• Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Ses kayıt cihazı çözümleri

  Daha akıllı çalışın

   

  Daha fazlasını keşfedin

  pocket-memo

  Mobil kayıt

   

  Philips PocketMemo ses kayıt cihazı, üstün tasarım ve ergonomiyi 3D mikrofon ve hareket sensörü gibi en güçlü özelliklerle birleştirerek konuşma kaydını yepyeni bir düzeye çıkarır. Ultra mobil ses kayıt cihazı tüm beklentileri aşarak olağanüstü ses kalitesi sunar. Sık sık yanlış biçimde "Diktafon" olarak anılan PocketMemo ses kayıt cihazı, hareket halindeyken verimli olmak isteyen profesyoneller için mükemmel tercihtir.

   

  Philips PocketMemo serisini keşfedin

  desktop

  Masaüstü kayıt

   

  Philips SpeechMike tartışmasız 1 numaralı masaüstü konuşma kayıt mikrofonudur. Yakın zaman önce piyasaya çıkan SpeechMike Premium, serbest mikrofona ve sabit dijital konuşma kayıt cihazları için dünyada bir ilk olan hareket sensörüne sahiptir. Stüdyo benzeri ses kalitesi sunan yenilikçi özellikler, konuşma tanıma için idealdir.

   

  Philips SpeechMike serisini keşfedin

  audio-recorder

  Ses kayıt cihazı

   

  Kullanımı kolay olan Philips VoiceTracer, her durumda sınıfının en iyi ses kalitesiyle kayıt imkanı sunar. Ses kayıt cihazları hareket halindeyken hızlı konuşma notları almak için mükemmel olmanın yanı sıra konuşmaları, dersleri, röportajları, müzikleri veya toplantıları yakalamak için de idealdir. Ne kaydetmeniz gerekirse gereksin, ihtiyaçlarınız için özel olarak geliştirilmiş bir dijital ses kayıt cihazı mutlaka vardır.

   

  Philips VoiceTracer serisini keşfedin

  transcription-sets

  Yazıya dönüştürme

   

  Philips yazıya dönüştürme setleri, yazıya dönüştürme işlemini kolay ve sezgisel hale getirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Kullanıcıların konuşmaları eskisinden çok daha hızlı biçimde yazıya aktarmalarına olanak tanır. Ses kayıt cihazı veya konuşma kayıt uygulaması gibi bir kayıt cihazıyla oluşturduğunuz dosyalar, kısa süre içinde yazıya dönüştürülebilir.

   

  Yazıya dönüştürme setlerimizi keşfedin

  speechlive

  İş akışı çözümleri

   

  Philips SpeechExec gibi Philips konuşma kaydı iş akışı yönetimi çözümleri ve bulut yazılım çözümü Philips SpeechLive, kullanıcıların iş süreçlerini daha verimli hale getirmelerine olanak tanır. İş akışınızı merkezi olarak yönetin ve yazarlarınız ile yazı yazan çalışanlarınız arasında kolayca bağlantı kurun. İster ses kayıt cihazınızı ister konuşma kayıt uygulamasını kullanın, Philips'in iş akışı çözümleri zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olur.

   

  İş akışı çözümlerini keşfedin

  Müşterilerimizin söyledikleri

   

       

   

   

  Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Uzmanlığınız ve becerilerinizle gereksinimlerimi hızlı ve doğru biçimde tespit edip karşılamanız kesinlikle birinci sınıftı."

   

  Karen Vasquez
  Executive & Personal Assistant

  Congress Point Financial, Florida

   

  Örnek olaylarımızı görüntüleyin

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.