Portatif DVD Oynatıcı

  DVD playback

  Portatif DVD Oynatıcı

  Seyahat halinde DVD Filmler

  Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve 17,8 cm (7") TFT LCD ekranlı PET706 ile kendinizi filmlere bırakın. En sevdiğiniz DVD filmleri izleyin, MP3-CD ve CD'den müziğin keyfini çıkarın ya da JPEG fotoğraflarınızı görüntüleyin; her zaman, her yerde.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Seyahat halinde DVD Filmler

 • Picture CD ile JPEG fotoğraf dosyalarını paylaşın

  Picture CD ile JPEG fotoğraf dosyalarını paylaşın

  Birden çok formatı destekleyen oynatma yeteneği, resimleri görüntüleyebilmenize ve birçok disk formatını oynatabilmenize olanak vererek en fazla disk uyumluluğunu ve izleme keyfini sağlar.

 • Yüksek kaliteli görüntüleme için 17,8 cm (7") TFT renkli LCD ekran

  Yüksek kaliteli görüntüleme için 17,8 cm (7") TFT renkli LCD ekran

  Bu yüksek çözünürlüklü renkli LCD ekran, yüksek kaliteli baskılar ile aynı 'gerçek yaşam' detaylarıyla en sevdiğiniz fotoğraf, film ve müziklerinizi canlandırır.

 • Filmleri 16:9 geniş ekran formatıyla izleyin

  Filmleri 16:9 geniş ekran formatıyla izleyin

  Filmlerinizi ve dijital fotoğraflarınızı görüntüleyin ve aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın. 16:9 geniş ekran en-boy oranı, evrensel - yüksek çözünürlüklü dijital televizyon için standarttır. Yerel 16:9 en-boy oranı, görüntünün alt ve üstünde boşluk ve ölçeklemeden ve görüntüyü farklı bir ekran boyutuna sığdırmaktan kaynaklanan kalite kaybı olmadan video görüntüleme anlamına gelir.

 • Kaliteli dahili stereo hoparlörler

  Kaliteli dahili stereo hoparlörler

  Stereo hoparlörler kaliteli ses sağlar ve serbestçe dinleyebilmenizi mümkün kılar. Yalnızca kulaklığı çıkararak müzik çalma rahatlığı ve keyfi sağlayan dahili stereo hoparlörler ile her zaman, her yerde müziğin tadını çıkarın.

 • Şarj edilebilir pille 2 saate kadar film gösterimi*

  Şarj edilebilir pille 2 saate kadar film gösterimi*

  Bu Philips oynatıcı, uzun süreli kullanım için küçük boyutlu şarj edilebilir bir dahili pille birlikte gelir. Tek şarjla 2 saate kadar kesintisiz film, fotoğraf ve müzik keyfi. Şarj etmek için tek yapmanız gereken güç kablosunu takmak - bu kadar basit.

 • Çift kulaklık jakıyla eğlence keyfini paylaşın

  Çift kulaklık jakıyla eğlence keyfini paylaşın

  Kişisel müzik deneyiminizi paylaşabilmeniz için çift kulaklık jakı ürünle birlikte verilir. Bir çift kulaklık alın, cihaza bağlayın ve arkadaşınız ya da sevgilinizle eğlenceyi ikiye katlayın!

 • Araç adaptörü ve ince uzaktan kumanda

  Bu taşınabilir DVD oynatıcı, araç adaptörü ve ince uzaktan kumanda ile birlikte geliyor. Araç adaptörünü aracınızın çakmak yuvasına takarak yolda oynatıcınıza güç verebilirsiniz. Film izlerken veya oyun oynarken pil bitecek diye endişelenmeye son. Kredi kartı boyutundaki uzaktan kumanda çok az yer kapladığından ve kolayca saklanabildiğinden, seyahatler için ideal.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: