Ürün hakkında genel bilgiler bölümüne geri dön
Philips 6000 series Smart LED TV 81 cm (32 inç) 32PFL6626H/12

Rahatlayın ve TV karşısında mükemmel bir gecenin keyfini çıkarın

6000 series Smart LED TV 32PFL6626H/12

parlak 400 Hz PMR LED görüntü ile

Arkanıza yaslanın ve net, canlı Full HD görüntüler ve yüksek kaliteli ses çıkışıyla mükemmel bir TV gecesinin keyfini çıkarın. Philips 81 cm (32 inç) 6000 Serisi 32PFL6626 LED TV'de Internet'te gezinmenizi ve filmleri doğrudan televizyonunuza indirmenizi sağlayan Net TV özelliği bulunur.
Philips 6000 series Smart LED TV 32PFL6626H 81 cm (32 inç) Full HD 1080p DVB-T/C Pixel Plus HD ile 4,4 5 10 10
aldıgım üründe USB de 3G filimleri desteklemiyor. USB ye yüklediğim 3G filimi desteklemıyor hatta açmıyor.Başka marka let tv ler aynı USB yi rahatça açıyor. 28 Aralık 2012
kullanım kolaylığı kullanım menüsünü daha kullanışlı bir biçimde düzenleye bilirsiniz özellikle kanallar menüsünü geliştirebilirsiniz. 8 Mayıs 2012
tavsiye cihaz kesinlikle mukemmel goruntu kalitesine sahip. alanlar kesinlikle pisman olmazlar 7 Mayıs 2012
Harikulâde Canlılık.. Süper bir tasarıma sahip aynı zamanda ses ve görüntü netliği de harika. Tv almak isteyenlere Philips kalitesini özellikle tavsiye ederim. 20 Mayıs 2012
özellikleri iyi gayet güzel bir tasarım ben memmunum herkezede tavsiye ederim 15 Mayıs 2012
çok memnunum kalitesinden çok memnunum. Ancak nedendir bazen hdmi bağlantısında seste çıtlama oluyor. Televizyonu kapatıp açınca çıtlama kesiliyor. Öneri: Kulaklık ses kontrolünü menüde daha kolay hale getirirseniz iyi olur. kulaklık sesini kısmak ya da açmak için çok fazla tuşa basarak menü listesinde dolaşmak gerekiyor. 10 Mayıs 2012
Gerçekten güzel... Ürün birçok yönüyle tatmin edici... Renkler, çözünürlük, ses kalitesi, menü, malzeme kalitesi, daha sayamadığım onlarcası... Hepsi çok güzel... Ama keşke wi-fi bağlantısı dahili olsa veya en azından kendi elimizdeki herhangi bir wi-fi adaptörüyle bağlanılabilse. Ayrıca keşke MKV dosyalarını diskten oynatabilse... Ama ne olursa olsun, fazlasıyla tavsiye edilebilecek kalitede bir televizyon... 10 Mayıs 2012
beklentiler beklediğim gibi çook güzel bi ürün herkese tavsiye ederim bide usb den 1080 p film okusaydı mükemmel olucaktı 9 Mayıs 2012
2 sonra>>
Kullanıcı Değerlendirmeleri (10)

Önemli noktalar

Parlak detaylarla eğlence keyfi

  • Full HD TV ile daha çok ayrıntı ve netlik için Pixel Plus HD
  • Mükemmel hareketli görüntü netliği için 400 Hz Perfect Motion Rate (PMR)

Gerçek net ses deneyimi

  • Clear Sound ile her sesi duyun
  • 28W RMS ve Ambi-wOOx ile bas gücünü hissedin

Smart TV ile çevrimiçi dünyanın keyfini çıkarın

  • Çok çeşitli çevrimiçi uygulamalar, video kiralama seçenekleri ve catch-up TV özelliği
  • SimplyShare ile fotoğraf, müzik ve filmlerinizin keyfini TV'nizde yaşayın
  • İsteğe bağlı kablosuz USB adaptörle kolay kablosuz bağlantı

Eksiksiz dijital bağlantı artık çok basit

  • 3 HDMI girişi ve Easylink ile sorunsuz bağlantı
  • Muhteşem multimedya oynatımı için USB
  • Set üstü kutu olmadan HD alımı için entegre MPEG-4 radyo

Ambilight TV uygulamasıyla bayrağınız dalgalansın
Philips Ambilight TV uygulamasıyla ülkenizin ulusal bayrağını ya da ulusal renklerini seçerek televizyonunuzu sizin için en önemli renklerle donatabilirsiniz.

Özellikler

Full HD TV ile daha çok ayrıntı ve netlik için Pixel Plus HD

Pixel Plus HD üstün netlik, doğal ayrıntı, canlı renk ve doğal hareketin benzersiz bir birleşimini sunar. Multimedyadan standart çözünürlüklü TV'lere kadar tüm kaynaklarda ve hatta yüksek sıkıştırma oranlı HD görüntülerde bulunan pürüzler ve parazitler tespit edilip azaltılarak görüntünün net ve son derece canlı olması sağlanır.

