• Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Yazılım ve Sürücüler

  Tüm iyileştirmelerden, yeni özelliklerden, geliştirilmiş fonksiyonlardan ve hata düzeltmelerinden faydalanmak için ürününüzün düzenli olarak en son yazılım sürümüne güncellenmesi önemlidir.

  Model numaramı nereden bulabilirim?
  Ürün numaramı bulabilir miyiz
  Ürün numaramı nerede bulabilirim?

  Ürününüz için doğru yazılım nasıl bulunur?

  1. Arama alanına ürününüzün model numarasını girin veya kategoriye göre aramayı kullanarak ürününüzü arayın. Ürününüzün model numarasını nasıl bulacağınızı görmek için buraya tıklayın.

  2. Ürününüzü bulmak için arama kutusunu kullanırsanız çıkan ilk sonuç destek sayfası olur. Kategoriye göre aramayı kullanırsanız ürününüzü seçtikten sonra otomatik olarak ürünün destek sayfasına yönlendirilirsiniz.

  3. Yazılım güncellemenin gerekli olduğunu doğrulamak için size sunulan yazılımın sürüm numarasıyla ürününüzde yüklü yazılımı karşılaştırın. İpucu: Mevcut yazılım sürümünü çoğu ürünün menüsünde bulabilirsiniz. TV'lerde mevcut yazılım sürümünü görmek için genellikle “Menü” > “Kurulum” > “Yazılım” > “Mevcut yazılım” seçeneğini belirleyebilirsiniz. Bu kontrolü nasıl yapabileceğinize dair talimatları yazılım kurulumu talimatlarında bulabilirsiniz (yazılım ile aynı sayfada bulunur).

  4. Destek bölümünde daha yeni bir sürüm mevcutsa lütfen dosyayı indirin ve bilgisayarınıza kaydedin.
   Not: Yazılım güncelleme genellikle sıkıştırılmış zip dosyası halindedir ve dosyayı açmak için özel bir yazılım gerekir (örn. Winzip veya WinRar).

  5. Yazılımı başarıyla yüklemek için yazılım talimatlarını dikkatle okuyun ve bu talimatlara uyun.
    

  Sıkça Sorulan Sorular

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.