• Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Philips kulaklıklar

  Müziğinizi yanınızdan ayırmayın


  Ne dinlerseniz dinleyin, kulaklıklarımızın üstün ses kalitesine ve konforuna bayılacaksınız. Aktif yaşam tarzlarına uygun spor modelleri keşfedin. Şık true wireless kulaklıklar veya müzik tutkunları için özel olarak tasarlanmış, birinci sınıf kablosuz veya kablolu kulak üstü Fidelio kulaklıklar.

  Deniz kenarında true wireless kulaklık kullanan kadın

  Size uygun bir çift bulabilirsiniz

  Evden ofise. Spor salonundan sokağa. İster motivasyon ister dinlenme isterseniz de odaklanma için dinleyin.

  Philips A7607 açık kulak tasarımlı kablosuz spor kulaklıkları


  Kemik iletimi teknolojisi ile desteklenir

  Kulaklarınızı özgür bırakın. Her şeyi duyun.

  Philips Fidelio L3

  Kulak üstü kablosuz kulaklıklar

  Philips A7507

  True wireless bluetooth spor kulaklıkları

  Philips K4607

  Açık kulak tasarımlı kablosuz çocuk kulaklıkları

  Kulaklıklarımıza verilen ödüller

  EISA Fidelio L3 Ödülü
  Stuff Fidelio L3 Ödülü
  Reddot Ödülü
  IF Ödülleri
  Philips'in imza sesi

  Philips ses 


  Ses imzamız, bir çift Philips kulaklıkla müzik dinlerken duyduklarınızın merkezinde yer alıyor. Sıcak ve doğal olan bu imza, yüksek kaliteli Fidelio modellerimizde muhteşem bir şekilde uygulanırken en uygun fiyatlı kulaklıklarımızda da yer alıyor.

  Dış mekanda Philips Fidelio kulaklıkların rahatlığının tadını çıkaran bir kadın

  Her zaman rahat


  Fidelio'nun üstün konforundan spor modellerimizin son derece güvenli, hava şartlarına dayanıklı tasarımına kadar Philips kulaklıklar, mükemmel hissettirmek için tasarlanmıştır. Arkanıza yaslanın ve dinleyin, yürüyüşe çıkın veya saatlerce koşun. Kulaklık taktığınızı neredeyse hiç fark etmezsiniz.

  Philips gürültü engelleme özellikleri

  Gürültü engelleme


  Müzik sizin için ciddi bir konu ve sesle aranıza herhangi bir şey girmesini istemiyor musunuz? Belki de çevrenizdeki gürültüyü azaltmak istiyorsunuz. Gürültü önleyici kulaklık serimiz, müziğe kendinizi kaptırmak ya da sessizliğin tadını çıkarmak istediğinizde size birçok seçenek sunar.

  Philips kemik iletimli kulaklıkların kristal netliğinde ses özelliğinin keyfini çıkaran kadın

  Kristal netliğinde arama sesi


  Aradığınız kişinin sizi düzgün bir şekilde duyabileceğini her zaman bilin! Yapay zeka mikrofonlarının ve kemik iletimli mikrofonların bir kombinasyonunu içeren Philips kulaklıklar, hava rüzgarlı olsa bile sesinizi net bir şekilde iletir. Hareket halindeyken telefonla konuşabilirsiniz.

  Philips açık kulaklı kulaklık özellikleri

  Açık kulak tasarımlı kulaklıklar


  Müzik veya podcast dinleyerek yoga yapmak veya koşmak mı istiyorsunuz? Dinlemeyi çok seviyorsunuz ama kulak kanalınızda bir şey hissetmekten nefret mi ediyorsunuz? Philips açık kulak tasarımlı kablosuz kulaklıklar, kulaklarınıza herhangi bir şey takmanıza gerek kalmadan, müziğinizi ve diğer her şeyi duymanızı sağlar.

  Her kulağa uygun kulaklıklar

  Philips Fidelio

  Philips Fidelio

  Dinleyiciler için özenle üretildi

  headphones app

  Philips Headphones Uygulaması


  iOS ve Android için

  SSS simgesi

  Sorularınızın yanıtları

  Philips Bluetooth/true wireless kulaklıklarımı nasıl bağlarım veya eşleştiririm?

  Philips kulaklığınız için lütfen kullanım kılavuzuna bakın. Kullanım kılavuzunuz artık yoksa Philips Headphones uygulamasını indirerek kılavuza erişebilirsiniz.

  Gürültü engelleme nedir? Gürültü engelleme nasıl çalışır?

  Gürültü önleyici kulaklıklarımızdaki küçük mikrofonlar, çevrenizdeki ortam gürültüsünü yakalar. Daha sonra entegre elektronik sistem, ortam gürültüsünün tam tersi olan gürültü önleyici bir dalga oluşturur. Bu dalga, müziğinizin kalitesini fark edilir derecede azaltmadan, istenmeyen sesleri engelleyen gürültü önleme işlevi görür. 

  Kemik iletimli kulaklıklar nasıl çalışır?

  Standart kulaklıklar, kulak zarlarınıza ses dalgaları gönderir ve bu dalgalar, duyduğunuz seslerle uyumlu olarak titrer. Kemik iletimli kulaklıklar, kulak zarınızı atlayarak elmacık kemiklerinize ve kokleanıza (iç kulakta bir kemik) titreşim gönderir.

   

  Bu da kulaklığı kulağınıza ya da kulak içinize takmadan dinlemenizi sağlar. Kemik iletimli kulaklıklar, spor veya yürüyüş sırasında durumsal farkındalığı artırmak için idealdir. Ayrıca dış kulakta, orta kulakta veya kulak zarında sorun yaşayan dinleyiciler için de bir çözüm sağlayabilirler.

  Kulak üstü ve kulağı saran kulaklıklar arasındaki fark nedir?

  Kulak üstü kulaklıklar, kulağın dış kenarlarını sarmadan kulağınıza oturur. Bu model, uzun süre müzik dinlediğinizde kulaklarınızın ısınmasını istemiyorsanız idealdir ancak dış gürültüye maruz kalabilirsiniz. Kulağı saran kulaklıklar, dış kenarları çevreleyen ve dış gürültüye karşı daha iyi yalıtım sağlayan bir şekilde kulağı tamamen kapatır.

  Kablosuz ve true wireless kulaklıklar arasındaki fark nedir?

  Kablosuz kulaklıklar ses cihazınıza kablosuz olarak bağlanır. Baş bantlı ve kulak içi modellerde sunulur. Kulaklıkları cihazınıza bağlamak için kablo gerekmez ancak her zaman kulaklıkları bağlayan bir kablo bulunur (kablo, baş bandında veya boyun bandında gizlenmiş olabilir).

   

  True wireless kulaklıklar, kulağınıza veya kulak içine oturan kulaklık tarzındadır. Hiçbir kablosu yoktur: Her kulaklık, cihazınıza Bluetooth üzerinden kablosuz olarak bağlanır.

  Spor kulaklıkların diğer Philips kulaklıklardan farkı nedir?

  Spor kulaklıkları aktif yaşam tarzları için tasarlanmıştır. Spor kulaklıklarımızda su, ter ve toza karşı koruma seviyesini gösteren bir IP değeri görürsünüz. Ayrıca spor kulaklıklarımızın çoğu antrenman yapmanıza yardımcı olacak özelliklere sahiptir: kalp atış hızı izleme, UV temizleme veya serin tutan kulaklık başlıkları. 

  Philips Headphones uygulamasını neden indirmeliyim?

  Philips Headphones uygulamasını indirerek kulaklıklarınızın tüm potansiyelini ortaya çıkarabilirsiniz. Uygulamadan belirli kulaklık özelliklerini açıp kapatabilir, gürültü engelleme veya ekolayzır gibi işlevlerin ayarlarını yapabilir ve pil durumunu kontrol edebilirsiniz. Uygulama aynı zamanda kulaklığınızı en son yazılımla güncellemenizi ve kullanım kılavuzuna erişmenizi sağlar. 

  TV'mde ne tür kulaklıklar kullanabilirim?

  En iyi TV dinleme deneyimini yaşamak için özel bir Philips TV kulaklığı kullanın! TV kulaklıklarımız gecikmeyi önemli ölçüde azaltır, böylece konuşma ve ses efektlerini her zaman ekranda olup bitenlerle senkronize olarak duyarsınız. 

  Philips support is here, contact

  Daha eski modelleriniz için desteğe mi ihtiyacınız var?

  Numarayı bulmak için yardıma ihtiyacım var
  Ürün numaramı bulabilir miyiz
  Ürün numaramı nerede bulabilirim?
  Bize ürününüz hakkında biraz bilgi verirseniz size ürün numarasını nerede bulacağınızı gösterebiliriz.
  Ürününüz elinizdeyse lütfen aşağıdan ürün grubunu ve kategorisini seçiniz.
  Cihazlarımızdaki ürün numarası konumları nereler

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.