Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları
 

1. Kullanım Koşullarının Kabulü

2. Şartların Değiştirilmesi

3. Gizlilik Politikası

4. Sorumluluğun Reddi

5. Kayıt

6. Katılımcı

7. Sorumluluğun Sınırlandırılması

8. Üçüncü Taraf İçerikleri/Yazılımları

9. Telif Hakkı ve Ticari Markalar

10. Web Sitesinde Mülkiyet Hakları

11. ABD Telif Hakkı İhlali İddiaları

12. Tazminat ve Sorumluluğun Kaldırılması

13. Sitenin Kapatılması

14. Philips Ürünleri

15. 1995 Özel Menkul Değerler Dava Reformu Kanunu Çerçevesinde 'Korunma' İlkeleri: (ABD)

16. Uyuşmazlıkların Çözümlenmesi

17. Bölünebilirlik

18. Feragat Yasağı

19. Başlıklar

Kullanım Koşulları

 

Bu web sitesi ("web sitesi") size Turk Philips Ticaret A.S. ”PhilipsTurkey”., Yukari Dudullu Organize Sanayi, Bolgesi 2.cadde No: 22, Umraniye, 34776 Istanbul , Turkey ("Philips") tarafından sunulmuştur.

 

Aşağıdaki kullanım şartları, sizin bu web sitesini kullanımınızı ve web sitesine erişiminizi düzenler. Aynı zamanda, bu web sitesinde bulunan ya da bu web sitesi aracılığıyla erişilebilen belirli içerik, veri, materyal ya da bilgiler ("İçerik") ve sizin web sitesine yükleyebileceğiniz, gönderebileceğiniz ve/veya web sitesinde yayınlayabileceğiniz belirli içerik, veri, materyal ya da bilgiler ("Kullanıcı İçeriği") veya işlemler için belirli koşul ve şartlar geçerli olabilir. Bu gibi özel koşullar, bu kullanım koşullarına eklenebilir veya yalnızca açıkça belirlenen kapsama göre bu kullanım koşullarının yerini alabilir.

1. Kullanım Koşullarının Kabulü

 

Bu Web Sitesi'ne erişim sağlamakla ve siteyi kullanmakla, aşağıdaki Kullanım Koşulları'nın ve Kullanım Koşulları'nda yer alan veya gönderme yapılan tüm hüküm ve koşulların ya da bu Web Sitesi'nde belirtilen ek hüküm ve koşulların sizi yasal olarak bağladığını kabul etmiş sayılırsınız. Bu şartların tümünü kabul ETMİYORSANIZ bu web sitesine ERİŞEMEZ veya bu web sitesini KULLANAMAZSINIZ.

2. Şartların Değiştirilmesi

 

Bu Kullanım Koşulları Philips tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Bu şekilde değiştirilmiş kullanım şartları, yayınlandıkları anda geçerli olurlar. Değişiklikler yayınlandıktan sonra web sitesini kullanmaya devam ederek, bu şekilde değiştirilmiş şartları kabul etmiş sayılırsınız. İlgili tüm koşul ve şartları düzenli olarak gözden geçirmeniz önerilir. Diğer Philips web sitelerinin, bu tür web siteleri için geçerli olan kendi kullanım şartları olabilir.

 

Philips, web sitesinde ya da İçerikte herhangi bir zamanda, uyarı yapmaksızın değişiklik veya güncelleme yapma ya da kullanımı durdurma hakkını saklı tutar. Philips, sadece kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir kişinin web sitesine veya bunun herhangi bir bölümüne erişimini herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle, önceden bildirimde bulunmadan sınırlama, reddetme veya sonlandırma hakkını saklı tutar.

3. Gizlilik Politikası

 

Web sitesi aracılığıyla ya da web sitesi ile bağlantılı olarak sağlanan ya da toplanan kişisel bilgiler, yalnızca Philips'in gizlilik politikası uyarınca kullanılacaktır ve bu kullanım şartları, sitede yayınlandığı şekliyle gizlilik politikasına tabidir.

