• Peşin fiyatına 9 taksit

 • Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

1
0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

   Bilgisayar aksesuarları

   Ev ve Ofis
   Aksesuarları

   Üretkenliğinizi artırın

   Ev ve Ofis
   Aksesuarları

   Kulaklıklar lifestyle

   PC Kulaklıkları

   Kaliteli Ses Sunan, Rahat ve Hafif Tasarım.

   Eğlence veya işe yönelik Philips kulaklıklar, kullanıcının konforuna önem verir. Günlük, sıradan veya kapsamlı kullanımlar ve konuşmalar için iyi bir ses kalitesi sunar.

   Hoparlörler lifestyle

   PC Hoparlörleri

   Sesi açın!

   Müzik, eğlence veya işe yönelik Philips PC hoparlörleri, kusursuz bir dinleme deneyimi sunmak ve zengin bas tonlarıyla sese hayat vermek için burada.
   Fareler lifestyle

   Fareler

   Hızlı Tepki Veren, Ergonomik ve Güvenilir Tasarım.

   Evde veya işte kullanıma yönelik Philips fareler, her talebi karşılar. İster kablolu ister kablosuz olsun bu fareler, ergonomik ve kusursuz tasarımlarıyla bilgisayar önünde geçirdiğiniz saatler boyunca rahat etmenizi sağlar.
   Klavye ve fare lifestyle

   Kombinasyon (Klavye + Fare)

   Minimalist. Ergonomik. Her kullanıma uygun.

   Ergonomik ve rahat bir yapıya öncelik veren minimalist tasarım, her ihtiyaca yanıt verir. Kablolu veya kablosuz kombinasyonlar arasında seçim yapmalısınız. Her zaman olduğu gibi bu konuda da kalite ve muhteşem bir kullanıcı deneyimi sunuyoruz.

   Öne çıkan ürünler

   Yardım, destek ve güncellemeler

   Aksesuarlarınızı Kaydedin

   Yeni aksesuarlarınızı kaydetmek için ücretsiz "My Philips" hesabınızı oluşturun. Kaydettikten sonra yeni güncellemeler sunulduğunda size haber vereceğiz.

   Yazılım güncellemeleri

   Philips Aksesuarlarınızın performansını en üst düzeyde tutun. Yeni bir yazılım güncellemesi varsa burada bulabilirsiniz. Sürücülerinizi kaybettiyseniz onları da buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

   Destek platformu

   Her türlü teknik sorunu ve ayarlarla ilgili sorunları çözmenin en hızlı yolu, Philips Aksesuarları sorun giderme rehberine göz atmaktır. Monitörünüzden en kısa sürede en iyi verimi almak için buradaki faydalı ipuçlarını ve püf noktalarını kullanın.

   Bize ulaşın

   Size yardımcı olmaya hazırız. İster Philips Aksesuarınızı satın alırken tavsiye talep edin, ister kurulum sırasında destek almak isteyin, bize telefon, e-posta veya çevrimiçi sohbetle ulaşabilirsiniz.

   You are about to visit a Philips global content page

   You are about to visit the Philips USA website.

   Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.