Ürün hakkında genel bilgiler bölümüne geri dön
Philips 7000 series Smart LED TV 107 cm (42 inç) 42PFL7406H/12

Hareketin parçası olun!

7000 series Smart LED TV 42PFL7406H/12

son derece ince tasarıma sahip Ambilight ile

Ultra ince Philips 7000 serisi 42PFL7406 Smart LED TV ile duyularınızı harekete geçirin. Pixel Precise HD hareketli sahnelerde bile net ve canlı LED görüntüler üretirken, kendinizi aksiyonun ortasında gibi hissettiren Ambilight size yoğun bir TV deneyimi yaşatır.
Philips 7000 series Smart LED TV 42PFL7406H 107 cm (42 inç) Full HD 1080p DVB-T/C Ambilight Spectra 2 ve Pixel Precise HD ile 4,2 5 16 16
çok güzel bir ürün diyemiyorum.. flash player desteği yok.ilerde eklenip eklenmiyeceği belli değil.birçok flash destekli video ve site izlenemiyor.izlemek amacıyla aldığım hiçbir siteyi izleyemiyorum.ayrıca internet işlemleri çok yavaş. 24 Ocak 2013
iyi dinleyin phılıps iyiKİDEe bu televizyonu üretmiş çokkk memnunum kullanıcı yorumlarını okudum ve üzüldüm. çünkü aynı televizyonu bizde kullanıyoruz bu söylenen olumsuzlukların hiç biriyle karşılaşmadık adam tutmuş kanal sıralaması yapmıyor diyor:D KULANMASINI BİLMİİİİYOOOORSAAN KUMANDA NE YAPSINNNNNNNN :D SEYRETMESİNİ BİLMİYORSAN TELEVİZYON NE YAPSIN BU BİLGİSSAYARMI KARDEŞİİMMM HIZ ARIYOSUNUZZ..... 19 Ekim 2012
konyalı Philips 7000 series Smart LED TV 42PFL7406H 107 cm (42") Full HD 1080p DVB-T/C Ambilight Spectra 2 harika bir televizyon 10 Mayıs 2012
Ürün hakkında Daha öncede Philips ürünlerini kullandığım için, hiç tereddüt etmeden aldığım telvizyonumdan çok memnunum. Alacak olan arkadaş ve dostalarıma da tavsiye edilyorum. Teşekkürler. 10 Mayıs 2012
ÜRÜN HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELER Öncelikle ürünün marka olarak kalitesi tartışılmaz olarak düşünmekteyim. Ambilight teknolojisinden tutunda görüntü netliğine kadar en ufak bir sorunla karşılaşmadım diyebilirim. Ayrıca Çorum gibi bir yerdede servisine özellikle teşekkür ediyorum. Fakat Ürün Müzik çalar yazılımında eksiklikler olduğu düşüncesindeyim. Mesela Usb bellekten müzik dinlerken, Ekranda klasörlerdeki diğer müzik parçalarınıda görebileceğim bir kısmın olması daha güzel olacaktır diye düşünüyorum. Bunun yanında tabiki çeşitli sıralama listesi seçeneklerininde olması gerektiği kanısındayım. Parçaları sırası ile dinlemek yerine, karışık olarakta dinleme şansımızın olması gerektiği düşüncesindeyim. Ayrıca ürüne kablosuz klavye ve Mouse takılabileceği belirtilmiş. Fakat ben Logitech marka kablosuz mousemi bir türlü ürüne tanıtamadım. Bu tarz uygulamaların nasıl yapılması gerektiğini anlatan kitapçıkların veya web sayfanızda bir kısmın olması gerektiği düşüncesindeyim. 10 Mayıs 2012
ambilight bu özellik harika, tercihimizi de büyük ölçüde etkiledi. aynı zamanda dekor olarak çok kullanışlı. 9 Mayıs 2012
USB'den İzlenen Videolarda Altyazı Sorunu Var Kullanıcı Arayüzü Kötü USB'den İzlenen Videolarda Birden Fazla Alt Yazı-Ses Seçme Olanağı Yok Alt Yazılarda Türkçe Karakter Sorunu Var, Alt Yazılar Koyu Zemin Üzerinde Çıkıyor ve Görüntü Kirliliği Oluşturuyor, MKV Uzantılı Dosyaların Bir Kısmını Desteklemiyor Donuyor, TV'yi Kapatıp Açmak Gerekiyor, Videoları İleri-Geri Sardırıldığında Çoğu Videoda Donuyor. TV Duvara Monte Edildiğinde USB-HDMI ve Diğer Girişlere Kablo Bağlamak İçin TV'yi Yerinden Çıkarmak Gerekebiliyor. 9 Mayıs 2012
Wi fi Aparatsiz olmuyor dahili uydu yok mkv formatını iyi oynatiyor 8 Mayıs 2012
2 sonra>>
Kullanıcı Değerlendirmeleri (17)

