home visual

Şirket Profili

Şirket Profili

 

Royal Philips, insanların yaşamlarını iyileştirmeye kendini adamış, sağlıklı yaşam ve korunmadan teşhis, tedavi ve evde bakıma kadar her alanda sağlık döngüsünden daha etkili sonuçlar elde etmeye odaklanan lider bir sağlık teknolojileri şirketidir. Philips entegre çözümler sunmak için ileri teknolojiden, klinik sonuçlardan ve tüketici iç görülerinden faydalanır. Genel Merkezi Hollanda’da bulunan Philips, tanısal görüntüleme, görüntüleme odaklı terapi, hasta görüntüleme ve sağlık bilişiminin yanı sıra sağlıklı yaşam ve evde bakım alanlarında pazar lideridir.

Ultrasound

İnsanların hayatını iyileştiren yenilikler sunmak

 

Dünyada 130, Türkiye’de ise 90 yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyor; Kurulduğumuz günden bu yana tüm faaliyetlerimizde ‘hayatı iyileştirme’ vizyonu ile hareket ediyoruz. Amacımız; 2025 yılına kadar dünyada yılda 2 milyar kişinin hayatını iyileştirmek. Anne karnından başlayarak, yaşamları boyunca bireylerin daha sağlıklı ve kaliteli bir hayat sürdürebilmeleri için çalışıyoruz. Sağlık Döngüsü yaklaşımımız doğrultusunda Sağlıklı Yaşam’dan başlayarak ‘Önlem Alma, Teşhis, Tedavi ve Evde Bakım’a kadar birçok alanda inovatif çözümler sunuyoruz.

Bridge

Hayatı, birlikte iyileştiriyoruz

 

İnsanların her gün hayatlarını iyileştirmek için çalışmalarımızı sürdürürken “sağlık sınır tanımaz” felsefesini benimsiyoruz. Profesyonel-kişisel sağlık hizmetlerini herkese ulaştıracak yenilikçi ürün, hizmet ve iş modellerini hayata geçiriyoruz. Hayatı, birlikte iyileştiriyoruz.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.