1
Ses kayıt cihazı

Ses kayıt cihazı çözümleri

Daha akıllı çalışın

 

Daha fazlasını keşfedin

pocket-memo

Mobil kayıt

 

Philips Pocket Memo ses kayıt cihazı, üstün tasarım ve ergonomiyi 3D mikrofon ve hareket sensörü gibi en güçlü özelliklerle birleştirerek konuşma kaydını yepyeni bir düzeye çıkarır. Ultra mobil ses kayıt cihazı tüm beklentileri aşarak olağanüstü ses kalitesi sunar. Sık sık yanlış biçimde "Diktafon" olarak anılan Pocket Memo ses kayıt cihazı, hareket halindeyken verimli olmak isteyen profesyoneller için mükemmel tercihtir.

 

Philips Pocket Memo serisini keşfedin

dictation-app

Konuşma kayıt uygulaması

 

Akıllı telefonlar için konuşma kayıt uygulaması, hareket halindeyken daha fazla üretkenlik sağlar. Profesyonel konuşma kayıt çözümü Philips SpeechLive ve Philips SpeechExec yazılım paketi ile uyum içinde tasarlanmıştır. Kullanışlı konuşma kayıt uygulaması kullanıcılara her yerde ve her zaman konuşma kayıt dosyalarını kaydetme, düzenleme ve gönderme özgürlüğü sağlayarak daha fazla esneklik sunar ve belge işlemlerini hızlandırır.

 

Konuşma kayıt uygulamasını keşfedin

desktop

Masaüstü kayıt

 

Philips SpeechMike tartışmasız 1 numaralı masaüstü konuşma kayıt mikrofonudur. Yakın zaman önce piyasaya çıkan SpeechMike Premium, serbest mikrofona ve sabit dijital konuşma kayıt cihazları için dünyada bir ilk olan hareket sensörüne sahiptir. Stüdyo benzeri ses kalitesi sunan yenilikçi özellikler, konuşma tanıma için idealdir.

 

Philips SpeechMike serisini keşfedin

audio-recorder

Ses kayıt cihazı

 

Kullanımı kolay olan Philips Voice Tracer, her durumda sınıfının en iyi ses kalitesiyle kayıt imkanı sunar. Ses kayıt cihazları hareket halindeyken hızlı konuşma notları almak için mükemmel olmanın yanı sıra konuşmaları, dersleri, röportajları, müzikleri veya toplantıları yakalamak için de idealdir. Ne kaydetmeniz gerekirse gereksin, ihtiyaçlarınız için özel olarak geliştirilmiş bir dijital ses kayıt cihazı mutlaka vardır.

 

Philips Voice Tracer serisini keşfedin

transcription-sets

Yazıya dönüştürme

 

Philips yazıya dönüştürme setleri, yazıya dönüştürme işlemini kolay ve sezgisel hale getirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Kullanıcıların konuşmaları eskisinden çok daha hızlı biçimde yazıya aktarmalarına olanak tanır. Ses kayıt cihazı veya konuşma kayıt uygulaması gibi bir kayıt cihazıyla oluşturduğunuz dosyalar, kısa süre içinde yazıya dönüştürülebilir.

 

Yazıya dönüştürme setlerimizi keşfedin

speechlive

İş akışı çözümleri

 

Philips SpeechExec gibi Philips konuşma kaydı iş akışı yönetimi çözümleri ve bulut yazılım çözümü Philips SpeechLive, kullanıcıların iş süreçlerini daha verimli hale getirmelerine olanak tanır. İş akışınızı merkezi olarak yönetin ve yazarlarınız ile yazı yazan çalışanlarınız arasında kolayca bağlantı kurun. İster ses kayıt cihazınızı ister konuşma kayıt uygulamasını kullanın, Philips'in iş akışı çözümleri zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olur.

 

İş akışı çözümlerini keşfedin

start-trial-image

   

Ücretsiz denemeyi edinin

 

30 günlük sıfır riskli denemenizi bugün başlatın ve neden birçok profesyonelin profesyonel konuşma kaydının 1 numarasını tercih ettiğini kendi gözlerinizle görün.

 

Denemeyi başlatın

Müşterilerimizin söyledikleri

 

     

 

 

Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Uzmanlığınız ve becerilerinizle gereksinimlerimi hızlı ve doğru biçimde tespit edip karşılamanız kesinlikle birinci sınıftı."

 

Karen Vasquez
Executive & Personal Assistant

Congress Point Financial, Florida

 

Örnek olaylarımızı görüntüleyin