1
Televizyonlar

Yeni 2018 serisini keşfedin

Mükemmel TV'yi bulun


Özelliklere göre seçin

Ambilight TV

 

TV'nin arkasındaki küçük LED'lerin yardımıyla ekranınızdaki tüm görüntüler arkadaki duvara yansıtılır. Philips Ambilight, ekranda gördüğünüz renkleri gerçek zamanlı olarak çoğaltıp görüntünün ekrandan büyük görünmesini sağlar.

OLED TV

 

Ambilight ve Android TV ile dünyanın tek 4K OLED TV'sini deneyimleyin. Benzersiz Philips görüntü işleme teknolojisi sayesinde hayat bulan mükemmel siyahları ve etkileyici renkleri keşfedin.

Android TV™

 

Uygulamalar, oyunlar, akış ve mobil bağlantı. Akıllı Philips Android TV'nizle eğlenceli Google Play içeriklerinin ve çok daha fazla içeriğin tadını büyük ekranda çıkarın.     

4K Ultra HD TV

 

Film, program, oyun ve diğer içerik deneyimlerini en görkemli şekilde yaşayın. Standart HD'den dört kat yüksek çözünürlüklü Philips 4K Ultra HD TV ile en net görüntü kalitemizin tadını çıkarın.   

Boyuta göre

< 81 cm (32 inç)
 
102 cm (40 inç) -
109 cm
(43 inç)
124 cm (49 inç) -
140 cm
(55 inç)
> 165 cm (65 inç)
 

Philips TV serisi en beğenilenler

threesided Philips Ambilight
Philips OLED
Perfect Picture Engine
Android TV
threesided Philips Ambilight
IPS Nano Color
Perfect Picture Engine
Android TV
threesided Philips Ambilight
Perfect Picture Engine
Philips Ultra HD
Android TV
threesided Philips Ambilight
Perfect Picture Engine
Philips Ultra HD
Android TV
* Belirtilen özellikler her serideki tüm ürünler için geçerli değildir.

Yardım, destek ve güncellemeler

TV'nizi kaydettirin

 

Yeni TV'nizi kaydetmek için ücretsiz "My Philips" hesabınızı oluşturun. TV'nizi kaydettikten sonra yeni güncellemeler çıktığında size haber vereceğiz.

Yazılım ve sürücü güncellemeleri

 

Philips TV'nizin performansını en üst düzeyde tutun. Yeni bir yazılım güncellemesi varsa burada bulabilirsiniz. Sürücülerinizi kaybettiyseniz onları da burada ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

TV Sorun Giderme

 

Her türlü teknik sorunu ve ayarı çözmenin en hızlı yolu, Philips TV sorun giderme rehberine bakmaktır. TV'nizi en kısa sürede eski haline getirmek için buradaki faydalı ipuçlarını ve püf noktalarını kullanın.

Bize ulaşın

 

Size yardımcı olmaya hazırız. İster Philips TV'nizi satın alırken tavsiye ister TV'nizi kurarken destek almak isteyin, bize telefon, e-posta veya çevrimiçi sohbetle ulaşabilirsiniz.