DVD Video

  HDMI ve USB bağlantılı DVD oynatıcı

  HDTV'niz için en iyi DVD oynatıcı

  HDMI dijital video ve ses bağlantısı olan bu Philips DVD oynatıcının etkisini hissedin. Yüksek Çözünürlüklü görüntü (720p/1080i/1080p) teknolojisi sizi içine çekerken farklı bir ev eğlence sistemi dünyasına adım atın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

HDMI ve USB bağlantılı DVD oynatıcı

HDMI 1080p, DivX Ultra DVP3380/12 Benzer ürünler bul

HDTV'niz için en iyi DVD oynatıcı

HDMI 1080p yükseltme ile

 • Tek bir kabloyla kolay bağlantı için HDMI dijital çıkışı

  Tek bir kabloyla kolay bağlantı için HDMI dijital çıkışı

  HDMI, Yüksek Çözünürlüklü Çoklu Ortam Arayüzü ifadesinin kısaltmasıdır. Dijital HD görüntünün yanı sıra dijital çok kanallı ses de taşıyabilen bir doğrudan dijital bağlantıdır. Analog sinyallere dönüştürme gereğini ortadan kaldırarak gürültüden tamamen arınmış mükemmel bir görüntü ve ses kalitesi sunar. HDMI, (Digital Video Interface - Dijital Video Arayüzü) DVI ile geriye dönük olarak tam uyumludur.

 • DivX videolarının gelişmiş oynatımı için DivX Ultra Sertifikalı

  DivX videolarının gelişmiş oynatımı için DivX Ultra Sertifikalı

  DivX desteği sayesinde DivX video dosyalarını odanızın rahat ortamında izleyebilirsiniz. DivX formatı, filmler, tanıtımlar ve müzik dosyaları gibi büyük dosyaları CD-R/RW ve DVD kaydedilebilir diskler gibi formatlarda kaydedebilmenizi sağlayan, MPEG4 temelli bir video sıkıştırma teknolojisidir. DivX Ultra, DivX oynatımını bütünleşik altyazılar, çoklu seslendirme dilleri, çoklu parça ve menüleri birleştirerek tek bir kullanışlı dosya formatına dönüştürür.

 • Gerçek çözünürlükte görüntü için yüksek çözünürlüklü JPEG oynatma

  Gerçek çözünürlükte görüntü için yüksek çözünürlüklü JPEG oynatma

  Yüksek çözünürlüklü JPEG oynatma sayesinde fotoğraflarınızı televizyonunuzda iki megapiksel kadar yüksek çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz. Artık, dijital fotoğraflarınızı son derece net bir şekilde, kalite veya detaylardan ödün vermeden görüntüleyebilir, oturma odanızın rahatlığında dostlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

 • CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW çalar

  CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW çalar

  Neredeyse istediğiniz her disk türünü oynatabilirsiniz; CD (S)VCD, DVD, DVD+R, DVD-R, DVD+RW veya DVD-RW. Tüm disklerinizi bir cihazda oynatmanın eşsiz esnekliğini ve rahatlığını yaşayın.

 • WMV, DivX, WMA, MP3 ve HD JPEG fotoğraflarını oynatır

  WMV, DivX, WMA, MP3 ve HD JPEG fotoğraflarını oynatır

  Neredeyse istediğiniz tüm medya formatlarını oynatabilirsiniz - WMX, DivX, WMA, MP3 veya yüksek çözünürlüklü JPEG. Bunun eşsiz kolaylığını ve ortam dosyalarınızı TV ve ev sinema sisteminizde paylaşabilme lüksünü, oturma odanızın rahatlığında yaşayın.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Evrensel Seri Veri Yolu veya USB, PC'leri çevre birimlerine ve elektronik cihazlara kolayca bağlamak için kullanılan bir protokol standardıdır. Yüksek Hızlı USB cihazların veri aktarım hızı, orijinal USB'lerin 12 Mb/s üzerine çıkarak 480 Mb/s'ye kadar ulaşır. Yüksek Hızlı USB 2.0 Bağlantısı ile yapmanız gereken tek şey, USB cihazınızı takmak, film, müzik veya fotoğrafı seçmek ve hemen oynatmak.

 • Tek dokunuşla CD'den USB hafızaya MP3 oluşturma

  Tek dokunuşla CD'den USB hafızaya MP3 oluşturma

  En sevdiğiniz CD'lerin içeriğini, Philips ürününüzde MP3 dosyalarına dönüştürün ve bir USB kablosu aracılığıyla doğrudan USB belleğinizde ya da taşınabilir medya oynatıcınızda depolayın. Oturma odanızda, bir PC olmaksızın, hatta CD çalınırken MP3 dosyaları oluşturma rahatlığının keyfini çıkarın.

 • Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  EasyLink, tek bir uzaktan kumandayla DVD oynatıcı, Blu-ray oynatıcı, TV gibi birden çok cihazı kontrol etmenizi sağlar. HDMI kablosu aracılığıyla, cihazlar arasında işlevsellik paylaşımı için endüstri standardı HDMI CEC protokolünü kullanır. Tek bir düğmeye dokunarak, bağlanmış tüm HDMI CEC uyumlu cihazları aynı anda çalıştırabilirsiniz. Bekleme ve oynatma gibi işlemler artık büyük bir kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

 • Bilgisayarınızdan film için Windows Media Video oynatma

  Bilgisayarınızdan film için Windows Media Video oynatma

  Windows Media Video oynatma ile bilgisayarınızdaki video dosyalarını TV'de izleyebilirsiniz. Artık arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte bu dosyaların keyfini çok daha kolay çıkarabilirsiniz. Gözlerinizi kısarak bilgisayar ekranına bakmaya veda edin ve arkanıza yaslanarak en sevdiğiniz WMV dosyalarının tadını TV ekranında çıkarın; oturma odanızın rahatlığında.

 • USB sürücülere fotoğraf/müzik aktarımı için Ortam Kopyalama

  USB sürücülere fotoğraf/müzik aktarımı için Ortam Kopyalama

  Oturma odanızdan ve her yerden fotoğraflarınızı ve müziğinizi, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın. Yalnızca dosyalarınızı USB sürücünüze kopyalayın ve en sevdiklerinizi, gittiğiniz her yere sizinle birlikte götürün.

 • Her seferinde optimum izleme için Ekrana Sığdırma

  Her seferinde optimum izleme için Ekrana Sığdırma

  Her türlü TV'de ne izliyor olursanız olun Ekrana Sığdırma özelliği görüntünün ekranın tamamını doldurmasını sağlar. Ekranın altında ve üstündeki rahatsızlık verici siyah boşluklar usandırıcı manuel ayarlamalar yapmadan ortadan kaldırılır. Yalnızca Ekrana Sığdırma düğmesine basın, formatı seçin ve tam ekran olarak filmin tadını çıkarın

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: