• Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Hepsi Bir Arada 8500 Serisi ürün görüntüsü

  Yeni nesil ütüleme çözümü

  Her açıdan yenilik  

  Philips All-in-One 8500 Serisi ile yeni nesil ütüleme ile tanışın

  Philips Hepsi Bir Arada 8500 Serisi hero görüntüsü

  Esnek kullanım kolaylığı için entegre çok açılı ütü masası 

  Daha iyi performans sunan ikili ısıtma teknolojisi*

  OptimalTEMP ile ütülenebilir tüm kumaşlarda sıfır yanık garantisi

  Ergonomik ütü ve tutma yeri, normal ütüye kıyasla iki kata kadar daha hafif**

  Bakterileri %99,9 oranında yok eder*** ve kokuları giderir

  Yeni Philips All-in-One 8500 Serisi, üstün buharlama ve ütüleme kombinasyonu, kolay kullanım ve güçlü performansın etkili bir birleşimidir.

  * tüketicilere göre buharlı ütülere kıyasla; ürün yerleştirme testi ekim 2022.
  ** Philips buharlı ütülerimize kıyasla.
  *** 10 saniyelik buharlama ile pamuk üzerinde E. coli, S. Aureus, C. Albicans ve  maytlara karşı üçüncü taraf bir enstitü tarafından test edilmiştir.

  Philips Hepsi Bir Arada 8500 Serisi

  Esnek kullanım kolaylığı için entegre çok açılı ütü masası

  Esnek ve rahat bir deneyim için entegre, konik ve her konuma döndürülebilir çok açılı ütü masası. Daha sert kumaşlar için yatay ütüleme veya daha hassas kumaşlar için dikey buharlama. Ayrıca bu ikisi arasındaki tüm kumaş türlerine göre ayarlanabilir.

  Çift ısıtma teknolojisi

  Buharlı ütüye kıyasla daha iyi performans sunun ikili ısıtma teknolojisi*


  İkili ısıtma teknolojisi, güçlü bir şekilde nüfuz eden buharın kırışıklıkları buharlı ütüye göre daha iyi bir performansla gidermesini sağlar*.

  OptimalTemp Teknolojisi ile yanmama garantisi

  OptimalTEMP teknolojisi ile ütülenebilir tüm kumaşlarda sıfır yanık garantisi


  OptimalTEMP teknolojisi, ütülenebilir hiçbir kumaşta yanık oluşmamasını garanti eder; böylece kottan ipeğe kadar her şeyi endişelenmeden ütüleyebilirsiniz.

  Ergonomik ütü ve tutma yeri

  Ergonomik ütü ve tutma yeri, ütülemeyi
  kolaylaştırır


  Ergonomik ütü ve tutma yeri, normal buharlı ütüye göre iki kata kadar daha hafiftir**, böylece giysilerinizi rahat bir şekilde ütüleyebilirsiniz.

  Bakterileri %99,9* oranında yok eder ve kokuları giderir

  Bakterileri %99,9*** oranında yok eder 
  ve kokuları giderir

   

  Böylece giysilerinizin ömrü uzar.

  * tüketicilere göre buharlı ütülere kıyasla; ürün yerleştirme testi Ekim 2022.
  ** Philips buharlı ütülerimize kıyasla.
  *** 10 saniyelik buharlama ile pamuk üzerinde E. coli, S. Aureus, C. Albicans ve  maytlara karşı tarafsız bir enstitü tarafından test edilmiştir.

  Philips Hepsi Bir Arada 8500 Serisini işbaşında görün

  Philips Hepsi Bir Arada 8500 Serisini işbaşında görün

  Diğer kullanıcıların Philips All-in-One 8500 Serisi hakkındaki düşüncelerini öğrenin

  Philips Hepsi Bir Arada 8500 Serisi satın almaya hazır mısınız?

  Philips Hepsi Bir Arada 8500 Serisi, eksiksiz buharlama ve ütüleme kombinasyonu

  Hepsi Bir Arada 8500 Serisi; yatay ütüleme, dikey buharlama ve aradaki her şeyi sağlayan entegre çok açılı bir ütü masasına sahiptir. İkili ısıtma motoruna sahip ergonomik ütü ve tutma yeri, evin her yerinde esnek kullanım için çıkarılabilir bir tabana bağlıdır. Tabanda 1,2 litrelik su haznesi bulunur.

   

  Ütü masasına bağlı olan katlanır kanca, giysilerinizi rahatça asmanızı sağlar. Çok konumlu yerleştirme özelliği sayesinde ütü ve tutma yeri, her yöne takılabilir.

  philips hepsi bir arada 8500 çıkarılabilir su haznesi
  philips hepsi bir arada 8500 çıkarılabilir su haznesi
  philips hepsi bir arada 8500 katlanır kanca
  aio-yeni-nesil-ütüleme-comparison-table

  Sıkça Sorulan Sorular

  Ütümün yerine All-in-One 8500 Serisi kullanabilir miyim?