4. Sorumluluğun Reddi

 

SİTEDEKİ TÜM İÇERİKLER VE KULLANICI İÇERİKLERİ (SINIRLAMA OLMAKSIZIN METİNLER, RESİMLER, GRAFİKLER, BAĞLANTILAR VE DİĞER MATERYALLER DAHİL) "OLDUĞU GİBİ" VE "KULLANIMA SUNULDUĞU GİBİ" SAĞLANMAKTADIR. PHILIPS VE BAĞLI KURULUŞLARI, İŞTİRAKLERİ, ORTAKLARI, LİSANS VERENLERİ VE TEDARİKÇİLERİ, İŞBU BELGEYLE PAZARLANABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK, TELİF HAKKI VE TİCARİ MARKA İHLALİ OLMADIĞINA YA DA BU WEB SİTESİ'NİN ÇALIŞMASI VEYA İÇERİĞİNE İLİŞKİN OLANLAR DAHİL, HER TÜRLÜ AÇIK VEYA ÖRTÜLÜ BEYAN YA DA GARANTİYLE İLGİLİ SORUMLULUĞU AÇIKÇA REDDEDER. Philips veya bağlı kuruluşları, iştirakleri, ortakları, lisans verenleri ve tedarikçileri (i) bu web sitesinin ihtiyaçlarınızı karşılayacağı, (ii) web sitesinin kesintisiz, güncel, güvenli ya da hatasız olacağı veya (iii) web sitesinin kullanımından elde edilecek sonuçların (web sitesindeki bilgi ve materyaller dahil) doğru, tam, kesin, güvenilir ya da herhangi bir biçimde ihtiyaçlarınızı karşılayan sonuçlar olacağına yönelik hiçbir beyan ya da garantide bulunmaz.

 

Bu, halka açık bir web sitesidir. Bu web sitesine gönderdiğiniz Kullanıcı İçerikleri ile ilgili hiçbir gizlilik hükmü beklentisi içinde olamazsınız. Bu web sitesine gizli bilgi göndermeyin.

 

Philips ve bağlı kuruluşları, iştirakleri, ortakları, lisans verenleri ve tedarikçilerinin Internet, ağ veya sunucu hizmetlerindeki kesintiler ya da ihmallere ilişkin hiçbir yükümlülüğü olmayacaktır ve web sitesinin veya bunun kullanılmasını sağlayan hizmetlerin ya da Philips tarafından gönderilen elektronik iletişimin virüs ya da diğer zararlı unsurlar içermediğine ilişkin bir garanti vermezler.

 

Bu web sitesinden materyal yükleme ya da web sitesini kullanarak başka yollarla materyal ekleme ile ilgili riskler tamamen size aittir. Bu tür materyalin yüklenmesinden dolayı bilgisayar sisteminizde oluşabilecek her türlü hasar veya veri kaybı sizin sorumluluğunuzda olacaktır.

5. Kayıt

 

Web sitesinin belirli alanlarına erişmek, belirli işlevlerini veya özelliklerini kullanmak için bir katılımcı olarak kaydolmanız gerekebilir. Kayıt ücretsizdir.

 

