1
Ürünler

Yazılım ve Sürücüler

Tüm iyileştirmelerden, yeni özelliklerden, geliştirilmiş fonksiyonlardan ve hata düzeltmelerinden faydalanmak için ürününüzün düzenli olarak en son yazılım sürümüne güncellenmesi önemlidir.

Model numaramı nereden bulabilirim?

Kategoriye göre ara:

Ürününüz için doğru yazılım nasıl bulunur?

  1. Arama alanına ürününüzün model numarasını girin veya kategoriye göre aramayı kullanarak ürününüzü arayın. Ürününüzün model numarasını nasıl bulacağınızı görmek için buraya tıklayın.

  2. Ürününüzü bulmak için arama kutusunu kullanırsanız çıkan ilk sonuç destek sayfası olur. Kategoriye göre aramayı kullanırsanız ürününüzü seçtikten sonra otomatik olarak ürünün destek sayfasına yönlendirilirsiniz.

  3. Yazılım güncellemenin gerekli olduğunu doğrulamak için size sunulan yazılımın sürüm numarasıyla ürününüzde yüklü yazılımı karşılaştırın. İpucu: Mevcut yazılım sürümünü çoğu ürünün menüsünde bulabilirsiniz. TV'lerde mevcut yazılım sürümünü görmek için genellikle “Menü” > “Kurulum” > “Yazılım” > “Mevcut yazılım” seçeneğini belirleyebilirsiniz. Bu kontrolü nasıl yapabileceğinize dair talimatları yazılım kurulumu talimatlarında bulabilirsiniz (yazılım ile aynı sayfada bulunur).

  4. Destek bölümünde daha yeni bir sürüm mevcutsa lütfen dosyayı indirin ve bilgisayarınıza kaydedin.
    Not: Yazılım güncelleme genellikle sıkıştırılmış zip dosyası halindedir ve dosyayı açmak için özel bir yazılım gerekir (örn. Winzip veya WinRar).

  5. Yazılımı başarıyla yüklemek için yazılım talimatlarını dikkatle okuyun ve bu talimatlara uyun.
     

Sıkça Sorulan Sorular