  Evet, Hepsi Bir Arada 8500 serisini ütünüzün ve buhar üreticinizin yerine kullanabilirsiniz. Eksiksiz buharlama ve ütüleme kombinasyonu, kolay kullanım ve güçlü performansın son derece kullanışlı bir birleşimidir. En iyi gömleğinize çekidüzen verirken veya kırışık çamaşırlardan oluşan bir yığını ütülerken Hepsi Bir Arada, kırışıklıkları güvenli bir şekilde gideren, tam anlamıyla çok yönlü bir çözümdür.

  All-in-One 8500 serisi tüm giysilerde güvenli bir şekilde kullanılabilir mi?

  Evet, Hepsi Bir Arada 8500 Serisi tüm ütülenebilir kumaşlarda kullanım için güvenlidir ve uygundur. OptimalTEMP teknolojimiz sayesinde yanma veya tutuşma riski yoktur.

  Giysilerinizdeki kırışıklıkları etkili bir şekilde gidermek için Hepsi Bir Arada 8500 Serisinin tabanını giysilerinize doğru tutun. Endişelenmeyin, bu işlem giysilerinize zarar vermez. Sıcak plaka bu işlem için özel olarak tasarlanmıştır. Giysileri yakmaz veya ıslak noktalar bırakmaz. Ayrıca buharlama gerektiren herhangi bir giysiye doğrudan temas ettirilebilir.

  All-in-One 8500 Serisinde ne tür su kullanmalıyım?

  Doğru türde su kullanmak Hepsi Bir Arada 8500 Serisinin ömrünü uzatmaya yardımcı olur. İşte birkaç ipucu ve püf noktası:

  Musluk suyuyla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ancak suyu kireçli olan bir bölgede yaşıyorsanız cihazınızda hızla kireç birikebilir. Böyle bir durumda damıtılmış veya demineralize su kullanabilirsiniz (%50 oranında demineralize su ve aynı oranda musluk suyu da kullanılabilir).

  Güvenli olmaması nedeniyle, suyun damlamasına ve kahverengi lekelere sebep olabileceğinden veya Hepsi Bir Arada 8500 Serisine zarar verebileceğinden parfümlü su, kurutma makinesinde biriken su, sirke, kola, kireç çözücü maddeler, ütülemeye yardımcı ürünler, kimyasal olarak kireçten arındırılmış su veya başka kimyasallar kullanmayın.

  Giysilerinizin güzel kokması için şunları deneyin:

  • Yıkamanızda parfümlü çamaşır yumuşatıcı kullanın
  • Yıkama sırasında esansiyel yağlar (aromalar) kullanma
  • Ütüleme veya buhar işleminden sonra bir sprey yardımıyla kumaşlarınıza parfümlü su sıkın

  All-in-One 8500 Serisi kullanımı, yıkama döngüsünün yerini alabilir mi?

  Hepsi Bir Arada 8500 Serisinin kullanılması tam yıkama döngüsünün yerini almaz ancak yıkamalar arasında giysilerinizi havalandırmanıza yardımcı olarak yıkamalar arasındaki süreyi uzatmanıza imkan tanır. Bu hem giysilerinizin ömrünü uzatır hem de çevre için yararlıdır.

  Başka avantajlar da vardır. Hepsi Bir Arada 8500 Serisi ile buharlama yapmak bakterileri %99,9 oranında yok ederek giysileri havalandırır ve kokuları giderir. Giysileri havalanmış, sağlıklı ve giymeye hazır hale getirir.

  * 10 saniyelik buharlama ile pamuk üzerinde E. coli, S. Aureus, C. Albicans ve maytlara karşı üçüncü taraf bir enstitü tarafından test edilmiştir.

  All-in-One 8500 serisi ürünün kirecini temizlemem gerekir mi?

  Hepsi Bir Arada 8500 serisi, kireç oluşumunu önlemek için benzersiz bir motorla tasarlanmıştır. Yani endişelenmeden ütülemeye ve kırışıklıkları gidermeye devam edebilirsiniz. Kireç temizleme yapmanıza gerek yoktur! Artık kireç temizleme işlemi yapmadan uzun ömürlü performansa sahip olabilirsiniz.

  İkili Isıtma ve OptimalTEMP Teknolojileri ne anlama geliyor?

  Hepsi Bir Arada 8500 serisi ikili ısıtma teknolojisiyle tasarlanmıştır. Yani, biri tabanda ve biri de ütü tutma yerinde olmak üzere iki ısıtma elemanı vardır. Tabandaki güçlü ısıtma elemanı güçlü buhar üretirken ütü tutma yerindeki ikinci ısıtma elemanı buharı tekrar ısıtarak buharın sürekli olarak güçlü kalmasını sağlar. Bu şekilde, ikili ısıtma teknolojisiyle sürekli olarak güçlü buhar üretilir.

  OptimalTEMP teknolojisi, ütülenebilir tüm kumaşlarda sıfır yanığı garanti eder; böylece kottan ipeğe kadar her kumaşı endişelenmeden ütüleyebilirsiniz. Isı ayarı yapmadan, tabanın ideal sıcaklıkta kalmasını sağlayarak kumaşlara zarar vermeden veya üzerlerinde yanık oluşturmadan ütülenebilir tüm kumaşlarda kırışıklıkların giderilmesini sağlar.

  Başka bir giysi bakımı çözümü mü arıyorsunuz?

  Karşılaştırma yaparak buhar kazanlı ütünüzü bulun

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.