Kayıt olduğunuzda, eşsiz bir kullanıcı adı veya "nesne kimliği" ve şifre seçmelisiniz ve eşsiz, geçerli, güncel ve doğrulanabilir bir e-posta adresi sağlamalısınız. Aynı kullanıcı adı ya da e-posta adresinin birden fazla defa kullanılmasına izin verilmez; bu yüzden, girdiğiniz ad veya e-posta adresi zaten kullanılıyorsa başka bir tane seçmeniz istenecektir. Size kayıtlı bilgilerinizi içeren bir onay e-postası göndereceğiz. Bu tür bir e-postanın herhangi bir nedenden ötürü gönderilememesi durumunda, kayıt gerektiren bölüm, işlev veya özelliklere erişiminiz ya da bunları kullanımınız sonlandırılabilir veya reddedilebilir. Eksiksiz ve güncel kalması için kaydınızı zamanında güncellemeniz gerekmektedir. Şifrenizin gizliliğinin sağlanması, sadece sizin sorumluluğunuzdadır. Kendi takdirimize bağlı olarak, müstehcen, yakışıksız, kötüleyici veya başka bir biçimde uygunsuz bir kullanıcı adı seçerseniz, kullanıcı adınızı değiştirme ya da web sitesine göndermiş olduğunuz içeriği silme veya kaydınızı reddetme ya da iptal etme hakkımızı saklı tutarız. Bilgisayarlarınıza erişimi kısıtlamaktan tamamen siz sorumlusunuz. Yapacağınız ya da yapmayacağınız işlemler ya da ihmalinizden dolayı hesabınız, kullanıcı adınız ve/veya şifreniz altında gerçekleşen tüm etkinliklerin sorumluluğunu kabul edersiniz. Hesabınızla, kullanıcını adınızla ve/veya şifrenizle ilgili herhangi bir yetkisiz işlemden şüphelenir ya da bu tür bir durumun farkına varırsanız, bizimle derhal e-posta aracılığıyla temas kurmayı kabul edersiniz www.turkey.philips.com/siteowner/index.page. Kendi takdirimize göre, herhangi bir belirli e-posta hizmeti ya da ISP'den kaydolmayı engelleyebiliriz.

6. Katılımcı

 

Web sitesine Kullanıcı İçeriği göndererek, materyalin uygun, yapıcı ve ilgili olacağını ve (1) başka bir kişi veya kuruluş için küçük düşürücü ve rencide edici olabilecek, (2) herhangi bir kişi ya da mülke zarar verebilecek ya da başka bir biçimde bir kişi ya da kuruluşu aşağılayabilecek veya rahatsız edebilecek, (3) (gizlilik ya da kamuya açıklık hakları dahil) başka bir insanın yasal haklarını ihlal edecek, (4) pornografik, müstehcen, saygısız, kaba, ahlaksız olan veya tehdit içeren, (5) kültürel, etnik veya başka bir açıdan sakıncalı ya da (6) yasadışı etkinliğe telkin veya teşvik eden unsurlar dahil fakat bunlarla sınırlı olmaksızın, yasadışı olabilecek ya da başka bir sebepten yayınlanmaya uygun olmayan öğeler içermeyeceğini kabul edersiniz.

 

Herhangi bir materyal göndermeden önce, tüm virüsleri ve diğer bulaşıcı ya da zararlı özellikleri tarayıp kaldırmak için gerekli çabayı göstermeniz gerekmektedir. Web sitesi aracılığıyla zincirleme mektuplar, piramit şemalar, anketler ya da talepler iletemezsiniz. Aynı zamanda, web sitesi aracılığıyla iletilen herhangi bir İçeriğin ve/veya Kullanıcı İçeriğinin kaynağını gizlemek amacıyla ya da web sitesindeki varlığınızı değiştirmek amacıyla sahte başlık açamaz veya kimlikleri ya da diğer verileri değiştiremezsiniz. Web sitelerimizin, sunucularımızın veya ağlarımızın çalışmasına engel olamaz veya bozamazsınız ya da altyapımızı oransız ya da aşırı büyük yük altına sokacak işlemler yapamazsınız.

 

Web sitesine gönderilen Kullanıcı İçeriğinin, başkalarının telif hakkı, ticari marka veya patent ya da herhangi bir gizlilik yükümlülüğü dahil ancak sınırlı kalmaksızın hiçbir mülkiyet hakkını ihlal etmediğini onaylar, beyan ve garanti edersiniz.

 

Web sitesine tarafınızdan sağlanan ve fikri mülkiyet hakları korumasına tabi olmayan fikirlerin, gönderilerin veya tartışmaların bir başka katılımcı tarafından, karşılıksız veya yetkisiz olarak kullanılabileceğini onaylar ve kabul edersiniz.

