Ürün hakkında genel bilgiler bölümüne geri dön
Philips Portatif DVD Oynatıcı 23 cm/9

Yolda daha uzun film keyfi

Portatif DVD Oynatıcı PD9030/12

Video, fotoğraf ve müzik için USB ile

Her zaman, her yerde film izleyin! 9" (23 cm) TFT LCD ekranlı taşınabilir PD9030 DVD oynatıcı size yolda mükemmel film izleme deneyimini sunuyor. Yolda 5 saate kadar DVD/DivX®/MPEG film, MP3-CD/CD müzik ve JPEG fotoğraf keyfi yaşayabilirsiniz.
Philips Portatif DVD Oynatıcı PD9030 23 cm/ 9" LCD 5 saatlik USB oynatım süresi 4 5 2 2
Şık ve İhtiyacı karşılıyor. İstanbul'da yaşıyorum ve birçok istanbullu gibi işe gidip gelirken saatlerimi serviste geçiriyorum. Canımın sıkıntısını eskiden izleyemediğim dizileri alt kattaki dvd'ciden satın alıp bu dvd playerda seyrederek gideriyorum.İnanın o bazen 2 saate varan yol süresi nasıl geçiyor anlamıyorsunuz , tavsiye ederim. Önceleri netbook almayı düşünüyordum ancak genel olarak dvd player'ın çok daha kullanışlı olduğuna karar verdim.Neticede ne kadar teknoloji o kadar risk demek ve ülkemizdeki servislerle de telefon , laptop vb ürünler ile ilgili olumsuz tecrübelerim olduğu için yanaşmak istemedim. Dvd Player pazarını araştırırken philipsten daha uygun fiyata hem de artı olarak televizyon eklentisi olan Teknosalarda satılan bir ürünü de inceledim.Ancak portatif televizyonun ( otobüs şirketleri uydu teknolojisi kullanmasına karşın doğru dürüst takılmadan izlenemiyor takdir edersiniz ki ) pek verimli olmayacağını düşünerek ve Philips kalitesine güvenerek bu ürünü aldım. Ürün benim ihtiyacımı karşılıyor ve çok pratik.Size sadece dvd ya da harici belleği takıp izlemek , keyif almak kalıyor. *Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum geçenlerde bir ara ekran hani eski tüplü televizyonlarda maviye çalar ya o renge büründü tam servise götürecekken tesadüf eseri ekranı biraz geriye ittim ve düzeldi.Ertesi gün gene maviye dönerken gene geriye ittirdim ve yine düzeldi son 1 haftadır sorunsuz seyrediyorum.Acaba tam kıvrılma noktasındaki bir kabloyla mı alakalı diye düşündüm ancak mühendis olmadığım için karar veremedim. Velhasıl teknoloji piyasasında çok rağbet görmeyen dvd playerlar için bu kadar uzun bir yorum belki abes kaçacaktır ama 1 kişi bile okusa bir fikir edinse ne mutlu bana. İyi Günler. 8 Mayıs 2012
Cocuklar icin ideal Dayanikli Pil suresi iyi Tasarimi guzel Uzun yolculuklarda cocuklari oyalamak icin ideal. 8 Mayıs 2012
1-2 / 2
Kullanıcı Değerlendirmeleri (2)
399,90 TL*
*Tavsiye edilen yeniden satış fiyatı

Önemli noktalar

Yolda film, müzik ve fotoğraf keyfi

 • DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD uyumlu
 • MP3-CD, CD ve CD-RW çalma
 • Görüntü diskinden JPEG fotoğraflar görüntüleyin
 • Standart DivX video oynatımı için DivX Sertifikalıdır

AV eğlence deneyiminizi zenginleştirin

 • Dahili stereo hoparlörler
 • 22,9 cm (9 inç) TFT renkli geniş ekran LCD ekran

Rahatınız için çalışıyoruz

 • Şarj edilebilir dahili pil ile 5 saate kadar kullanım*
 • AC adaptör, araç adaptörü ve AV kablosu dahildir
 • Güç Kaybında Açılışta Devam
 • Kullanım kolaylığı için Akıllı Araç Montaj Seti
 • Video, fotoğraf ve müzik çalma için USB bağlantısı


Özellikler

Şarj edilebilir dahili pil ile 5 saate kadar kullanım*

Bu Philips oynatıcı, uzun süreli kullanım için küçük boyutlu şarj edilebilir bir dahili pille birlikte gelir. Tek şarjla 5 saate kadar kesintisiz film, fotoğraf ve müzik keyfi. Şarj etmek için tek yapmanız gereken güç kablosunu takmak - bu kadar basit.

5 saatlik dahili pil*
AC adaptör, araç adaptörü

AC adaptör, araç adaptörü ve AV kablosu dahildir

Bu Philips oynatıcı ile birlikte rahatlığınız için bir AC adaptör, araç adaptörü ve AV kablosu da verilmektedir.

