1
Monitörler

Yüksek performanslı monitörler

Yüksek performanslı monitörler

Evde kullanıma yönelik
monitörler
Ticari kullanıma yönelik
monitörler

Konsol oyunları

monitörü

Tüm özellikler hakkında
daha fazla bilgi edinin

Philips Monitörler  en beğenilenler

Ultra Geniș Renkli Kıvrımlı LCD monitör
Ultra Geniș Renkli Kıvrımlı LCD monitör
UltraColor
Kıvrımlı
Freesync
Ultra Geniș Renkli Kıvrımlı LCD monitör
Ultra Geniș Renkli Kıvrımlı LCD monitör
UltraColor
Kıvrımlı
Freesync
Ultra Geniș Renkli İnce monitör
Ultra Geniș Renkli İnce monitör
UltraColor
Ultraslim
IPS

Size en uygun  boyutu seçin

monitör boyutu


23 inç - 27 inç 

MultiView ile 4K Ultra HD LCD ekran

Geniş 40 inç Ultra HD profesyonel Philips ekran, görüntüyü genişletmenize ve 4K Ultra Yüksek Çözünürlükte (Full HD çözünürlük kalitesinden dört kat daha iyi) büyük resmi ve tüm ayrıntıları görmenize imkan tanır

Ultra Wide-Color 

Ultra Wide Desaturated Ultra Wide Saturated
Ultra Wide-Color Teknolojisi, canlı ve gerçekçi görüntüler için daha geniş bir renk yelpazesi sunar. Renk çiplerinin ve LED arka aydınlatmaların kimyasal bileşimlerine yenilikçi ayarlar uygulayan bu teknolojiye sahip monitörler, normalden daha geniş bir renk gamı sunar. Bu da doğal yeşiller, canlı kırmızılar ve derin maviler barındıran daha gerçekçi görüntülerin ortaya çıkmasını sağlar.

Sürdürülebilirlik

EPEAT


Elektronik Ürünleri Çevresel Olarak Değerlendirme Aracı (EPEAT), IEEE 1680 - 2006 çevresel performans standardına dayanarak elektronik ürünlerin ne kadar çevre dostu olduğunu değerlendiren bir sistemdir. Şu anda EPEAT kapsamında masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve monitörler bulunmaktadır.

 

Çevre üzerindeki etkinin giderek artmasının fark edilmesiyle hem alıcılar hem de üreticiler, bir ürünün çevre dostu olup olmadığını tespit etmek için standart kuralların belirlenmesini istiyor. EPEAT, her iki tarafın da ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu aracın standart kriterleriyle alıcılar ürünleri karşılaştırabilirken üreticiler de ürün tasarımlarını nasıl çevre dostu yapabileceğini biliyor. EPEAT logolu ürünler, çevre üzerindeki etkileri düşük olduğundan çevre dostu ürün olarak değerlendiriliyor.

 

EPEAT Altın standardın parçası olarak, Philips monitörlerin karton ve köpük dolgu ambalaj malzemelerinin ücretsiz geri dönüşümü sağlanır. Ambalaj malzemelerinizi geri dönüştürme hakkında bilgi için lütfen bölgenizdeki servis merkeziyle iletişime geçin.

Geri dönüşüm


Yaşama anlam katan yeniliklerle insan hayatının kalitesini artırmak istiyor ve bunu gezegenimizdeki sınırlı kaynakları sürdürülebilir şekilde kullanarak başarmayı hedefliyoruz. Bu da ürünlerimizin çevresel performanslarına yönelik sürekli bir çalışma gerektiriyor. Kullanılmış Philips monitörleri ve ilgili ambalaj malzemeleri, tüm çevre yasalarına uygun şekilde geri dönüştürülüyor. Bu işlem için çeşitli kuruluşlarla birlikte çalışıyoruz.