 

İşbu belgeyle, Philips'e, bağlı kuruluşlarına, iştiraklerine, ortaklarına, lisans verenlerine ve tedarikçilerine, bu web sitesinde veya herhangi bir başka Philips web sitesinde veya her türlü ortamdaki diğer Philips pazarlama veya halkla ilişkiler materyallerinde sağladığınız Kullanıcı İçeriğini kullanma, çoğaltma, türetilmiş işler yaratma, dağıtma, kamuya açıklama, kamuya sergileme, iletme ve yayınlamaları için dünya çapında, geri alınamaz, telif ücretsiz, münhasır olmayan, alt lisanslanabilir ve devredilebilir lisans vermiş olursunuz.

 

Kendi Kullanıcı İçeriğinizden ve onu göndermenizin ve/veya yayınlamanızın sonuçlarından yalnızca siz sorumlu olacaksınız. Philips, Kullanıcı İçeriğinin gönderilmesinden önce ve/veya sonra, içeriği inceleyebilir ve izleyebilir ancak bunu yapmaya mecbur değildir. Ancak, tüm Kullanıcı İçeriğini izlememizin ve incelememizin imkansız olduğunu kabul etmiş olursunuz. Philips, bağlı kuruluşları, iştirakleri, ortakları, lisans verenleri ve tedarikçileri web sitesine üçüncü taraflarca gönderilmiş Kullanıcı İçeriğinin kesinliği, tamlığı, kalitesi veya geçerliliğiyle ilgili olarak sorumlu tutulamazlar.

 

Philips, hiçbir Kullanıcı İçeriğini ya da bunlarda ifade edilen fikir, öneri veya tavsiyelerle ilgili garanti vermez ve Philips, Kullanıcı İçeriği ile ilgili tüm yükümlülüğünü açıkça reddeder.

 

Philips sakıncalı, uygunsuz veya başka bir biçimde bu kullanım şartlarını ihlal eden mesajları veya herhangi başka Kullanıcı İçeriğini, herhangi bir sebepten dolayı, herhangi bir zamanda, önceden bilgi vermeksizin ya da onay almaksızın, sadece kendi takdiri ile düzenleme ve/veya silme hak ve yetkisini saklı tutar. Gönderilen Kullanıcı İçeriğinin sakıncalı ya da uygunsuz olduğuna inanan her kullanıcı, derhal Philips ile şu e-posta aracılığıyla irtibata geçmelidir: www.turkey.philips.com/siteowner/index.page Bu tür bir bildirimin alınması üzerine, makul bir süre içinde, gerekli olduğunu düşündüğümüz önlemi almak için gereken tüm çabayı göstereceğiz. Bu manuel bir işlem olduğu için belirli Kullanıcı İçeriğini derhal silemeyebileceğimizi veya düzenleyemeyebileceğimizi bildiririz.

7. Sorumluluğun Sınırlandırılması

 

PHILIPS VEYA BAĞLI KURULUŞLARI, İŞTİRAKLERİ, ORTAKLARI, LİSANS VERENLERİ YA DA TEDARİKÇİLERİ, WEB SİTESİNİN, İÇERİĞİN VEYA KULLANICI İÇERİĞİNİN KULLANIMI, ERİŞİMİ VEYA KULLANILAMAMASI, ERİŞİLEMEMESİNDEN DOĞAN YA DA BUNLARLA BAĞLANTILI, DOĞRUDAN, DOLAYLI, SONUÇTA MEYDANA GELEN, CEZAİ, TESADÜFİ YA DA DİĞER HASARLARDAN, BU TÜR HASARLARIN DOĞRUDAN VE TAMAMEN PHILIPS'İN SUİİSTİMALİ VEYA AĞIR İHMALİNDEN KAYNAKLANDIĞI DURUMLAR HARİÇ, PHILIPS BU TÜR HASAR OLASILIKLARI HAKKINDA ÖNCEDEN UYARILMIŞ OLSA DAHİ, HİÇBİR KOŞULDA SORUMLU TUTULAMAZ.

 

Yukarıdaki istisnalara veya sorumluluk sınırlandırmalarına veya yukarıda Bölüm 4'te açıklanan garanti sorumluluklarının reddiyle ilgili hükümlere izin verilmeyen bir ülke veya eyalette yaşıyorsanız, bu tür istisna ve sınırlamalardan, sadece kanunen izin verilmeyenler, sizin için geçerli olmayacaktır. Böyle bir durumda, bu tür istisnalar ve sınırlamalar, ilgili kanunun izin verdiği ölçüyle sınırlandırılacaktır.

