Blu-ray Disk oynatıcısı

  Blu-ray Disk oynatıcısı

  Tasarım ve performans, en baştan tanımlanıyor

  Bu yüksek performanslı alüminyum tasarım ve 7.1 ses çıkışıyla en gerçekçi HD ses deneyiminin keyfini çıkarın. CinemaPerfect HD ile Blu-ray filmleri izleme yönteminizi değiştirin. Wi-Fi bağlantısıyla DLNA üzerinden PC videolarınızın keyfini çıkarmaya hazır olun. Tüm faydaları görün

 • Tasarım ve performans, en baştan tanımlanıyor

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

7000 series Blu-ray Disk oynatıcısı

3D oynatma, WiFi Kullanımına Hazır, Siyah alüminyum BDP7500B2/12 Benzer ürünler bul

Tasarım ve performans, en baştan tanımlanıyor

 • TV'nizde popüler çevrimiçi servisler için Net TV

  Net TV ile çok çeşitli çevrimiçi servislerin keyfini çıkarın. İstediğiniz zaman, Blu-ray Disk oynatıcı üzerinden filmlerin, fotoğrafların, eğlendirirken öğreten bilgilerin ve diğer çevrimiçi içeriğin keyfini doğrudan TV'nizde çıkarın. Oynatıcınızı kablolu veya kablosuz bağlantı ile doğrudan ev ağınıza bağlayın ve uzaktan kumanda ile izlemek istediklerinizi seçin. Philips menüsü, TV ekranınıza uyacak popüler Net TV servislerine erişmenizi sağlar.

 • Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Ready* özelliği

  Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Ready* özelliği

  Full HD 3D TV ile kendinizi oturma odanızda 3D filmlerin büyüsüne bırakın. Aktif 3D, eksiksiz 1080x1920 HD çözünürlükte gerçekçi derinlik ve görüntüler için en yeni nesil hızlı anahtarlamalı ekranları kullanır. Görüntüleri sırayla değiştirerek sol ve sağ lensleri senkronize bir şekilde açmak ve kapamak için zamanlanan özel gözlüklerle bu görüntüleri izleyerek gerçek Full HD 3D izleme deneyimi yaşayacaksınız. Blu-ray üzerinde sunulan en yeni 3D filmler çok çeşitli yüksek kaliteli içerik seçenekleri sunmaktadır. Blu-ray 3D özelliği yazılım yükseltmesi yapıldıktan sonra bu sistemde kullanılabilecektir (www.philips.com/blu-ray adresini ziyaret edin).

 • Daha net video görüntüsü için CinemaPerfect HD

  Daha net video görüntüsü için CinemaPerfect HD

  Philips'in CinemaPerfect HD motoru, net video oynatımına yeni bir standart getiriyor. Bu akıllı motor parazitleri azaltıp görüntüleri netleştirerek, eskisine oranla daha yüksek kaliteli video görüntüleri sunmaktadır. Video parazitlerinin azaltılması ve mükemmel ölçekleme özellikleri, videolar MPEG formatına sıkıştırıldığında karşılaşılan parazitleri azaltır. Gelişmiş renk işleme olanağı sayesinde bu motor ekranda net, derin görüntüler sunar.

 • Yüksek çözünürlüklü DivX oynatımı için HD Onaylı DivX Plus

  Yüksek çözünürlüklü DivX oynatımı için HD Onaylı DivX Plus

  Blu-ray ve/veya DVD oynatıcınız üzerindeki DivX Plus HD, Internet üzerindeki HD video ve filmlerin keyfini doğrudan Philips HDTV veya PC'nizden çıkarmanıza olanak sağlayan en yeni DivX teknolojisini kullanmaktadır. DivX Plus HD, DivX Plus içeriklerin (bir MKV dosya ortamı içinde yüksek kaliteli AAC ses çıkışına sahip H.264 HD video) oynatımının yanı sıra, 1080p çözünürlüğe kadar olan önceki DivX video sürümlerini de destekler. Gerçek HD dijital video için DivX Plus HD.

