Philips AmbiLux TV

Duyularınızı şımartın

Sizi etkileyecek hareket

 

Philips AmbiLux, TV izleme deneyiminizi muhteşem bir görsel yolculuğa dönüştürüyor. TV'nin arkasına yansıtılan güzel görünümlü ekran sayesinde aksiyonu nefes kesici renk ve hareketle zenginleştiren canlı ışık halesinin tadını çıkarın.

Ruh halinizi yansıtan modlar

 

Philips AmbiLux ile hareketli filmler, gerilim filmleri, aşk hikayeleri, mükemmel yolculuklar, müzikler, oyunlar ve diğer içerikler için tercih ettiğiniz Ambilight modunu menüden seçin ve muhteşem efektlerin tadını çıkarın. Efektler pikselleşmiş görüntülerden gerçekçilik ve canlılığa kadar çeşitli ayarlara sahiptir. AmbiLux klasik ve müzik modlarıyla odanızın canlandığına şahit olacaksınız.

Hassas mühendislik ürünü

 

Philips AmbiLux'a dokuz mikro projektör hayat verir. Bu projektörler, kusursuz ve benzersiz bir görsel şölen yaratır. Bu hassas teknoloji üstün canlılık, renk ve kontrastı dengeleyerek etkileyici bir deneyim oluşturur. Görmek inanmaktır.

Zarif tasarım

 

TV'nin arkasındaki dokuz mikro projektör ve güzel, ince ve zarif formuyla Philips AmbiLux gerçek bir sanat eseridir. Minimal çerçeve, TV çevresindeki halelerle müthiş bir şekilde uyum sağlar. İnce ayaklar hafifliğin yanı sıra alandan da tasarruf sağlar. Aynı zamanda otantik malzemelerin kullanılması etkileyici bir dış görünüş sağlar. Bu TV, bir televizyonun olabileceğinin çok da ötesindedir.

AmbiLux 'tan en iyi verimi alın

Philips AmbiLux TV'yi daha keyifli kullanın

AmbiLux deneyiminizi zirveye taşıyın

Sizi muazzam bir dünyayla tanıştıran AmbiLux'ı kullanmak için minimum 2,4 m x 1,3 m boyutlu bir duvar alanı gerekir. Üç hale boyutu ayarıyla alan genişledikçe deneyim de güçlenir. AmbiLux konum rehberimize uyarak TV standınızı duvarın 9 cm önüne koyun. TV etrafındaki alan ne kadar açık olursa o kadar iyi olur. Ancak TV'nin çevresi açık olmasa bile AmbiLux deneyimini yaşayabilirsiniz.

 

Sosyalleşelim

Facebook

 

En yeni haberler, ipuçları ve güncellemelerden haberdar olmak için resmi Philips TV Facebook sayfamızı beğenin.

YouTube

 

En yeni kısa filmlerimizi, yaptığımız işbirliklerini ve resmi duyuruları hemen izleyin.

Instagram

 

#Ambilight @philipstelevision ile Ambilight deneyiminizi bizimle paylaşın

*Gösterilen TV modelleri ve teknik özellikleri ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir

**Android™, Google™, Google Play™, YouTube™ ve diğer markalar Google Inc. şirketinin ticari markalarıdır.