görüntünün alt ve üstünde boşluk ve ölçeklemeden ve görüntüyü farklı bir ekran boyutuna sığdırmaktan kaynaklanan kalite kaybı olmadan video görüntüleme anlamına gelir.

 • Şarj edilebilir pille 4 saate kadar oynatma*

  Şarj edilebilir pille 4 saate kadar oynatma*

  Bu Philips oynatıcı, uzun süreli kullanım için küçük boyutlu şarj edilebilir bir dahili pille birlikte gelir. Tek şarjla 4 saate kadar kesintisiz film, fotoğraf ve müzik keyfi. Şarj etmek için tek yapmanız gereken güç kablosunu takmak - bu kadar basit.

 • Araç adaptörü birlikte verilir

  Araç adaptörü birlikte verilir

  Bu oynatıcı yolda film keyfini artıran kullanışlı bir araç içi aksesuarla birlikte gelir. Bu araç adaptörü sayesinde oynatıcınızı çakmak yuvasından şarj edebilirsiniz. Portatif oynatıcı kurulumu hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 • Daha esnek görüntüleme için 7 inçlik döner renkli LCD panel

  Daha esnek görüntüleme için 7 inçlik döner renkli LCD panel
 • Standart DivX video oynatımı için DivX Sertifikalıdır

  DivX® desteği sayesinde, satın aldığınız Hollywood filmleri dahil olmak üzere Internet'den aldığınız DivX kodlu video ve filmlerin keyfini çıkarabilirsiniz. DivX ortam formatı, filmler, tanıtımlar ve müzik dosyaları gibi büyük dosyaları, DivX Ultra Certified® Philips cihazınızda oynatmak/çalmak amacıyla CD-R/RW ve DVD kaydedilebilir diskler gibi formatlarda kaydedebilmenizi sağlayan, MPEG4 tabanlı bir video sıkıştırma teknolojisidir.

 • Güç Kaybında Açılışta Devam

  DVD-Video oynatıcı, cihaz doğrudan kapatıldığında veya elektrik kesildiğinde kaldığınız yeri hatırlar. Başka bir diske geçmediyseniz, oynatıcınız diski yeniden yükleyerek filmi kaldığı yerden oynatmaya devam eder. Bu da hayatınızı biraz daha kolaylaştırır.

Tüm teknik özellikleri gör
 • DivX, DivX Certified, ve ilgili logolar, DivXNetworks, Inc.adına tescil edilmiş ticari markalardır ve lisansla kullanılmaktadırlar.
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Pil ömrü, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Çalma süresi için pil ömrü tahminidir ve uygulama durumuna bağlı olarak değişebilir. Pil ömrünü optimize etmek için kullanıcı, LCD arka aydınlatmasını minimum seviyeye ayarlamalı, kulaklıkları bağlamalı (dahili hoparlörlerle değil) ve orta ses seviyesinde dinlemeli ve ürünü oda sıcaklığında kullanmalıdır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: