• Peşin fiyatına 9 taksit

 • Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

1
0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

   Monitörler

   Yüksek performanslı monitörler

   Favori  ürünlerimiz

   Philips monitörleri  neden tercih etmelisiniz?

   Ödüllü çözümler simgesi

   Ödüllü çözümler

   Monitörlerimiz üstün tasarım ve performanslarıyla ödüllere layık görülmüştür.
   Yenilikçi teknolojiler simgesi

   Yenilikçi teknolojiler

   Güçlü, gelecek odaklı özelliklere sahip çeşitli ve yüksek kaliteli ekranlar sunan Philips monitörler, işletmenizin boyutundan veya çalışmalarından bağımsız olarak her bir iş gününü daha verimli şekilde geçirebilmenizi sağlar.
   Herkese uygun çözüm simgesi

   Herkese uygun çözüm

   Philips monitörler amatör fotoğrafçılardan uzman çevrimiçi tüketicilere, film severlerden oyunculara, birlikte keyifli zaman geçirmek isteyen ailelerden işlerini zevkle yapmak isteyen serbest çalışanlara kadar herkes için mükemmel çözümü sunar. Şık ve çok özellikli bu monitörler yaşama şeklinize göre tasarlanmıştır.

   İhtiyaçlarınız neler? Size yardımcı oluruz.

   Yardım, destek ve güncellemeler

   Monitörünüzü Kaydedin

   Yeni monitörünüzü kaydetmek için ücretsiz "My Philips" hesabınızı oluşturun. Monitörünüzü kaydettikten sonra yeni güncellemeler çıktığında size haber vereceğiz.

   Yazılım güncellemeleri

   Philips Monitörünüzün performansını en üst düzeyde tutun. Yeni bir yazılım güncellemesi varsa burada bulabilirsiniz. Sürücülerinizi kaybettiyseniz onları da burada ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

   Destek platformu

   Her türlü teknik ve ayarlarla ilgili sorunları çözmenin en hızlı yolu, Philips Monitör sorun giderme rehberine bakmaktır. Monitörünüzü en kısa sürede eski haline getirmek için buradaki faydalı ipuçlarını ve püf noktalarını kullanın.

   Bize ulaşın

   Size yardımcı olmaya hazırız. İster Philips Monitörünüzü satın alırken tavsiye ister Monitörünüzü kurarken destek almak isteyin, bize telefon, e-posta veya çevrimiçi sohbetle ulaşabilirsiniz.

   Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.