Pixel Plus HD
400 Hz Perfect Motion Rate

Mükemmel hareketli görüntü netliği için 400 Hz Perfect Motion Rate (PMR)

400 Hz Perfect Motion Rate (PMR) hızlı aksiyon filmlerinde net ve canlı görüntüler sağlamak için mükemmel hareketli görüntü netliği oluşturur. Yeni Philips PMR standardı, alternatifsiz hareketli görüntü netliği için en hızlı ekran yenileme hızı, HD Doğal Hareket ve benzersiz işleme formülünün birleşik görsel etkisini sunar.

Clear Sound ile her sesi duyun

Clear Sound, ister konuşma ister şarkı olsun, sarf edilen her sözcüğün anlaşılma düzeyini önemli ölçüde artıran yenilikçi bir ses teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde her şeyi duyabilir ve izlediğiniz programdan en büyük keyfi alırsınız.

Clear Sound
28W RMS Ambi-wOOx

28W RMS ve Ambi-wOOx ile bas gücünü hissedin

Yeni Philips Ambi-wOOx teknolojisinin gücünü hissedin. Düşük frekanslı bas sesleri çok daha güçlü bir bas ve ses deneyimine dönüştürerek mükemmel bas sesler sağlar. Ambi-wOOx ayrıca odadaki alandan daha iyi yararlanmak için sesi yansıtır. Güçlü 28W RMS hoparlörlerle birlikte Ambi-wOOx, gerçek bir ses ortamı yaratır. Zengin izleme deneyimini tamamlayan net ve sarmalayan bir ses çıkışı verir.

Çok çeşitli çevrimiçi uygulamalar, video kiralama seçenekleri ve catch-up TV özelliği

Çevrimiçi video mağazalarından doğrudan TV'nizi kullanarak film kiralayın, en sevdiğiniz kanalları Catch-up TV servisinden izleyin ve Net TV ile çok çeşitli çevrimiçi uygulamaların tadını çıkarın. Ayrıca Internet'te de gezinebilirsiniz.

Net TV çevrimiçi uygulamaları
SimplyShare TV

SimplyShare ile fotoğraf, müzik ve filmlerinizin keyfini TV'nizde yaşayın

Akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızdaki fotoğraf, müzik ve filmleri SimplyShare aracılığıyla büyük ekranda paylaşmanın tadını çıkarın.

İsteğe bağlı kablosuz USB adaptörle kolay kablosuz bağlantı

Smart TV için sağlanan Philips Wi-Fi USB Adaptöründen (PTA01) yararlanın. Adaptörü TV'nin yanındaki USB konektörüne takın ve TV'nizi doğrudan ev ağınıza bağlayın. Seyretmek istediğiniz çevrimiçi içeriğe TV'nizin uzaktan kumandasıyla kolayca ulaşın.

Wi-Fi USB Adaptörü
Easylink özellikli 3 HDMI giriş

3 HDMI girişi ve Easylink ile sorunsuz bağlantı

HDMI, cihazdan TV'ye ses ve görüntü sinyallerini taşıyan tek bir kablodur ve bu sayede kablo dağınıklığını ortadan kaldırır. Bu kablo sinyalleri sıkıştırmadan taşıyarak ekranda en yüksek görüntü kalitesini elde etmenizi sağlar. Philips Easylink ile TV, DVD, BluRay, uydu alıcısı veya ev sineması sistemi gibi cihazlarda birçok işlemi yapmak için tek ihtiyacınız olan bir uzaktan kumanda.

Muhteşem multimedya oynatımı için USB

USB konektör birçok USB-Stick'teki (USB bellek sınıfı cihaz) jpeg resimlere, mp3 müziklere ve video dosyalarına erişmenizi sağlar. USB'yi TV'nin yanındaki yuvaya takın ve kullanımı kolay ekran üzeri içerik tarayıcısıyla multimedya içeriğine erişin. Videolarınızı, fotoğraflarınızı ve müziğinizi görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

USB (multimedya)
Entegre DVB radyo MPEG-4

Set üstü kutu olmadan HD alımı için entegre MPEG-4 radyo

Entegre dijital radyo sayesinde ek bir alıcı kullanmadan dijital kablo ve karasal TV yayınlarını alabilirsiniz. Dağınıklık olmadan kaliteli TV keyfini çıkarın.

* Net TV: Ülkenizde bulunan servisleri için www.philips.com/smarttv adresini ziyaret edin.

* Wi-Fi Media bağlantı: Video oynatımı, bilgisayarınızın hızına ve Wi-Fi bant genişliğine bağlıdır. Minimum ve önerilen sistem gereksinimleri için www.philips.com/wifimediaconnect adresini ziyaret edin. İçerik birkaç saniyelik gecikmeyle gösterilir. Görüntü ve seste küçük farklılıklar görülebilir.

* Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.

* Entegre dijital TV tuneri kullanılarak enerjiden tasarruf edilebilir

* 8 günlük EPG servisi, her ülke için geçerli değildir

* 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.

* ZERO güç kapatma düğmesi kullanılarak bekleme durumundaki enerji tüketimi 0'a indirilebilir

* Tipik çalışma modu güç tüketimi IEC62087 Ed 2'ye uygun ölçüm.

* Bu televizyon sadece teknoloji alternatiflerinin olmadığı belirli parçalar ve bileşenlerde, RoHS Yönergesi maddeleri altında mevcut muafiyet ile uyumluluk gösteren oranda kurşun içerir.

* USB klavye ve fare yazılım güncellemesiyle desteklenir

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Kayıt ol

Bu ürün sizde var mı?

Ürününüzü kaydettirin

32PFL6626H/12