Consumer
Lumea

  Dermatologlar ile geliştirilen Lumea, tüylerin yeniden uzamasını önlemenin ideal yolu

  Sonraki
  Sonuçlar/Uygulamalar

  Gözle Görülür
  Sonuçlar

   

  İki haftada bir yapılan 4 uygulamadan sonra tüyler 80%’e varan oranda azalır. Bu dört uygulamadan sonra uygulama aralığını iki aya kadar çıkararak pürüzsüz bir cildin keyfini sürebilirsiniz.

  Nasıl kullanılır?

  Basit, hızlı ve
  elde kullanım

  Lumea'yı kullanmak kolaydır. Işık yoğunluğunu ayarlayın, Lumea'yı cildinizin üzerinde eşit bir şekilde kaydırın ve sonuçları gözlerinizle görün. Lumea'nın nasıl kullanıldığını öğrenmek için aşağıdaki adımlara bakın veya videoya tıklayın.
  1. Adım
  İlk uygulamadan önce tıraş, epilasyon veya ağda yoluyla bölgedeki fazla tüyleri alın.
  2. Adım
  Birlikte verilen cilt tablosunu kullanarak cilt tonunuz için doğru yoğunluk seviyesini seçin.
  3. Adım
  Ürünü açın ve Lumea'yı cildinize bastırın. Işık atışı hazır lambasının yanmasını bekleyin ve ışık atışı düğmesine basın.
  4. Adım
  Lumea'yı uygulama bölgesi boyunca yavaşça kaydırın. Aynı noktaya ışık atışı uygulamamaya dikkat edin.
  Nasıl çalışır

  Hızlı tüy alma

  Philips Lumea, tüy köklerini doğal bir şekilde dökerek, pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlayan yoğun ışık atışları (IPL) yayar. Uygulama yapan kişiye ve uygulamaya göre değişse de, ortalama yüz bölgesinde 1 dakika, bikini bölgesinde 4 dakika, koltuk altı bölgesinde 1 dakika, alt bacakta 8 dakika sürer.

  En yeni Lumea modellerimizle tanışın ve onları karşılaştırın

  Cilt ve tüy tipi

  Bana
  uygun mu?

  Lumea bazı cilt ve tüy tipleri için uygun değildir. Lumea'nın size uygun olup olmadığını görmek için bu tabloyu kullanın.
  Başlıklar

  Hassas
  bölgelerde kullanılabilir

  Esneklik ve kullanım kolaylığı sunan Lumea uygulama başlıkları; yüz, bacaklar, koltuk altları, bikini bölgesi, göbek ve kollardaki tüyleri güvenli bir şekilde almanızı sağlar.

  Vücut için uygulama başlığı


  Bu uygulama başlığı, boyun çizgisinin altında bulunan büyük bölgelerde kullanım içindir. Vücut için uygulama başlığı tüm Lumea Advanced ve Lumea Prestige modelleriyle birlikte verilir.

  Yüz için uygulama başlığı


  Yüzdeki tüyleri hassas ciltte güvenli uygulama için entegre filtreye sahip, özel olarak tasarlanmış bu uygulama başlığıyla alabilirsiniz.
  Güvenlik
  Güvenli Tüy Alma
   
  Lumea, uzman bilim insanları ve dermatologlarla işbirliği içinde yürütülen 12 yıllık araştırmanın ürünüdür ve 2000'den fazla kullanıcı üzerinde test edilmiştir. Doğru ayarlar kullanılarak uygulandığında, Lumea güvenli, hassas bölgelerde bile acısız sonuç verir.”


  Dr.Ir. Eric van Kempen,
  Function Developer IPL  

  Safety
  Güvenli Tüy Alma
   
  Lumea, uzman bilim insanları ve dermatologlarla işbirliği içinde yürütülen 12 yıllık araştırmanın ürünüdür ve 2000'den fazla kullanıcı üzerinde test edilmiştir. Doğru ayarlar kullanılarak uygulandığında, Lumea güvenli, hassas bölgelerde bile acısız sonuç verir.”
  Dr.Ir. Eric van Kempen, Function Developer IPL  

  Entegre güvenlik


  Cilt tonu ayarları, ışık yoğunluğunu kişisel ihtiyacınıza göre ayarlamanızı sağlar.

  Dahili UV Filtresi


  Entegre filtre UV ışığa karşı cildi korur.

  1 milyondan fazla

  kadının tercihi

  Bir milyondan fazla
  kadının tercihi