Sürdürülebilir Gelişme

Sürdürülebilir Gelişme

Philips'te Anlamlı Yenilik

 

Philips'te, bizler yenilik yoluyla dünyayı daha sağlıklı ve daha sürdürülebilir bir yer haline getirmeye çalışırız. Amacımız 2025 yılına kadar yılda 3 milyar insanın hayatını iyileştirmektir. EcoVision programımız şirketimizin bu vizyonunu gerçekleştirmekte başlıca itici gücümüzdür.

Sosyal  Yaklaşımımız

 

Ticari büyümeyi canlandırırken küresel toplumsal sorunların da ele alınmasına yönelik olarak hazırladığımız yenilikçi çözümlerimizi keşfedin.

 

Daha fazlası

Çevresel  Yaklaşımımız

 

Philips'te bizler Yeşil Teknolojilerdeki gelişimlere yatırım yaparız ve tüketicilerimizin, yeşil ürünleri seçerek her gün daha sağlıklı bir dünyaya katkıda bulunmalarını sağlarız. Sağlıklı ekosistemleri korurken faaliyetlerimizin çevreye olan etkilerini azaltmak için önlemler alırız.

 

Daha fazlası

Entegre Yıllık Rapor

 

Philips, entegre yıllık raporunun bir parçası olarak, 2012 sürdürülebilirlik faaliyetleri hakkında, mali, sosyal ve çevresel performansını içeren verileri yayınlamıştır.

 

Sürdürülebilirlik Yıllık Raporumuzu görün

Ödül ve takdirler

 

Yönetim sistemlerimizi ve sürdürülebilirlik raporlarımızı güçlendirmek için kıyaslama bilgileri ve harici indeks araştırmaları kullanıyoruz. Yıllar boyunca gösterdiğimiz performansın takdir edilmesinden gurur duyuyoruz.

 

Sürdürülebilirlik ödül ve takdirler

Birleşmiş Milletler Sürdürülebilirlik Kalkınma hedeflerine bağlıyız

 

Hedef 3,7 ve 12 için çözümlerimizi görebilirsiniz

 

İnfografiğe tıklayın

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.