• Peşin fiyatına 9 taksit

 • Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

1
0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Philips Türkiye ile iletişime geçin

  Dikkat icon
  Teknik bir sorun nedeniyle sipariş onay e-postasının size ulaşması biraz gecikebilir. 48 saat içinde onay almazsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
  Dikkat icon
  Teknik bir sorun nedeniyle kargo onayı size ulaşmayabilir. Bu sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için çalışıyoruz. Ancak siparişiniz şu an düzgün şekilde işleniyor ve beklenen teslimat süresi içinde elinizde olacak.
  Dikkat icon
  Sistemlerimizdeki teknik alt yapı ve geliştirme çalışmaları nedeniyle normal teslimat sürelerinde 2-3 gün arasında gecikme yaşanabilir. Siparişinizin en kısa zamanda size ulaşması için elimizden geleni yapıyoruz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra size bir e-posta gönderilecek.
  Dikkat icon
  Şu anda çok fazla çağrı alıyoruz. Daha uzun süre hatta beklemeniz gerekebilir. Lütfen başka bir zaman aramayı deneyin. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.
  Dikkat icon
  Yoğunluk sebebiyle geri ödemelerin işlenmesi şu an için normalden daha uzun sürüyor. Talepleri en kısa sürede işleme almak için elimizden geleni yapıyoruz. İşlem tamamlandığında bir onay e-postası gönderilecek.
  Dikkat icon
  Planlı bir bakım nedeniyle bir süreliğine web sitemizden ürün satın alamayabilirsiniz. Bu sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için çalışıyoruz ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz. Bu sırada diğer perakende satış mağazalarından ürünlerimizi satın alabilirsiniz.
  Dikkat icon
  Planlı bir bakım nedeniyle geçici bir süreliğine sipariş onay e-postasının size ulaşması biraz gecikebilir. Bu, siparişinizin işlenmesini ve teslimatını etkilemeyecektir. 48 saat içinde sipariş onayı almadıysanız lütfen bizimle iletişime geçin.
  Dikkat icon
  Bakım çalışması nedeniyle sepetinize ürün eklemek geçici olarak mümkün değildir. Bu sorun, mümkün olan en kısa sürede çözülecektir. Sizi tekrar görmeyi umuyoruz.
  Dikkat icon
  Teknik bir sorun nedeniyle bir süreliğine web sitemizden satın aldığınız ürünler için [PAYMENT_METHOD] ile ödeme yapamayabilirsiniz. Bu sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için çalışıyoruz ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz. Bu sırada başka bir ödeme yöntemi kullanabilir veya diğer perakende satış mağazalarından ürünlerimizi satın alabilirsiniz.
  Dikkat icon
  Philips uyku apnesi terapi sistemleri ve ventilatör cihazları hakkındaki saha güvenlik bildirimine ulaşmak için www.philips.com/src-update sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin ve ürününüz ile ilgili tüm sorularınız için yardım alın. Ürün kategorinizi ve iletişim seçeneklerinizi aşağıda belirleyin.

  İlgili ürün kategorisi ve iletişim seçeneklerinizi seçiniz

  • Ses ve görüntü
  • Kişisel bakım
  • Anne ve çocuk bakımı
  • Ev ürünleri
  • Aydınlatma
  • Sağlık
  • Otomotiv

  Diğer sorularınız için

  Philips hakkında sorular
  Allgemeine Fragen

  Philips hakkında sorunuz mu var? O halde bizimle iletişime geçin.

   

  0850 222 7 445 destek hattımızı arayın

   

  Her gün 09:00 – 18:00

   

  Resmi tatillerde kapalıdır.

  Yalnızca anne ve çocuk bakımı, kişisel bakım veya ev ürünleri hakkındaki sorularınızı email adresimize iletebilirsiniz.
  Philips Sağlık Çözümleri
  Fragen zu Philips Healthcare
  Philips Sağlık Çözümleri hakkında sorularınız mı var?
  Şirket bilgileri

  Ünvanı

  Türk Philips Ticaret A.Ş.

   

  Adres

  Ünalan Mah. Libadiye Cad. Emaar Square Sitesi F Blok

  No:82/F İc Kapı No:92 Üsküdar / İstanbul

   

  Telefon

  0216 636 15 00

   

  Elektronik posta adresi

  tuketici.danisma@philips.com

   

  Kayıtlı Elektronik Posta Adresi

  philips.vergi@hs02.kep.tr

  MERSİS numarası

  0876005121200013

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.