Dahili stereo hoparlörler

Stereo hoparlörler kaliteli ses sağlar ve serbestçe dinleyebilmenizi mümkün kılar. Yalnızca kulaklığı çıkararak müzik çalma rahatlığı ve keyfi sağlayan dahili stereo hoparlörler ile her zaman, her yerde müziğin tadını çıkarın.

Dahili stereo hoparlörler
DVD, DVD+/-RW, (S)VCD, CD

DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD uyumlu

Philips Taşınabilir DVD oynatıcı piyasada bulunan DVD ve CD disklerin çoğuyla uyumludur. DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD ve CD – tümünü DVD oynatıcıda çalıştırabilirsiniz. DVD+/-R, en yaygın kaydedilebilir DVD formatlarının her ikisiyle de uyumlu bir DVD sürücü için kullanılan kısaltmadır. Aynı şekilde, DVD+/-RW de en yaygın tekrar yazılabilir disk türlerinin her ikisine de uygundir.

MP3-CD, CD ve CD-RW çalma

MP3, büyük dijital müzik dosyalarının ses kalitesinde önemli bir azalma olmaksızın 10 kata kadar küçültülebildiği, devrim niteliğinde bir sıkıştırma teknolojisidir. Tek bir CD'de 10 saate kadar müzik saklanabilir.

MP3-CD, CD ve CD-RW çalma
Görüntü diskinden JPEG görüntüleyin

Görüntü diskinden JPEG fotoğraflar görüntüleyin

Diskinizde kayıtlı JPEG fotoğraflar görüntüleyin. En sevdiğiniz anlarınızı aileniz ve dostlarınızda istediğiniz zaman yeniden yaşayabileceksiniz!

22,9 cm (9 inç) TFT renkli geniş ekran LCD ekran

Bu yüksek çözünürlüklü renkli LCD ekran, yüksek kaliteli baskılar ile aynı 'gerçek yaşam' detaylarıyla en sevdiğiniz fotoğraf, film ve müziklerinizi canlandırır.

22,9 cm/9 inç TFT renkli geniş ekran
DivX Sertifikalı

Standart DivX video oynatımı için DivX Sertifikalıdır

DivX® desteği sayesinde, satın aldığınız Hollywood filmleri dahil olmak üzere Internet'den aldığınız DivX kodlu video ve filmlerin keyfini çıkarabilirsiniz. DivX ortam formatı, filmler, tanıtımlar ve müzik dosyaları gibi büyük dosyaları, DivX Ultra Certified® Philips cihazınızda oynatmak/çalmak amacıyla CD-R/RW ve DVD kaydedilebilir diskler gibi formatlarda kaydedebilmenizi sağlayan, MPEG4 tabanlı bir video sıkıştırma teknolojisidir.

Güç Kaybında Açılışta Devam

DVD-Video oynatıcı, cihaz doğrudan kapatıldığında veya elektrik kesildiğinde kaldığınız yeri hatırlar. Başka bir diske geçmediyseniz, oynatıcınız diski yeniden yükleyerek filmi kaldığı yerden oynatmaya devam eder. Bu da hayatınızı biraz daha kolaylaştırır.

Açılışta Devam
Akıllı Araç Montaj Seti

Kullanım kolaylığı için Akıllı Araç Montaj Seti

Yolda eğlencenin tadını çıkarmak için neden portatif DVD oynatıcınızı yanınızda taşımayasınız? Benzersiz Araç Montaj Seti, oynatıcının kolayca çıkarılmasına olanak veren hızlı çıkarma kolu sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Seti aracınızda bırakarak portatif DVD oynatıcınızı yanınıza alabilirsiniz.

Video, fotoğraf ve müzik çalma için USB bağlantısı

Sadece taşınabilir USB cihazınızı Philips taşınabilir DVD oynatıcısının USB konektörüne takın ve dijital videolarınızı, müziğinizi ya da fotoğraflarınızı doğrudan oynatın. Artık en sevdiğiniz anları aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

USB bağlantısı

* DivX, DivX Certified, ve ilgili logolar, DivXNetworks, Inc.adına tescil edilmiş ticari markalardır ve lisansla kullanılmaktadırlar.

* Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.

* Pil ömrü, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.

* Çalma süresi için pil ömrü tahminidir ve uygulama durumuna bağlı olarak değişebilir. Pil ömrünü optimize etmek için kullanıcı, LCD arka aydınlatmasını minimum seviyeye ayarlamalı, kulaklıkları bağlamalı (dahili hoparlörlerle değil) ve orta ses seviyesinde dinlemeli ve ürünü oda sıcaklığında kullanmalıdır.

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Kayıt ol

Bu ürün sizde var mı?

Ürününüzü kaydettirin

PD9030/12