• Peşin fiyatına 9 taksit

 • Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

1
0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

   Philips Headphones uygulaması

   Philips Headphones uygulaması

   iOS ve Android için

   Kolayca bağlanın

   Kulaklığınızdan daha fazla verim alın

   Uygulama özellikleri

   Daha fazlası için tıklayın
   Dış dünyayı sessize alın. Gürültü önleme özelliğini kulaklığınız veya uygulamanız aracılığıyla açabilirsiniz. Tüm harici sesleri filtrelemek istemiyorsanız uygulamadaki Farkındalık Modunu kullanarak ANC seviyesini manuel olarak azaltabilirsiniz.
   Konuşma yapmak, duyuruları dinlemek veya sokağın sesini duymak istiyorsanız Farkındalık Modunu kulaklığınız veya uygulama üzerinden etkinleştirin. Uygulama, kulaklığınızdan ne kadar gürültü geçeceğini kontrol etmenizi sağlar.
   Uyarlanabilir gürültü engelleme özelliğini seçtiğinizde uygulama, yaptığınız eylemlere göre dış gürültüyü filtreler. İster dinlenirken, yürürken ister koşarken ya da işe gidip gelirken uygulama, ortamınız için doğru gürültü kontrolü ön ayarını otomatik olarak seçer.
   Sevdiğiniz her şeyi kendinize göre uyarlayın! Altı ön ayar, dinlediklerinize göre kulaklığınızın sesini ayarlamanızı sağlar. Alternatif olarak, sesi kendiniz ayarlamak ve gelecekte kullanmak üzere özel ön ayarları kaydetmek için uygulamanın ekolayzırını da kullanabilirsiniz.
   Çalma listenizde şarkılar arasında mı geziniyorsunuz? Şarkıları doğrudan uygulamadan çalabilir, duraklatabilir, atlayabilir ve ses düzeyini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca önemli şarkı bilgilerini, albüm kapak resimlerini ve sanatçı ayrıntılarını da görürsünüz.

   Uygulama, Philips kulaklığınızı her taktığınızda gerçek zamanlı olarak kalp atış hızınızı kontrol etmek için telefonunuzu kullanmanızı sağlar. Egzersiz sırasında performansınızı izlemek veya koşu sonrası güç toplamayı ihmal etmemek için idealdir.

    

   Philips kulaklığınızla belirli bir sesli asistan mı kullanmak istiyorsunuz? Sesli asistanı telefonunuza indirmeniz ve uygulamadan seçmeniz yeterlidir. Ardından, kulaklığınız aracılığıyla seçtiğiniz sesli asistanla konuşabilirsiniz.
   Uygulama, kulaklığınızın güncel kalmasını kolaylaştırır. En son ürün yazılımını telefonunuza indirin. İndirme işlemi tamamlandığında Philips kulaklığınız uygulama aracılığıyla otomatik olarak yükseltilir.
   Artık destek sayfalarında arama yapmaya son. Uygulama sizi doğrudan kulaklığınıza yönelik doğru kullanım kılavuzuna bağlar! Sorun giderme ipuçlarına ve kulaklığınızı kullanırken genel olarak yapılması ve yapılmaması gerekenlere anında erişin.

   Kulaklığım uyumlu mu?


   Philips Headphones uygulaması, en yeni kulaklıklarımızla uyumludur. Felemenkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Arapça, İbranice, Korece, Japonca ve Mandarin dahil olmak üzere 23 dilde sunulmaktadır.

   Philips headphones uygulamanız

   Hızlı başlangıç

   Philips headphones uygulamasını kullanmaya başlayın.

   Philips Sound hakkında daha fazlası

   Kulaklıklar
   Müziğinizi yanınızdan ayırmayın
   Soundbar'lar
   Heyecan dolu her an için
   Kablosuz hoparlörler
   Senin müziğin. Yüksek sesli ve özgür.

   You are about to visit a Philips global content page

   You are about to visit the Philips USA website.

   You are about to visit a Philips global content page

   You are about to visit the Philips USA website.

   Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.