Önemli noktalar

İzleme deneyiminizi geliştirin

  • 2 taraflı Ambilight Spectra seyir deneyimini zenginleştirir

Çarpıcı detaylara sahip hareketli görüntüler

  • Hareket detayları için Pixel Precise HD ile Full HD TV
  • Göz alıcı kontrastla muhteşem LED görüntüler
  • Mükemmel hareketli görüntü netliği için 400 Hz Perfect Motion Rate (PMR)

Gerçek net ses deneyimi

  • 24W RMS ve Incredible Surround özelliğinin gücünü hissedin

Smart TV ile çevrimiçi dünyanın keyfini çıkarın

  • Çok çeşitli çevrimiçi uygulamalar, video kiralama seçenekleri ve catch-up TV özelliği
  • SimplyShare ile fotoğraf, müzik ve filmlerinizin keyfini TV'nizde yaşayın
  • Akıllı telefon, tablet veya klavyenizle TV'yi kumanda edin
  • TV programlarını bulma, programlama, kaydetme* ve duraklatma
  • İsteğe bağlı kablosuz USB adaptörle kolay kablosuz bağlantı


Özellikler

2 taraflı Ambilight Spectra seyir deneyimini zenginleştirir

Ambilight Spectra 2 ile seyir deneyiminize yeni bir boyut katın. Bu patentli Philips teknolojisi, TV ekranının arkasında 2 taraftan arkadaki duvara ışık yansıtarak ekranı genişletir. Ambilight, ışığın rengini ve parlaklığını otomatik olarak ayarlayarak TV'deki görüntüye uydurur. Duvara uyum fonksiyonu sayesinde, duvarınızın rengi ne olursa olsun, ışığın rengi mükemmel olur.

Ambilight Spectra 2
Pixel Precise HD

Hareket detayları için Pixel Precise HD ile Full HD TV

Ödüllü Pixel Plus teknolojisi üzerine kurulu olan Pixel Precise HD, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesini 4 trilyon renkle bir adım ileri götürüyor. Süper Çözünürlük özelliğine sahip Pixel Precise HD ile ister Internet'ten video, ister mükemmel kaliteli Blu-ray filmler izleyin, en iyi HD TV görüntü kalitesini elde edeceksiniz.

Göz alıcı kontrastla muhteşem LED görüntüler

Bu Full HD LED TV'deki gelişmiş LED aydınlatma teknolojisi çarpıcı, minimalist bir tasarımla olağanüstü görüntü kalitesini ve sınıfındaki en düşük enerji tüketimini bir arada sunuyor. Üstelik bu LED aydınlatma teknolojisinde hiçbir tehlikeli madde kullanılmıyor. Dolayısıyla LED arka aydınlatma ile hem enerjiden tasarruf ediyor hem de yüksek parlaklığın, muhteşem kontrastın, net görüntülerin ve canlı renklerin tadını çıkarıyorsunuz.