 • DLNA Ağ Bağlantısı sayesinde PC'den fotoğraf ve video keyfi

  DLNA Ağ Bağlantısı sayesinde PC'den fotoğraf ve video keyfi

  DLNA Ağ Bağlantısı, bilgisayarınızda veya Ev Ağınızda bulunan fotoğraflarınıza, videolarınıza veya filmlerinize kolay erişim sağlar. DLNA onaylı ürünlerin birlikte sorunsuz çalışmasını garanti etmek üzere Ethernet (LAN) bağlantısı ile DLNA protokolü kullanır. Blu-ray Disk oynatıcınızı ev ağınıza bağlayarak tüm DLNA onaylı cihazlardan bilgilere erişebileceksiniz. Kolay gezinme sağlayacak şekilde tasarlanan sezgisel kullanıcı arayüzü ile eğlence dünyanıza tek tuşa basarak erişebileceksiniz.

 • HD 7.1 surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD MA

  HD 7.1 surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD MA

  DTS-HD Master Audio ve Dolby TrueHD, Blu-ray Disklerinizin en kaliteli sesi ile 7.1 kanal sağlar. Üretilen sesin, orijinal stüdyo kaydından hemen hiçbir farkı yoktur, yani kaydı yapanların size sunmak istediği her şeyi duyarsınız. DTS-HD Master Audio Ses ve Dolby TrueHD, yüksek çözünürlüklü eğlence deneyiminizi tamamlar.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Evrensel Seri Veri Yolu veya USB, PC'leri çevre birimlerine ve elektronik cihazlara kolayca bağlamak için kullanılan bir protokol standardıdır. Yüksek Hızlı USB cihazların veri aktarım hızı, orijinal USB'lerin 12 Mb/s üzerine çıkarak 480 Mb/s'ye kadar ulaşır. Yüksek Hızlı USB 2.0 Bağlantısı ile yapmanız gereken tek şey, USB cihazınızı takmak, film, müzik veya fotoğrafı seçmek ve hemen oynatmak.

 • Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  EasyLink, tek bir uzaktan kumandayla DVD oynatıcı, Blu-ray oynatıcı, soundbar hoparlör, Ev sinema sistemi ve TV gibi birden çok cihazı kontrol etmenizi sağlar. HDMI kablosu aracılığıyla, cihazlar arasında işlevsellik paylaşımı için endüstri standardı HDMI CEC protokolünü kullanır. Tek bir düğmeye dokunarak, bağlanmış tüm HDMI CEC uyumlu cihazları aynı anda çalıştırabilirsiniz. Bekleme ve oynatma gibi işlemler artık büyük bir kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

 • 7.1 kanal surround ses ile mükemmel sinema deneyimi

  7.1 kanal surround ses ile mükemmel sinema deneyimi

  Farklı tür içerikler için en iyi ses deneyiminin keyfini çıkarın. Bir film izlerken 7.1 surround ses sayesinde hareketin içine çekilirsiniz. Müzik dinlediğinizde, surround ses gerekmeyeceğinden, sistem müziğin en iyi şekliyle sunulabilmesi için otomatik olarak 2.1 stereo ses çıkışına geçer. İsterseniz en iyi HD ses deneyimi için tam stereo veya 7 kanallı stereo özelliğinden Dolby TrueHD ve DTS Master Audio 7.1 surround ses özelliğine kadar Blu-ray ve/veya DVD oynatıcınızda bulunan çok çeşitli hazır ayarlı modlar arasından seçim yapabilirsiniz.

 • WiFi-n Kullanımına Hazır* özelliğiyle daha hızlı ve geniş kapsamlı kablosuz performansı

  WiFi-n Kullanımına Hazır* özelliğiyle daha hızlı ve geniş kapsamlı kablosuz performansı
 • Sorunsuz ve kolay erişim için dokunmatik kontroller

  Harekete duyarlı tuşlara hafifçe dokunmak giriş yapmak için yeterlidir. Artık ürün üzerindeki tuşlara sertçe basmaya gerek yok!

Tüm teknik özellikleri gör
 • Philips Wi-Fi USB adaptör WUB1110 gerekir (ayrıca satılır)
 • Daha fazla bilgi için: www.philips.com/blu-ray

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: