• Peşin fiyatına 3 taksit

 • Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

    • https://www.philips.com.tr/c-e/so/sound-hub/cocuk-kulakliklari.html Bağlantı kopyalandı

   Çocuk kulaklıkları için hızlı kılavuz

    

   Çocuklarınıza kendi kulaklıklarını almayı mı düşünüyorsunuz? Belki de en sevdiğiniz şarkıyı, hikayeyi veya şovu milyonuncu kez dinledikten sonra biraz dinlenmenin özlemini çekiyorsunuz! Ya da belki okul için bir çift kulaklığa ihtiyaçları var ya da çocuklarınızın siz onları rahatsız etmeden evdeki eğitim içeriğine konsantre olmasına yardımcı olmak istiyorsunuz.

   Yeni yürümeye başlayan çocuklardan ergenlik çağındakilere kadar, kulaklık çocukların biraz bağımsızlık ve mahremiyet kazanmaları için harika bir yol olabilir, ancak doğru çifti bulmak zor olabilir. Başlangıç olarak, sizin endişe listeniz onlarınkinden farklı olabilir. Onların işitme duyusunu ve akıl sağlığınızı korumak istiyorsunuz. Tüm havalı çocukların giydiği kıyafetlerin aynısını istiyorlar ya da yaşlarına bağlı olarak renk hakkında çok güçlü fikirleri olabilir!

   Farklı çocuk kulaklık türleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve eski kulaklığınızı kullanmalarına izin vermenin neden iyi bir fikir olmadığını öğrenmek için okumaya devam edin. . .

   Ortalama okuma süresi: 10 dakika

   Makaleyi paylaşın:

   • https://www.philips.com.tr/c-e/so/sound-hub/cocuk-kulakliklari.html Bağlantı kopyalandı
   Yeşil kemik iletimli çocuk kulaklığı kullanan bir kız

   Çocukların gerçekten kendi kulaklıklarına ihtiyaçları var mı?

    

   Çocuklarınız telefonunuzu veya tabletinizi nasıl 'ödünç alacaklarını' öğrenecek yaştaysa veya okul veya ders için sadece bir çift kulaklığa ihtiyaç duyuyorlarsa, eski bir kulaklığınızı kullanmalarına izin vermek isteyebilirsiniz. Ancak çocukların kulakları yetişkinlerin kulaklarıyla aynı değildir ve yalnızca çocuklar için tasarlanmış bir çift kulaklık aslında bu yılki en önemli teknoloji satın alımınız olabilir.

   Çocuklar için en iyi kulaklıklar her şeyden önce bir özelliğe sahip olacaktır: Çocuğunuzun işitme duyusunu korurken aynı zamanda iyi bir dinleme deneyimi sunacak şekilde tasarlanacaktır. Doğal olarak, daha küçük kafalar için de rahat bir uyum sunmalıdırlar ve oldukça dayanıklı olmaları da yardımcı olur!

   Çocuklar için kulaklıkta nelere dikkat edilmeli

   Dayanıklı çocuk kulaklıkları kullanırken cihazlarını kullanan bir erkek ve bir kız

   Çocuklar için harika bir kulaklık çifti ararken göz önünde bulundurulması gereken en önemli noktalar şunlardır:
    

   1. Ses seviyesi sınırlama: Yerleşik ses seviyesi sınırlama teknolojisi, ses seviyelerini güvende tutarak işitme hasarının önlenmesine yardımcı olabilir. Ses sınırı 85 desibel (dB) veya daha az olan kulaklıkları arayın.
   2. Rahatlık: Yetişkinlerin kulakları ve kafaları daha büyüktür. Çocuklar için özel olarak tasarlanan kulaklıklar genellikle daha küçük, daha hafif ve daha yumuşaktır ve çocuğunuzun büyümesine ayak uydurabilmesi için ayarlanabilir olacaktır.
   3. Dayanıklılık: Bir miktar aşınma ve yıpranmaya dayanacak şekilde üretilmiş kulaklıkları arayın.
   4. Çok fazla bas yok: Dengeli ses profiline sahip kulaklıklar, çocuklara her yönüyle iyi bir dinleme deneyimi sunacaktır.
   5. Kullanım kolaylığı: Çocuğunuzun yaşına bağlı olarak çok fazla düğmeli veya karmaşık kontrollere sahip modellerden kaçınmak isteyebilirsiniz.

   Sesi sınırlayın. Kulaklarını koruyun!

    

   Çocuğunuzun işitme duyusunu korumak bir numaralı önceliğiniz olacak. Çocukların kulakları halen gelişmektedir. Sinir liflerinin ve diğer hücrelerin devam eden gelişimi nedeniyle kulakları gürültüye karşı daha duyarlıdır. Ayrıca yetişkinlere göre daha küçük kulakları ve daha kısa kulak kanalları vardır: Daha küçük dış işitme kanalları nedeniyle kulak zarı ses kaynağına daha yakındır ve sesin etkisi daha büyüktür.

   Yüksek sese maruz kalmak iç kulaktaki hassas tüylü hücrelerin zarar görmesine neden olabilir ve bu durum zamanla işitme kaybına neden olabilir. Çocuklar için üretilen en iyi kulaklıkların, sesi güvenli bir seviyede tutarak işitme hasarını önlemeye yardımcı olan ses sınırlama teknolojisiyle donatılmış olmasının nedeni tam olarak budur.

   Çocukların kulaklıkları hangi ses seviyesine ayarlanmalıdır?

    

   Ses sınırı 85 dB veya daha az olan kulaklıkları aramak isteyeceksiniz. Bu, Dünya Sağlık Örgütü'nün (WHO) uzun süreli dinleme için güvenli olarak önerdiği maksimum seviyedir.

   Karşılaştırıldığında, yetişkinlere yönelik kulaklıkların çoğu yaklaşık 115 dB civarında zirve yapar ve bazıları 136 dB'ye kadar çıkar! Çocuklar için tasarlanan kulaklıklar, ses seviyesini sınırlayarak çocuğun büyüdükçe işitme duyusunun korunmasına yardımcı olabilir.

   Çocuklarınız için doğru kulaklıkları seçmenin yanı sıra, kulaklık kullanmaya başlar başlamaz onlara güvenli dinleme alışkanlıklarını öğretmeye başlamak da akıllıca bir fikirdir.

   Çocuk Kulaklıklarının sesini kontrol etmek için Philips Kulaklık uygulamasını kullanan bir ebeveyn

   Güvenli dinleme alışkanlıklarını teşvik edin

    

   Örnek olmaya hazır mısınız?
    
   Çocuklarda güvenli dinleme alışkanlıklarını geliştirmeye yönelik en önemli ipuçları arasında kulaklık kullanarak geçirilen sürenin sınırlandırılması, dinleme sırasında düzenli aralar verilmesi ve ses seviyesini sınırlamanın neden önemli olduğunu onlara açıklama yer alır.

   Örnek olarak liderlik etmenin göründüğü kadar kolay olmayabileceğini ilk kabul eden biz oluruz. En sevdiğiniz müziği dinleyerek saatlerce vakit geçirmeyi seviyorsanız veya kulaklığınızı düzenli olarak kulağınızda tutarak (dinlemediğiniz zamanlarda bile) etrafta dolaşıyorsanız, çocuklar etraftayken bu kulaklıkları daha sık çıkarmayı düşünebilirsiniz. Bu, onların kulaklarını ve en sevdikleri şarkıların tadını tekrar tekrar çıkarırken sizin akıl sağlığınızı korumak için ödenecek küçük bir bedeldir!

   Güvenli dinlemeyi teşvik edecek ipuçları
    

   • Kulaklık dinlemeye harcanan süreyi sınırlayın. Uzmanlar günde iki saatten fazla sürmemesini tavsiye ediyor.
   • Düzenli molalar verin: Dünya Sağlık Örgütü, çocukların (en azından) her 60 dakikada bir veya kendilerini rahatsız hissetmeye başladıkları anda mola vermelerini önermektedir.
   • Çocuklara daha düşük ses seviyesinde müzik dinlemenin işitme hasarını önlemeye yardımcı olabileceğini açıklayın.
   • Yavaş başlayın ve çocuğun kulaklıkla geçirdiği süreyi yavaş yavaş artırın.
   • Örnek olun: Çocuklar genellikle davranışlarını etraflarındaki yetişkinlere göre şekillendirirler; bu nedenle, güvenli dinleme alışkanlıklarını takip ederek iyi bir örnek oluşturduğunuzdan emin olun.

   Ebeveyn kontrolü sunan çocuk kulaklıklarını arayın

   Ses sınırı ve oynatma süresi sınırı için kullanılan Philips Kulaklık Uygulamasını gösteren resim

   Çocukların ses sınırını veya kendilerine ayrılan çalma süresini aşmasını engellemek için ek önlemlere sahip kulaklıkları düşünmek çok mantıklıdır!

   Philips'in kablosuz Bluetooth çocuk kulaklıkları, ses seviyelerinin kontrolünün sizde olmasını sağlayan Philips Kulaklık uygulamasıyla uyumludur. Uygulamayı telefonunuza indirin ve hem ses seviyesini hem de oynatma süresini sınırlamak için kullanabilirsiniz.

   Çocuklar için tasarlanan tüm Philips kulaklıkların ses seviyesi 85 dB ile sınırlıdır ancak daha hassas kulaklar için daha düşük bir sınır belirlemek üzere Philips Kulaklık uygulamasını kullanabilirsiniz. Ses seviyesi sınırını yüzdeye dayalı olarak seçersiniz: örneğin %60'ı seçerseniz ses seviyesi kademeli olarak 85 dB'in %60'ına düşürülür.

   Çocukların çok uzun süre dinlememesi için çalma süresini de ayarlayabilirsiniz. Çalma süresi dolduğunda kulaklık çalmayı durduracaktır.

   Biçim ve işlev: Çocuklar için en iyi kulaklık türü hangisidir?

    

   Kulaklıklar işlevsel cihazlardır, peki çocuklarınız için alacağınız kulaklıkların tarzı söz konusu olduğunda 'en iyisi' var mı?

   Sonuçta çocuklar için en iyi kulaklıklar çocuğun ihtiyaçlarına ve tercihlerine bağlı olacaktır. Alacağınız kulaklıkların ses seviyesi sınırlı ve rahat olduğu sürece geri kalanı tamamen tercihlidir.

   Kulağa çok açık geliyor ancak çocuklarınızın kulaklıkları ne zaman kullanacağını ve kulaklıkların ne tür cihazlara bağlanması gerektiğini düşünmek için zaman ayırmaya değer. Bir diğer bariz ama kolayca unutulan ipucu ise kulaklık üreticisinin önerdiği yaş aralığını kontrol etmektir.

   Ayrıca her zaman kulak başlıklarının, kafa bandının veya boyun bandının ayarlanabilir olup olmadığını kontrol edin. Bu şekilde kulaklıklar çocuğunuzun büyüme ataklarına ayak uydurabilir.

   Kulak üstü on-ear veya açık kulak tasarımlı kulaklıkları tercih edin ve küçük çocuklar için kulaklıklardan kaçının

    

   Kulaklıkların form faktörüne gelince, çocuklar için tasarlanmış hafif kulak üstü on-ear veya açık kulak tasarımlı kulaklıkların onlar için en uygun olduğunu söyleyebiliriz.

   Kulak üstü over-ear kulaklıklar kulakları tamamen kaplar ve kulak üstü on-ear kulaklıklara göre daha iyi ses yalıtımı sağlayabilir. Bu, çocuğun sesi açmak istediğini düşünmesini engellemeye yardımcı olsa da (örneğin, gürültülü bir otobüste müzik dinliyorsa), kulak üstü over ear kulaklıklar da daha hacimli ve ağır olabilir ve bu da genellikle o kadar rahat olmaz. 

   Mavi kafa bantlı çocuk kulaklığı ve yeşil açık kulak tasarımlı çocuk kulaklığı

   Kulak üstü on-ear kulaklıklar genellikle kulak üstü over-ear kulaklıklardan daha küçük ve daha hafiftir. Kulakların üstüne oturan kulak kapakları bulunur; bu, kulak üstü over-ear kulaklıkların kulaklarını tamamen kaplama hissinden hoşlanmayan çocuklar için iyi bir seçenek olabilir.

   Ve bir de mahallenin yeni çocuğu var; çocuklara özel açık kulak tasarımlı kulaklıklar. Kemik iletimli kulaklıklar (hatta 'kulak dışı kulaklıklar') olarak da bilinen bu kulaklıklar, kulaklarının içinde veya üstünde herhangi bir şeyin hissedilmesinden hoşlanmayan çocuklar için olduğu kadar, kafa bandından hoşlanmayanlar için de harikadır. Ayrıca kablosuzdurlar, dolayısıyla aktif çocuklar için de mükemmeldirler.