Full HD LED TV
400 Hz Perfect Motion Rate

Mükemmel hareketli görüntü netliği için 400 Hz Perfect Motion Rate (PMR)

400 Hz Perfect Motion Rate (PMR) hızlı aksiyon filmlerinde net ve canlı görüntüler sağlamak için mükemmel hareketli görüntü netliği oluşturur. Yeni Philips PMR standardı, alternatifsiz hareketli görüntü netliği için en hızlı ekran yenileme hızı, HD Doğal Hareket ve benzersiz işleme formülünün birleşik görsel etkisini sunar.

24W RMS ve Incredible Surround özelliğinin gücünü hissedin

Müziğin ritmini ve filmlerin sarsıcı ortamını hissedin. Güçlü 24W RMS (2x12W RMS) amplifikatörlerden son derece gerçekçi bir ses yükselir. Incredible Surround, daha derin ve geniş ses çıkışıyla eksiksiz bir surround ses deneyimi yaşatarak seyir keyfinizi tamamlar.

24W RMS Incredible Surround
Net TV çevrimiçi uygulamaları

Çok çeşitli çevrimiçi uygulamalar, video kiralama seçenekleri ve catch-up TV özelliği

Çevrimiçi video mağazalarından doğrudan TV'nizi kullanarak film kiralayın, en sevdiğiniz kanalları Catch-up TV servisinden izleyin ve Net TV ile çok çeşitli çevrimiçi uygulamaların tadını çıkarın. Ayrıca Internet'te de gezinebilirsiniz.

SimplyShare ile fotoğraf, müzik ve filmlerinizin keyfini TV'nizde yaşayın

Akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızdaki fotoğraf, müzik ve filmleri SimplyShare aracılığıyla büyük ekranda paylaşmanın tadını çıkarın.

SimplyShare TV
Kontrolü Bırakmayın

Akıllı telefon, tablet veya klavyenizle TV'yi kumanda edin

TV'nizi en kolay ve rahat biçimde kontrol edin. Smart TV'nizi kontrol etmek için bir kablosuz klavye bağlayın veya akıllı telefonunuzu ya da tablet bilgisayarınızı kullanın.

TV programlarını bulma, programlama, kaydetme* ve duraklatma

Philips TV'nize bağlı USB'ye canlı dijital TV programları kaydedin, ara vermek istediğiniz herhangi bir anda içeriği duraklatın ve istediğiniz zaman izlemeye devam edin. Elektronik Program Rehberini kullanarak sevdiğiniz programları bulun ve kaydedeceklerinizi programlayın. Artık TV'de izlediğiniz programları işlerinize göre planlayarak istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Program
Wi-Fi USB Adaptörü

İsteğe bağlı kablosuz USB adaptörle kolay kablosuz bağlantı

Smart TV için sağlanan Philips Wi-Fi USB Adaptöründen (PTA01) yararlanın. Adaptörü TV'nin yanındaki USB konektörüne takın ve TV'nizi doğrudan ev ağınıza bağlayın. Seyretmek istediğiniz çevrimiçi içeriğe TV'nizin uzaktan kumandasıyla kolayca ulaşın.

* Net TV: Ülkenizde bulunan servisleri için www.philips.com/smarttv adresini ziyaret edin.

* Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.

* Entegre dijital TV tuneri kullanılarak enerjiden tasarruf edilebilir

* 8 günlük EPG servisi, her ülke için geçerli değildir

* USB kaydı sadece TV IP tabanlı Elektronik Program Kılavuzu kapsamındaki dijital kanallarda yapılabilir (ülke ve kanal sınırlamaları olabilir); kayıtlar yayın kopya koruması (CI+) ile sınırlanabilir. Internet bağlantısı gerekir.

* 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.

* ZERO güç kapatma düğmesi kullanılarak bekleme durumundaki enerji tüketimi 0'a indirilebilir

* Bu televizyon sadece teknoloji alternatiflerinin olmadığı belirli parçalar ve bileşenlerde, RoHS Yönergesi maddeleri altında mevcut muafiyet ile uyumluluk gösteren oranda kurşun içerir.

* USB klavye ve fare yazılım güncellemesiyle desteklenir

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Kayıt ol

Bu ürün sizde var mı?

Ürününüzü kaydettirin

42PFL7406H/12