Ürün hakkında genel bilgiler bölümüne geri dön
Philips HD Ortam oynatıcı Yerleşik WiFi HMP5000/12

İnternet Servislerinin ve multimedyanın keyfini kablosuz çıkarın

HD Ortam oynatıcı HMP5000/12

Philips HD ortam oynatıcıyla uçsuz bucaksız multimedya içeriğini zahmetsizce keşfedin. Internet veya PC kitaplığınızdan üstün kaliteli videoların, müziğin ve fotoğrafların keyfini doğrudan TV'nizde çıkarın. Dosya dönüştürmeye gerek yoktur.
Philips HD Ortam oynatıcı HMP5000 Dahili WiFi HDMI USB 2.0 3,8 5 13 13
Altyazi boyutunu buyutun artik lutfen philips hmp5000 modeli medya oynatici kullanicisiyim. Altyazi yeteri kadar buyutulemiyor ve internet uygulamalarini yetersiz buluyorum. cihazi yaklasik bir yildir kullanmaktayim. bu konularda bir cok kullanicinin sikayetine ragmen herhangi bir cozum girisiminde bulunulmadi maalesef. en yakin zamanda DIKKATE ALINMAK dilegiyle iyi calismalar.. 17 Temmuz 2014
gerçek media player şu güne kadar denediğim tüm formatları destekledi. sadece 3 boyutlu film deneyemedim çünkü televizyonum desteklemiyor 11 Aralık 2013
benim ihtiyacımı karşılayacak seviyede Wifi çekim gücü iyi,desteklediği format sayısı fazla,sorunsuz,tavsiye ederim güzel bir cihaz. 7 Aralık 2013
Yazılım desteği Ürünü sattınız sonrasında bıraktınız. Mutlaka yazılım desteği lütfen 4 Aralık 2013
Internet içeriği geliştirilmeli Uzun süredir kullanıyorum. Güzel bir ürün. Almak isteyenlere tavsiye ederim. DLNA ve wireless ayarları kolayca yapılabiliyor. Cihaz için yeni firmware hazırlanacaksa yeni internet içeriklerini bekliyoruz. Özellikte internet radyo dinleme özelliği daha değer katacaktır diye düşünüyorum. 4 Aralık 2013
Gayet Kullanışlı Her türlü video müzik ve resim oynatmaya uygun. Pratik ve fiyat olarak da makul. Tavsiye ederim 20 Nisan 2013
Güncelleme nasıl yapılır ? 5 ay önce HMP5000 aldım ve şimdiye kadar herşeyinden çok memnundum ama dun bi MKV formatında filim indirdim ve harici diske atdım evde LG led tiviye bagladım ve filimi acmak istediğimde video yu görmüyordu video hiç yokmuş gibi acaba duşundum de güncelleme yapmam gereke bilirmi ve güncellemeyi nasıl yapicagımı bilemiyorum bu konuyla bilgisi olan yada yapmamın gerekdigini bilen birisi varsa lütfen yardımcı ola bilirmi ? 17 Ekim 2012
cihaz iyi ama wireless bağlantı sorunu var hmp5000 ile philips 6500 sna modeme birtürlü kablosuz bağlanamıyorum. ne wap la ne wep ile nede şifre koymadan. daha önce bu sorunumu belirttim ancak modemin dhcpsine bakın gibi hiçte yardımcı olmayan bir cevap geldi. yeni yazılım çıkar düzelir dedim yeni yazılımda çıktı ama değişen birşey yok. forum sitelerinde onlarca modeme bağlanamadığı yazılırken yeni çıkan firmwarede bu nasıl atlanır anlamış değilim, lütfen modeminiz şu ayarı şöyle burası böyle gibi cevaplar vermeyin. sorun çözülüyorsa cevap yazın. iyi çalışmalar... 24 Mayıs 2012
2 sonra>>
Kullanıcı Değerlendirmeleri (13)
249,90 TL*
*Tavsiye edilen yeniden satış fiyatı

Önemli noktalar

Ayrıntılı bilgi

 • Yüksek çözünürlüklü DivX oynatımı için HD Onaylı DivX Plus
 • Birden çok formatta video oynatın
 • Bilgisayarınızdan film oynatma için Windows Media Video
 • Fotoğrafları çeşitli formatlarda görüntüleyin
 • İnternet servisleri dahildir

Daha fazlasını duyun

 • Farklı ortam dosyalarında bulunan müzikleri dinleyin
 • Mükemmel film deneyimi için Dolby Digital DTS2.0

Daha fazlasını kullanın

 • USB 2.0 konektör ve SD hafıza kartı yuvası
 • Sabit diskteki ortam içeriğini oynatın
 • Bağlı ortamınıza kablosuz olarak ulaşmak için dahili Wi-Fi
 • Bilgisayar ve ev ağı içeriğine göz atmak için DLNA PC Media Link


Özellikler

Yüksek çözünürlüklü DivX oynatımı için HD Onaylı DivX Plus

Blu-ray ve/veya DVD oynatıcınız üzerindeki DivX Plus HD, Internet üzerindeki HD video ve filmlerin keyfini doğrudan Philips HDTV veya PC'nizden çıkarmanıza olanak sağlayan en yeni DivX teknolojisini kullanmaktadır. DivX Plus HD, DivX Plus içeriklerin (bir MKV dosya ortamı içinde yüksek kaliteli AAC ses çıkışına sahip H.264 HD video) oynatımının yanı sıra, 1080p çözünürlüğe kadar olan önceki DivX video sürümlerini de destekler. Gerçek HD dijital video için DivX Plus HD.