   Peki ya kulak içi kulaklıklar? Küçük çocuklara tavsiye etmiyoruz. Kablolu, kablosuz veya gerçek kablosuz kulak içi kulaklıkların kulak kanalına yerleştirilmesi gerekir; bu da küçük bir çocuğun işitme duyusuna zarar verme olasılığını artırabilir. Hijyen aynı zamanda birçok küçük çocuk için endişeler listesinin başında yer almaz ve kullandıktan sonra kulaklıkları kutusuna geri koymayı hatırlamak önemlidir. Kulaklıklar kutusunda değilken ortalıkta bırakılırsa (veya bir cebe veya çantaya tıkılırsa), tüy ve kir onlara yapışıp çocuğunuzun kulaklarına kaçabilir. Burada bariz bir enfeksiyon riski vardır ve çocuk, kulaklıkları kullanmadığı zamanlarda kılıfında saklamayı hatırlayacak yaşa gelene kadar bu kulaklıklardan kaçınılabilir.

   Çocuklar için açık kulak tasarımlı kulaklıkları nelerdir?

    

   Peki ya bahsettiğimiz açık kulak tasarımlı çocuk kulaklıkları? Çocuklara yönelik kablosuz açık kulak tasarımlı kulaklıklar, süper rahat ve süper güvenli olmaları nedeniyle büyük ilgi gören yeni bir yeniliktir. 

   Neden bu kadar güvendeler? Başlangıç olarak her şey tasarımla ilgilidir. Kafa bandı veya kulaklık kapağı yoktur ve kullanıcıların kulakların içine kulaklık takmalarına gerek yoktur. Bunun yerine açık kulak tasarımlı kulaklıklar kulak kanalının dışında bulunur. Kulağın hemen önünde dururlar ve kemik iletimi teknolojisini kullanarak elmacık kemikleri aracılığıyla sesi iletirler. Bu akıllı teknoloji, hiçbir sesin doğrudan çocuğunuzun kulaklarına iletilmeyeceği anlamına gelir.

   Konfor açısından açık kulak tasarımlı kulaklıklar sıkı bir uyum gerektirmez, bu nedenle rahatsızlığa veya tahrişe neden olma olasılıkları daha azdır. Ayrıca, kulağın içine girmemesi, hatta kulağın üzerine çıkmaması, onları özellikle hijyenik kılar; bu da yalnızca bir avantaj olabilir!

   Diğer büyük güvenlik avantajı, çocukların müzik dinlerken aynı zamanda dış sesleri de duyabilmesidir. Çocuğunuz dışarıdayken müzik çalmak isterse, çevresinde olup bitenlere (örneğin trafik) karşı daha dikkatli olacaktır. İçeriden onlara ara verme zamanının geldiğini söylediğinizi hâlâ duyabilecekler!

   Çocuklar için rahat kulaklıklar nasıl bulunur?

    

   Konfor önemli bir özelliktir. Takılması rahat olmayacaksa, çocuğunuzun büyüme ataklarına uyum sağlayacak şekilde ayarlanan kulaklıklar almanın hiçbir faydası yoktur.

   Çocuklar için tasarlanan kulaklıklar her zaman hafif olacaktır ancak yine de en hafif olanı bulmak için farklı modelleri karşılaştırmaya değer. Ayrıca düşmemeleri için kulaklıkların güvenli bir şekilde oturduğundan emin olmak isteyeceksiniz.

   Kulak üstü on-ear kulaklıkta nelere dikkat edilmeli


   Çocuklar için en rahat kulak üstü on-ear kulaklıklar, yumuşak ayarlanabilir kulak kapaklarının yanı sıra yastıklı, ayarlanabilir kafa bandına da sahip olacaktır. Dolgu, kafa veya kulaklar üzerindeki baskıyı hafifletmeye yardımcı olur ve boyutun ayarlanabilmesi, kulaklıkların çocuğunuzla birlikte büyüyebileceği anlamına gelir.

   Kulak üstü on-ear kulaklıkları ayarlama zamanının geldiğini nasıl anlarsınız? Açıkçası, eğer çocuğunuz size canının yandığını söylüyorsa, zamanı gelmiştir! Ancak kulaklıkların çok sıkışmasından dolayı belirgin bir ağrı yoksa bunu fark etmeyebilirler.

   Kulaklıkların büyüyen kulaklarına çok fazla baskı uygulamadığından emin olmanın kolay bir yolu, çocuğunuzun kulaklıkları kısa bir süre takmasını sağlamak ve ardından herhangi bir kızarıklık veya baskı izi olup olmadığını kontrol etmektir. Varsa, kapları ve/veya kafa bandını daha büyük bir boyuta ayarlamanız gerekecektir.

   Açık kulak tasarımlı kulaklıklar rahat mıdır?

   Okul etkinliği için rahat çocuk kulaklığı kullanan bir kız

   Çocuklara yönelik açık kulak tasarımlı kulaklıklar büyük bir konfor avantajına sahiptir: kulağın üzerine çıkacak bir kulaklık kapağı yoktur. Çocuğunuz kulaklarının kapatılması hissinden hoşlanmıyorsa mükemmeldir.


   Açıkçası, bir çocuğun kafası bir yetişkinin kafasından daha küçüktür, bu nedenle çocuklar için özel olarak tasarlanmış açık kulak tasarımlı kulaklıklar satın almak önemlidir. Bu 85 dB ses seviyesi sınırlamasına ek olarak, bir çocuğun kafasına rahatça sarılacak şekilde tasarlanmıştır. Yetişkinlere yönelik kulaklıklar hemen düşecektir.

   Philips açık kulak tasarımlı çocuk kulaklıkları, yaylı titanyum çekirdekli esnek bir boyun bandına sahiptir. Bu, kulaklıkların çocuğunuzun kafasını 'sarmasına' olanak tanır ve onları nazikçe ama konforlu bir şekilde yerinde tutar. Boyun bandı da kulakların üzerinden yukarı doğru kıvrılıyor, böylece kulaklıklar aşağı kaymıyor.

   Herhangi bir kulaklık gerçekten çocuklarınıza ayak uydurabilir mi?

    

   İster kulak üstü on-ear, ister kulak üstü over-ear, ister açık kulak tasarımlı kulaklık tercih edin, çocukların çocuk olduğunu ve eşyalarına her zaman dikkat etmediklerini unutmamak gerekir!

   Yerde oyuncaklarla birlikte mavi ve pembe bir çocuk kulaklığı

   Kulaklıklarını arkadaşlarıyla paylaşsınlar mı? Elbette. Üstüne başka şeyler koymadan önce onları sırt çantalarına mı atacaklar? Muhtemelen. Okul otobüsü aniden durduğunda yanlışlıkla içeceklerini üzerlerine mi dökecekler? Bunlar olabilecek şeyler.

   Çocuğunuzun kulaklıklarının ses seviyesi sınırlı ve rahat olduğundan emin olmak önemliyse, çocuğunuzun kulaklıklarını kullanmasına dayanacak kadar sağlam olduklarından emin olmak da kesinlikle önemlidir.

   Yeterince dayanıklılar mı?

    

   Kuşkusuz, bir çift kulaklığın ne kadar güçlü olduğunu, onları elinize alana kadar söylemek zor olabilir.

   Çevrimiçi alışveriş yapıyorsanız, bir çift kulaklığın yeterince sağlam olup olmayacağını değerlendirirken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar şunlardır:
    

   • Kafa bantlı (on ear) veya boyun bantlı (açık kulak tasarımlı) kolayca ayarlayabileceğiniz kadar güçlü ve esnek mi?
   • Kullanılmadıklarında veya seyahatte güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz için bir taşıma çantasıyla geliyorlar mı?
   • Kulak üstü on-ear kulaklıklarsa, kolay saklama veya çocuğunuzun cebinde taşıyabilmesi için katlanıp katlanmadıklarını kontrol edin.
   • Suya dayanıklı mı? IP derecelendirmesine sahip olup olmadıklarını kontrol edin. Eğer öyleyse, muhtemelen bir veya iki su sıçramasına dayanabilirler.

   Kulaklık tarzı mı? Çocuklarınıza sorun

   Kulak üstü Çocuk Kulaklıklarını kullanırken oynayan iki kardeş

   Çocuklarla ne istedikleri hakkında konuşmak değerlidir. Bildiğinizi düşünebilirsiniz. Ama gerçekten öyle mi? Küçük bir çocuğun parlak renkli bir çift isteyeceğinden oldukça emin olabilirsiniz, ancak parlak renklerin 'fazla çocukça' olduğunu düşündüklerini keşfedebilirsiniz. Ya da en sevdikleri rengin dünden beri değiştiğini. Ve daha büyük bir çocuğun ışıklı kulaklıklardan başka bir şey isteyip istemediğini kim bilebilir?

   Çocuklarınızın istediği kulaklıkların cihazlarıyla uyumlu olup olmadığını kontrol etmek de akıllıca bir fikirdir. Sonuçta bir çocuk, kullandığı cihazların kulaklık girişi olmadığının farkına varmadan kablolu bir çift isteyebilir.

   İşte karşınızda! Çocuk kulaklıkları; kulak içi, kulak üstü on-ear, açık kulak tasarımlı kablosuz ve kablolu olmak üzere her türlü tasarımda mevcuttur. Çocuklar için tasarlanan kulaklıkların ses seviyesi her zaman sınırlı olmalıdır ve dinleme sürelerini sınırladığınız sürece genç kulaklar için güvenli olacaktır.

   Konfor, artık kendilerini iyi hissetmeleri anlamına gelir ve çocuğunuz büyüdükçe ayarlanabilir. Küçük çocuklar için, daha rahat ve hijyenik olduklarından genellikle kulak üstü on-ear ve açık kulak tasarımlı modelleri öneriyoruz.

   Uzun süre dayanmasını istiyorsanız, biraz sağlamlık ve esnekliğe sahip bir çift çocuk kulaklığı tercih etmek en iyisidir. Renk seçimi açısından, orada tek başınıza olduğunuzu söylemekten üzüntü duyuyoruz. En iyisi gidip çocuklara sorun.

   Çocuklar için Philips kablosuz kulak üstü on-ear  ve açık kulak tasarımlı kulaklıklar

   Kulak üstü on-ear

   Açık kulak tasarımlı

   Güvenlik

   Ses düzeyi <85 dB ile sınırlıdır.

   Bazı modellerde ses seviyesi ve çalma süresi bir uygulama aracılığıyla kontrol edilebilir.

   Ses düzeyi <85 dB ile sınırlıdır.

   Ses seviyesi ve oynatma süresi bir uygulama aracılığıyla kontrol edilebilir.

   Rahatlık

   Ayarlanabilir kafa bantları, kulaklığın çocuklarla birlikte büyümesini sağlar.

   Kulaklarını kapatan bir şeyden hoşlanmayan çocuklar, kulak üstü kulaklıklardan hoşlanmayacaktır.

   Kulağı kapatan hiçbir şey olmadığından, açık kulak tasarımlı kulaklıklar daha hafiftir ve kafa hareketini daha az kısıtlar.

   Ayarlanabilir boyun bandı, kulaklığın çocukla birlikte büyümesini sağlar.

   Farkındalık

   Kulak üstü on-ear kulaklıklar, kulak yastıkları nedeniyle bazı dış sesleri engeller.

   Açık kulak tasarımlı kulaklıklar çocukların etraflarında olup biten her şeyi duymasını sağlar.

   Dayanıklılık

   Çocuklar düşünülerek tasarlandı.

   Bazı modeller, kulaklıkların kullanılmadığı zamanlarda güvenli bir şekilde saklanmasına olanak tanıyan, iki yönde katlanabilen bir tasarıma sahiptir.

   Çocuklar düşünülerek tasarlandı.

   Yaylı titanyum çekirdekli esnek boyun bandı, kulaklıkları yerinde tutar ve kolayca kırılmaz!

   IPX5 su koruması, kulaklıkların yağmurda takılması durumunda hasar görmeyeceği anlamına gelir.

   Tasarım

   Bazı modellerde ışıklı renkli kulaklık kapakları.

   Basit ve fütüristik görünümlü!

   Ses kalitesi

   Dengeli bir ses profiliyle iyi ses (çok fazla bas yok!).

   Ses kalitesi kulak üstü on-ear kulaklıklara göre daha düşük olabilir. Bas çok güçlü olmayacak.

   Kullanım kolaylığı

   Kullanımı kolay.

   Kullanımı kolay.

   Makaleyi paylaşın:

   • https://www.philips.com.tr/c-e/so/sound-hub/cocuk-kulakliklari.html Bağlantı kopyalandı

   You are about to visit a Philips global content page

   Continue

   Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.