8. Üçüncü Taraf İçerikleri/Yazılımları

 

Philips, bu tür bir Internet kısayolu ister web sitesi tarafından, ister kullanım şartları uyarınca üçüncü taraflarca sağlanmış olsun, web sitesi ile Internet kısayolu aracılığıyla bağlantılı olabilecek hiçbir üçüncü taraf sitesinin içeriğinden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Web sitemizden bir başka web sitesine verilebilecek hiçbir bağlantı o web sitesinin onaylanması anlamına gelmez ve bağlantısı verilen web sitesinin doğruluğu, güncelliği ya da içeriğinin uygunluğu hakkında hiçbir hüküm ya da garantide bulunulmaz ve bunlarla ilgili olarak hiçbir sorumluluk kabul edilmez.

 

Bu Web Sitesi'nden veya bu Web Sitesi yoluyla yüklenebilen yazılımlar, tüm ilgili lisans sözleşmelerinin hükümlerine tabidir. İlgili lisans sözleşmesinde belirtilmedikçe yazılım yalnızca son kullanıcılar tarafından kullanılabilir ve yazılımın bu kapsamı aşacak şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve yeniden dağıtılması açıkça yasaklanmıştır. BU TÜR YAZILIMLARA YÖNELİK, VARSA, GARANTİLER YALNIZCA İLGİLİ LİSANS SÖZLEŞMESİNDE AÇIKÇA BELİRTİLEN ŞEKİLDE GEÇERLİDİR. PHILIPS YAZILIMLA İLGİLİ, SATILABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK, TELİF HAKKI VE TİCARİ MARKA İHLALİ OLMADIĞINA İLİŞKİN HER TÜRLÜ AÇIK VEYA ÖRTÜLÜ EK BEYANI VE GARANTİ SORUMLULUĞUNU AÇIKÇA REDDEDER.

9. Telif Hakkı ve Ticari Markalar

 

Philips, bağlı şirketleri, iştirakleri ve/veya ortakları tarafından sağlanan İçerikle, web sitesini çalıştırmaya ve yayınlamaya yarayan yazılımla, verinin web sitesinde derlenişiyle ve web sitesinin düzeni, dizilişi ve düzenlenişiyle ilgili telif hakları ve tüm diğer mülkiyet hakları tamamen Philips N.V.'ye ve/veya ortaklarına ya da lisans verenlerine aittir. Bu belgede, İçerik ile ilgili açık bir biçimde tanınmayan tüm haklar saklıdır.

 

PHILIPS, Koninklijke Philips N.V. kuruluşunun tescilli ticari markasıdır.

 

PHILIPS ve Koninklijke Philips N.V. ve bağlı şirketlerinin diğer tüm kayıtlı ticari markaları şirketin önemli varlıklarıdır. Bu ticari markaların düzgün kullanımı önemlidir ve şirketimizin ürün ve hizmetlerine atıfta bulunurken Philips'in talimatlarını izlemeniz gerekir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: www.ip.philips.com.

 

PHILIPS adının kullanımı ve tescili münhasır olarak şirketimize aittir. Philips adını ya da buna benzer bir adı veya Philips adının bir parçasını ya da Koninklijke Philips N.V.'ın sahip olduğu bir tescilli ticari markayı kullanan bir şirket adı, yasal ad, ticari ad, alan adı veya diğer bir ad, gösterge ya da tanım kullanamaz veya kayıt ettiremezsiniz.

10. Web Sitesinde Mülkiyet Hakları

 

Bu web sitesi kamuya açıktır ve buraya gönderilen bilgilerin gizli olmadığı varsayılacaktır. Tarafınızdan sağlanan herhangi bir Kullanıcı İçeriği dahilinde herhangi bir buluşun gönderilmesinin, ilgili patent kanunları uyarınca, böyle bir buluşun "yayınlanması" anlamına geleceğini kabul edersiniz.

