1
Monitörler

Yüksek performanslı monitörler

Yüksek performanslı monitörler

En beğenilen  Philips Monitörler

Size en uygun  boyutu seçin

Momentum Ambiglow özellikli 4K HDR ekran

Momentum Ambiglow özellikli 4K HDR ekran

Momentum, 43 (108 cm/42,51 inç diyag.), 4K UHD (3840 x 2160)

Ultra Wide-Color 

Ultra Wide Desaturated Ultra Wide Saturated
Ultra Wide-Color Teknolojisi, canlı ve gerçekçi görüntüler için daha geniş bir renk yelpazesi sunar. Renk çiplerinin ve LED arka aydınlatmaların kimyasal bileşimlerine yenilikçi ayarlar uygulayan bu teknolojiye sahip monitörler, normalden daha geniş bir renk gamı sunar. Bu da doğal yeşiller, canlı kırmızılar ve derin maviler barındıran daha gerçekçi görüntülerin ortaya çıkmasını sağlar.

Sürdürülebilirlik

EPEAT


Elektronik Ürünleri Çevresel Olarak Değerlendirme Aracı (EPEAT), IEEE 1680 - 2006 çevresel performans standardına dayanarak elektronik ürünlerin ne kadar çevre dostu olduğunu değerlendiren bir sistemdir. Şu anda EPEAT kapsamında masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve monitörler bulunmaktadır.

 

Çevre üzerindeki etkinin giderek artmasının fark edilmesiyle hem alıcılar hem de üreticiler, bir ürünün çevre dostu olup olmadığını tespit etmek için standart kuralların belirlenmesini istiyor. EPEAT, her iki tarafın da ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu aracın standart kriterleriyle alıcılar ürünleri karşılaştırabilirken üreticiler de ürün tasarımlarını nasıl çevre dostu yapabileceğini biliyor. EPEAT logolu ürünler, çevre üzerindeki etkileri düşük olduğundan çevre dostu ürün olarak değerlendiriliyor.

 

EPEAT Altın standardın parçası olarak, Philips monitörlerin karton ve köpük dolgu ambalaj malzemelerinin ücretsiz geri dönüşümü sağlanır. Ambalaj malzemelerinizi geri dönüştürme hakkında bilgi için lütfen bölgenizdeki servis merkeziyle iletişime geçin.

Geri dönüşüm


Yaşama anlam katan yeniliklerle insan hayatının kalitesini artırmak istiyor ve bunu gezegenimizdeki sınırlı kaynakları sürdürülebilir şekilde kullanarak başarmayı hedefliyoruz. Bu da ürünlerimizin çevresel performanslarına yönelik sürekli bir çalışma gerektiriyor. Kullanılmış Philips monitörleri ve ilgili ambalaj malzemeleri, tüm çevre yasalarına uygun şekilde geri dönüştürülüyor. Bu işlem için çeşitli kuruluşlarla birlikte çalışıyoruz.