HD Onaylı DivX Plus
Windows Media Video

Bilgisayarınızdan film oynatma için Windows Media Video

Windows Media Video ile bilgisayarınızdaki video dosyalarını TV'de izleyebilirsiniz. Artık arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte bu dosyaların keyfini çok daha kolay çıkarabilirsiniz. Gözlerinizi kısarak bilgisayar ekranına bakmaya veda edin ve oturma odanızın rahatlığında, arkanıza yaslanarak en sevdiğiniz WMV dosyalarının tadını TV ekranında çıkarın.

USB 2.0 konektör ve SD hafıza kartı yuvası

USB 2.0 ile fotoğraf, video ve MP3 müzik dosyalarını aktarmak için daha fazla kapasiteye erişmenin rahatlığını yaşayın ve yüksek hızın keyfini çıkarın. SD kart yuvasına bir SD kart takarak fotoğrafları, videoları ve MP3 müzik dosyalarınızı Philips oynatıcınızda saklamak için daha fazla kapasite elde edebilirsiniz.

USB 2.0 ve SD kart yuvası
Çeşitli formatlarda fotoğraf

Fotoğrafları çeşitli formatlarda görüntüleyin

Fotoğraflarınızı, JPEG, JPG, M-JPEG, PNG, TIF, TIFF, GIF, BMP ve HD JPEG dahil çeşitli formatlarda ve doğrudan geniş ekranlı TV'nizde görüntüleyin! Oturma odanızı bir fotoğraf galerisine dönüştürün ve harika anılarınızı arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın.

Birden çok formatta video oynatın

MPEG 1/2/4 (MPEG 4 Part 2), H.264, VC-1, H.263, VP6 (640 x 480), DivX Plus HD, DivX 3/4/5/6, Xvid, RMVB 8/9/10, RM, WMV (V9), AVI, TS, M2TS, TP, TRP, ISO, VOB, DAT, MP4, MPEG, MPG, MOV(MPEG 4, H.264), ASF, FLV (640 x 480), MKV, M4V gibi yüksek çözünürlüklü formatları içeren çok geniş bir video formatı aralığındaki videoları, dosya dönüştürme zahmetine katlanmanıza gerek kalmadan oynatmanın keyfini yaşayın. Herhangi bir videoyu veya filmi mükemmel sinema kalitesinde ve canlı surround sesle izlemeye başlamak için Play düğmesine basmanız yeterli olacaktır.

Farklı ortam dosyalarında bulunan müzikleri dinleyin

Ses formatı ne olursa olsun, sevdiğiniz müzikleri dinleyin ve kristal netlikte sesin keyfini yaşayın. Philips oynatıcı, Dolby Digital, AAC, RA, OGG, MKA, MP3, WAV, APE, FLAC, DTS, LPCM, PCM, WMA (V9), IMP/MS ADPCM ve WMA Pro gibi çok çeşitli ses formatlarına kolay erişim sağlar.

Bilgisayar ve ev ağı içeriğine göz atmak için DLNA PC Media Link

DLNA PC Media Link, TV'nizin uzaktan kumandasını kullanarak bilgisayarınızdaki veya ev ağınızdaki video, fotoğraflara ve müzik içeriğine kolayca erişmenizi sağlar. Ortam oynatıcınızı ev ağınıza bağlayarak, DLNA onaylı tüm cihazlardaki içeriğe sorunsuz bir şekilde erişebilirsiniz Bir düğmeye basarak, bilgisayarınızın multimedya koleksiyonuna oynatıcınızda göz atın.

Sabit diskteki ortam içeriğini oynatın

Rahatlayın ve dosya formatı uyumu kaygısı yaşamadan sabit diskinizdeki ortam içeriğinin keyfini çıkarın. Philips oynatıcınızın FAT32, FAT, vb. popüler HDD formatların çoğunu desteklediğini bilerek, içeriğinizi rahatça oynatın.

Bağlı ortamınıza kablosuz olarak ulaşmak için dahili Wi-Fi

Dahili Wi-Fi ile ortam içeriğinize kablosuz olarak bağlanabilirsiniz. Gözlerinizi kısarak bilgisayar ekranına bakmaktan kurtulun ve oturma odanızın rahatlığında, arkanıza yaslanarak ortam dosyalarınızı TV'den izleyip dinleyin.

İnternet servisleri dahildir

Philips Ortam Oynatıcınızı ev ağınıza bağlayın ve istediğiniz zaman mükemmel çevrimiçi servislerden yararlanın! Ev ağınızdan aktarılan herhangi bir içeriğe erişin ya da Facebook, Youtube, Picasa ve Acuweathers gibi web sitelerinden* oluşan koca bir dünyaya gözatın. * Desteklenen web siteleri değişikliğe tabidir.

* Yerel operatör şebekesinde servisin bulunmasına bağlıdır

* Bazı hizmetler tüm bölgelerde verilmemektedir

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Kayıt ol

Bu ürün sizde var mı?

Ürününüzü kaydettirin

HMP5000/12