1
Emzikler

Her aşamada
konfor

Emzikler

Annelerin önerdiği bir numaralı marka

Tüm emziklerimiz

Orthodontic for healthy oral development

Sağlıklı ağız gelişimi için ortodontik

High teat acceptance icon

Yüksek emzik kabul oranı

Philips Avent Pacifier BPA Free

BPA içermez

Bebeğinizin hassas cildi için en yumuşak emzik***

ultra soft

0-18 aylık bebeklere uygun boyutlar
Başlayan fiyatlarla*: 59,90 TL
Son derece yumuşak ve esnek kalkanımız, bebeğinizin yanaklarının şeklini takip ederek daha az iz bırakır ve cildinde daha az tahrişe neden olur.** Taşıma kabımızla bebeğinizin emziğini mikrodalgada sterilize edebilir ve seyahat ederken hijyenik şekilde saklayabilirsiniz.

Soothie

0-3+ aylık bebeklere uygun boyutlar
Başlayan fiyatlarla*: 64,90 TL
  • Soothie emziğimiz medikal sınıf silikondan yapılmıştır. Öndeki parmak şeklindeki ağzı, bebeğinizin aynı zamanda parmağınızın doğal konforunun keyfini çıkarmasını sağlar.

Classic

0-18 aylık bebeklere uygun boyutlar
Başlayan fiyatlarla*: 54,90 TL
  • Günlük konfor ihtiyacı için harika bir çok yönlü ürün. Karanlıkta parlayan tasarımları sayesinde gece Classic'i bulmanız her zaman kolaydır.

ultra air

0-18 aylık bebeklere uygun boyutlar
Başlayan fiyatlarla*: 54,90 TL
  • 4 adet ekstra geniş hava deliğine sahip hafif kalkan, en üst düzeyde hava akışı sağlar. Böylece bebeğinizin hassas cildi daha kuru kalırken tahriş en aza indirilir. Ürün mikrodalgada sterilize etme ve hijyenik şekilde saklama için taşıma kabıyla birlikte sunulur.

Freeflow

0-18+ aylık bebeklere uygun boyutlar
Başlayan fiyatlarla*: 49,90 TL
  • Bazı ciltler diğerlerinden daha hassas olabilir. Freeflow emziğimiz, ekstra hava akışı sağlayıp cilt tahrişini en aza indirecek şekilde tasarlandı.
* Önerilen perakende satış fiyatı

İçeriden tercihinizi kolaylaştıracak tavsiye

Bazen biraz konfora ihtiyaç duyarsınız. Hem de anında. Bebeğinizi hızlı ve nazikçe sakinleştirmenize yardımcı olmak için Soothie'yi tasarladık: Aynı zamanda parmağınızın doğal konforunu sunmanıza olanak tanıyan emzik."

Philips Tasarım ekibi
Annelerin önerdiği bir numaralı marka

Emzikler


Dünyayı tanımaya başlarken biraz konforun faydası çoktur. Ortodontik emziklerden oluşan serimiz, bebeğinizi her aşamada doğal biçimde rahatlatacak şekilde tasarlanmıştır. Konfor elbette kişiseldir. Bu nedenle bebeğinizin benzersiz ihtiyaçlarına uygun çok çeşitli emzikler bulacaksınız. Philips Avent, yenidoğanlardan çocuklara yönelik ürünlere, karanlıkta parlamadan ekstra hava akışına ve sonsuz sevimli tasarıma kadar her bebeğin ihtiyaçlarını karşılayacak konforu sağlar. 

 

1 9.000'den fazla çocuk bakım markası ve ürünleri kullanıcısı olan kadınlar arasında Aralık 2015 tarihinde gerçekleştirilen GemSeek çevrimiçi memnuniyet anketi temel alınmıştır.

*** Ankete katılan annelerin %85'i bu emziğin diğer lider markaların benzer modellerine göre sekiz kat daha yumuşak olduğunu belirtti. Bağımsız araştırma, ABD, Şubat 2017.

** ABD'de 2016 yılında 112 annenin katıldığı müşteri testine göre.

SSS, Kılavuz ve yardım simgesi

Sorunuz mu var?
Yardımcı olmak için buradayız

Sağlık Uzmanı Simgesi

Sağlık uzmanı mısınız?