• Peşin fiyatına 3 taksit

 • Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

   Philips headphones uygulaması

   iOS ve Android için


   Philips Headphones Uygulaması, kulaklığınızın potansiyelinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Mobil cihazınızdan en iyi ses deneyimini sunacak tüm özelliklere erişebilirsiniz.

   Uygulamayı indirin:

   L4 fidelio kulaklık Philips Headphones Uygulamasına bağlı

   Kulaklığınızdan daha fazla verim alın

   Uygulama özellikleri

   Daha fazlası için tıklayın

   Kulaklığınızdaki seçilebilir gürültü kontrol modlarını özelleştirmenize olanak tanır

   Kulaklığı kapatmak için bir zamanlayıcı ayarlamanızı sağlar.

   Sensör, kulaklığı çıkardığınızı algıladığında ses duraklatılır. Kulaklığınızı tekrar taktığınızı algıladığında ise ses devam eder.

   Sevdiğiniz ne varsa dilediğiniz gibi dinleyin! Dört ön ayar, kulaklığınızın sesini dinlediklerinize göre seçmenizi sağlar.

   Oyunları ve videoları oynatırken minimum gecikme süresiyle neredeyse gerçek zamanlı bir deneyim elde edin. Lütfen sinyal alımı mesafesinin azalabileceğini unutmayın.

   Aramalar sırasında kendi sesinizi duymanızı sağlar

   Sohbet etmek, duyuruları dinlemek veya sokaktaki sesleri duymak isterseniz kulaklığınız veya uygulama aracılığıyla farkındalık modunu etkinleştirin. Uygulama, kulaklığınızın ne seviyede gürültü geçireceğini kontrol etmenize olanak tanır.

   Model numarasını, MAC adresini ve yazılım güncelleme durumunu görmenizi sağlar. Kulaklığınızın yazılımını güncellemek için bu bölümü kullanabilirsiniz.

   Artık destek sayfalarında arama yapmanıza gerek yok. Uygulama sizi doğrudan kulaklığınıza yönelik doğru kullanım kılavuzuna yönlendirir! Sorun giderme ipuçlarına ve kulaklığınızı kullanırken genel olarak yapılması ve yapılmaması gerekenlere anında erişin.

   Kulaklığım uyumlu mu?


   Philips Headphones uygulaması en yeni kulaklıklarımızla uyumludur. Felemenkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Arapça, İbranice, Korece, Japonca ve Mandarin dahil olmak üzere 23 dilde mevcuttur.

   SSS simgesi

   Sorularınızın yanıtları

   Philips kulaklığımı Philips Headphones uygulamasına nasıl bağlarım?


   Telefonunuzda Bluetooth'u açın. Telefonunuzun Bluetooth menüsünden kulaklığınızı seçin. Kulaklığınız bağlandığında uygulama bağlantısı otomatik olarak kurulur.

   iOS ile ilgili yaygın bağlantı sorunları nelerdir?


   iOS Bluetooth üç farklı duruma sahiptir: Tamamen etkin, Kısmen etkin ve Kapalı. Kulaklık eşleştirmesi ve bağlantısı için telefonun Bluetooth bağlantısının "Tamamen etkin" durumda olduğundan emin olmak önemlidir.

   Ayrıca, uygulama başlangıcında uygulama kullanımı için Bluetooth izni vermeniz istenir ve "Tamam" seçeneğini belirlemeniz gerekir. "İzin verme" seçeneğini belirlerseniz aynı pencere daha sonra tekrar görüntülenir. Yalnızca "Tamam" seçeneğini belirlediğiniz takdirde uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz.

   Son olarak cihaz ayarları altında varsayılan kulaklık model adını değiştirmemeniz önemlidir; aksi takdirde uygulama, kulaklığınızı otomatik olarak algılamaz. Bu durumda, uygulamanın kusurca çalışmasını sağlamak için uygulama üzerinden kulaklık modelinizi manuel olarak seçmeniz gerekir.

   Android ile ilgili yaygın bağlantı sorunları nelerdir?

    

   Uygulama başlatma sırasında uygulama, kulaklık bağlantısına izin vermenizi ister. "İzin Ver" seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Eski Android sürümleri (<12) Konum ve Depolama izinlerinin verilmesini isteyebilir. Bu izinler, uygulamanın düzgün çalışması için gereklidir.

   Kulaklığım Philips Headphones uygulamasıyla uyumlu mu?

    

   Kulaklığınızın uygulamayla uyumlu olup olmadığını görmek için lütfen aşağıdaki listeye bakın:

   You are about to visit a Philips global content page

   Continue

   You are about to visit a Philips global content page

   Continue

   Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.