 

Web sitesine gönderilen ve/veya web sitesinde tartışılan tüm Kullanıcı İçeriklerinin, Philips'in, bağlı kuruluşlarının, iştiraklerinin, ortaklarının ya da üçüncü tarafların patent, telif hakkı, ticari marka ve diğer fikri mülkiyet haklarına konu olabileceğini kabul edersiniz. Web sitesine gönderilen fikir, teklif, öneri, çözüm ya da diğer herhangi bir Kullanıcı İçeriğini kullanmayı düşünüyorsanız, herhangi bir kullanım öncesinde gerekli fikri mülkiyet yetkilerinin alınmasından siz sorumlusunuz.

11. ABD Telif Hakkı İhlali İddiaları [yalnızca İngilizce]

 

Bu Web Sitesinde hususlardan herhangi birisinin (sitedeki hususlar dahil ancak onunla sınırlı olmayarak) kullanılarak veya çoğaltılarak telif haklarının ihlaline dair bir bilgi veya şüphe taşıyorsanız,lütfen bunu aşağıda bilgileri verilmiş Philips Acentasına bildiriniz: Birleşik Devletler Dijital Millenium Telif Hakları Yasası , 17 U.S.C. Sec. 512(c)(3)’e göre bildiriminiz aşağıdaki koşullara uygun olmalıdır: Münhasır bir hakkı ihlal edilen telif hakkı sahibi veya onun adına yetkili şahsın ıslak veya elektronik imzası;

  • İhlal edildiği iddia edilen telif hakkınn belirlenmesi. veya ,şayet çok sayıda telif hakı ihlali bir hat üzerinden canlı olarak bir bildirim ile yapılmışsa sitede ki çoğaltma işinin temsici listesi; İhlal ettiği iddia edilen hususların belirlenmesi veya bu hususların ihlalin nesnesi olması ve bunun def edilmesi veya buna ulaşılmaya mani olunması ve bu malzemenin yerini bulmaya yeterli makul sayılacak bilgi:
  • Sizinle temas kurabilmemize imkan verecek yeterli makul bilgi:örneğin:adres,telefon numarası ve şayet varsa sizinle temas kurabileceğimiz elektronik posta adresi;
  • Telif hakkı sahibi,veya onun acentası tarafından veya yasa ile telif hakkına yetki verilmediğine dair Şikayete konu olan malzeme hakkında iyi niyetli olduğunuza dair beyanınız;
  • Münhasır hakkı ihlal edilen telif hakkı sahibi veya onun yetkilendirdiği şahıs olduğunuza,bildirimin içindeki bilginin doğruluğuna ve yalan beyanın cezalandırılacağına dair beyan;

 

Telif hakkı ihlalerine ilişkin iddiaların bildiriminin yapılacağı atanmış Acenta’nın ulaşım bilgileri aşağıda sunulmuştur::


Posta ile: Philips International B.V.,
Hukuk Departmanı
Amstelplein 2
Breitner Center
PO Box 77900
Amsterdam
The Netherlands

 

Fax ile: Philips International B.V.,
Hukuk Departmanı
Amsterdam
The Netherlands
+ 31 20 5977230


Yukarıda açıklanan bilgiler münhasıran sizing telif hakkınızın ihlal edilmiş olması halinde Philips’i bilgilendirmeniz için verilmiştir.Bunun dışında ki sorulara , örneğin: ürünlerle ilgili sorular ve uygun olmayan içerik ve bilgilere ilişkin istekler veya sorunlara cevap verilmeyecektir.

12. Tazminat ve Sorumluluğun Kaldırılması

 

Philips'i, bağlı şirketlerini, iştiraklerini, ortaklarını ve tedarikçilerini ve her birinin ilgili müdürlerini, yöneticilerini, çalışanlarını, hissedarlarını, yasal temsilcilerini, aracılarını, varislerini ve haleflerini, web sitesine yolladığınız ileti, içerik veya herhangi bir mesaj, veri ya da materyal veya başka herhangi bir Kullanıcı İçeriğinden ya da kullanım şartlarının sizin tarafınızdan ihlalinden doğan her türlü hasar, yükümlülük, (makul avukat ücretleri, bilirkişi ücretleri ve yasal giderler dahil) masraf ve giderden zarar görmemesini sağlamak ve bunlar için tazmin etmekle yükümlüsünüz. Tarafınızdan gönderilen herhangi bir mesaj ya da Kullanıcı İçeriğinden doğan, herhangi bir şikayet ya da yasal işlem olması durumunda Philips, kimliğinizi ve hakkınızda sahip olmuş olabileceği diğer her türlü bilgiyi ifşa etme hakkını saklı tutar.

 

Bir veya daha fazla kullanıcı ile bir anlaşmazlığa düşerseniz, Philips'i, bağlı şirketlerini, iştiraklerini, ortaklarını ve tedarikçilerini ve her birinin ilgili müdürlerini, yöneticilerini, çalışanlarını, hissedarlarını, yasal temsilcilerini, aracılarını, varislerini ve haleflerini bu tür anlaşmazlıklardan doğan veya herhangi bir biçimde bunlara bağlı iddialar, talepler ve (gerçek ve sonuç olarak meydana gelen) hasarlardan zarar görmemesini sağlamakla yükümlüsünüz.

13. Sitenin Kapatılması

 

Web sitesini ya da herhangi bir bölümünü, herhangi bir sebepten, herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmadan veya izin almadan kapatma hakkımız saklıdır. Web sitesine gönderilmiş olan herhangi bir İçeriğin ve/veya Kullanıcı İçeriğinin depolanamaması ya da silinememesi ile ilgili hiçbir sorumluluk ya da yükümlülüğümüz bulunmamaktadır.

14. Philips Ürünleri

 

Bu web sitesinde belirli bir ülkede (henüz) piyasada bulunmayan belirli Philips ürünlerine ve hizmetlerine atıfta bulunulabilir. Bu tür referanslar, bu ürün ve hizmetlerin herhangi bir zamanda herhangi bir ülkede piyasaya çıkacağını garanti etmemekte ve bu anlama gelmemektedir. Daha fazla bilgi için lütfen bölgenizdeki Philips kuruluşuyla irtibata geçin.

15. 1995 Özel Menkul Değerler Dava Reformu Kanunu Çerçevesinde 'Korunma' İlkeleri: (ABD)

 

Bu web sitesindeki bilgiler, Philips faaliyetlerinin ve mali durumu ve sonuçlarına ve Philips'in bunlara ait plan ve hedeflerine ilişkin geleceğe dönük ifadeler içerebilir. Geleceğe yönelik ifadelerin gelecekteki performansların bir garantisi olmadığını ve gerçek sonuçların, bu tür geleceğe yönelik ifadelerde yer alanlardan maddi farklılıklar içerebileceğini bilginize sunarız. Geleceğe yönelik ifadeler arasında stratejimiz, satış büyüme tahminleri, gelecekteki EBITA ve maliyet tasarrufları, organik faaliyetlerimizde gelecekte görülebilecek gelişmeler ile gelecekte yapacağımız şirket alımları ve sermaye pozisyonumuzun sağlayacağı faydalar sayılabilir. Doğaları gereği, geleceğe yönelik ifadeler gelecekteki olay ve koşullara göre düzenlendiğinden belirli riskler ve belirsizlikler içerirler ve bu tür geleceğe yönelik ifadelerde açıkça ya da örtülü olarak beyan edilen sonuçlar ve gelişmeler ile gerçek sonuçlar ve gelişmeler arasında maddi farklılıklar bulunabilir. Geleceğe yönelik ifadeler, diğer faktörlerin yanısıra, yerel ve global ekonomik ve işletme koşulları, stratejimizin başarıyla uygulanması, satın alacağımız şirketleri tespit edebilme, alımları gerçekleştirebilme ve bunları mevcut işimize entegre edebilme kabiliyetimiz, mevcut ve yeni ürünlerimizle ilgili tüketici tercihleri, yeni ürünler geliştirme ve pazarlama kabiliyetimiz, bu stratejilerin faydalarını gerçekleştirebilme kabiliyetimiz, devlet kurumlarının ve yetkili mercilerin politika ve eylemleri, mevzuattaki değişimler ve rekabetin etkileri gibi kontrolümüzde olmayan çeşitli faktörlere tabidir. Sonuç olarak, gelecekte elde edeceğimiz gerçek sonuçlar, bu tür geleceğe yönelik ifadelerde yer alan planlardan, hedeflerden ve beklentilerden maddi olarak farklı olabilir. Belgelerimizde tespit edilen ek riskler ve faktörler, ABD Sermaye Piyasası Kurulu'na ("SEC") bildirilmiş olup, buna Form 20-F belgesinde sunulan en yeni Yıllık Raporumuz da dahildir ve www.sec.gov adresinde bulunabilir. Tarafımızdan ya da bizim adımıza yapılan tüm geleceğe yönelik ifadeler, sadece açıklandıkları zaman için geçerlidir. Beklentilerimizdeki değişmeler veya ifadelerin dayandırıldığı olaylar, koşullar ve şartlar ile ilgili olarak geleceğe yönelik ifadelerimizi güncellemeyi taahhüt etmiyoruz. Ancak, SEC bünyesinde sunduğumuz ya da sunabileceğimiz belgelerde yer alan ek ifadelere mutlaka başvurmalısınız.

16. Uyuşmazlıkların Çözümlenmesi

 

Burada yer alan kullanım koşulları Hollanda kanunlarına tabidir. Bu kullanım koşullarının geçerliliği veya varlığı ile ilgili olanlar dahil olmak üzere kullanım koşulları ya da web sitesini kullanmanızla ilgili ya da buna bağlı olarak ortaya çıkabilecek her türlü uyuşmazlık Türk Yasalarına gore, Istanbul mahkemelerinde çözümlenecektir ve siz, bu tür uyuşmazlıkları, talepleri veya dava isteklerini sadece Hollanda, Amsterdam mahkemelerine sunmayı kabul etmiş olursunuz.

17. Bölünebilirlik

 

Bu kullanım şartlarının hükümlerinden herhangi birinin geçersiz ya da uygulanamaz olduğuna karar verilmesi halinde, geçersiz veya uygulanamaz bulunan hüküm, asıl hükmün amacına en yakın, geçerli, uygulanabilir bir hükümle değiştirilecek ve kalan hükümler yürürlükte kalmaya devam edecektir.

18. Feragat Yasağı

 

Philips tarafından bu kullanım koşularının herhangi bir bölümünün uygulanmaması, Philips'in bu kullanım koşullarını herhangi bir kişinin geçmiş ya da gelecekteki eylemleri için uygulama hakkından feragat etmesi anlamına gelmez. Philips tarafından herhangi bir ödeme tahsil edilmesi ya da herhangi bir kişinin Philips'in eylemlerine güvenmesi, bu kullanım koşullarından feragat edilmesi anlamına gelmez. Sadece Philips'in yetkili bir temsilcisi tarafından imzalanmış, açık ve yazılı bir feragatname yasal olarak geçerlidir.

 

"TARAFLAR, İŞBU ANLAŞMADAN KAYNAKLANAN TÜM HUSUSLARLA İLGİLİ OLARAK TARAF OLABİLECEKLERİ HER TÜR DAVA VEYA DURUŞMALARDA (KARŞI DAVALAR DAHİL) JÜRİ KARŞISINDA YARGILAMA HAKLARINDAN GAYRİKABİLİ RÜCU İŞBURADA FERAGAT EDERLER."

19. Başlıklar

 

Kullanım şartlarının bölümlerinin başlıkları yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla verilmiştir ve kullanım şartlarının bir parçası olarak değerlendirilmeyecek veya anlamını ya da yorumunu hiçbir şekilde etkilemeyeceklerdir.

 

Web sitemize katıldığınız için teşekkür ederiz.

 

Son Güncelleme Tarihi: 2009-13-05

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.