• Peşin fiyatına 9 taksit

 • Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

1
0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Teslimat

  Dikkat
  Teknik bir sorun nedeniyle sipariş onay e-postasının size ulaşması biraz gecikebilir. 48 saat içinde onay almazsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
  Dikkat
  Teknik bir sorun nedeniyle kargo onayı size ulaşmayabilir. Bu sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için çalışıyoruz. Ancak siparişiniz şu an düzgün şekilde işleniyor ve beklenen teslimat süresi içinde elinizde olacak.
  Dikkat
  Sipariş oranlarının yüksek olması nedeniyle teslimat şu an için normalden daha uzun sürüyor. Siparişinizin en kısa zamanda elinize ulaşması için elimizden geleni yapıyoruz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra size bir e-posta gönderilecek.
  Dikkat
  Şu anda çok fazla çağrı alıyoruz. Daha uzun süre hatta beklemeniz gerekebilir. Lütfen başka bir zaman aramayı deneyin. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.
  Dikkat
  Yoğunluk sebebiyle geri ödemelerin işlenmesi şu an için normalden daha uzun sürüyor. Talepleri en kısa sürede işleme almak için elimizden geleni yapıyoruz. İşlem tamamlandığında bir onay e-postası gönderilecek.
  Dikkat
  Planlı bir bakım nedeniyle bir süreliğine web sitemizden ürün satın alamayabilirsiniz. Bu sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için çalışıyoruz ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz. Bu sırada diğer perakende satış mağazalarından ürünlerimizi satın alabilirsiniz.
  Dikkat
  Planlı bir bakım nedeniyle geçici bir süreliğine sipariş onay e-postasının size ulaşması biraz gecikebilir. Bu, siparişinizin işlenmesini ve teslimatını etkilemeyecektir. 48 saat içinde sipariş onayı almadıysanız lütfen bizimle iletişime geçin.
  Dikkat
  Bakım çalışması nedeniyle sepetinize ürün eklemek geçici olarak mümkün değildir. Bu sorun, mümkün olan en kısa sürede çözülecektir. Sizi tekrar görmeyi umuyoruz.
  Dikkat
  Teknik bir sorun nedeniyle bir süreliğine web sitemizden satın aldığınız ürünler için [PAYMENT_METHOD] ile ödeme yapamayabilirsiniz. Bu sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için çalışıyoruz ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz. Bu sırada başka bir ödeme yöntemi kullanabilir veya diğer perakende satış mağazalarından ürünlerimizi satın alabilirsiniz.
  Dikkat
  Philips uyku apnesi terapi sistemleri ve ventilatör cihazları hakkındaki saha güvenlik bildirimine ulaşmak için www.philips.com/src-update sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Sipariş takibi

  Siparişimin teslimat durumunu nasıl takip edebilirim?
  Siparişiniz gönderildikten sonra kayıtlı e-posta adresinize gönderi takip numarası gönderilecektir. Bu numara ile araskargo.com.tr adresinden siparişinizin teslimat durumunu takip edebilirsiniz. Siparişiniz birden fazla gönderi olarak gönderilmişse birden fazla sipariş gönderi numarası alabileceğinizi lütfen unutmayınız. 

  Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

  Siparişimin sadece bir kısmını teslim aldım?
  Eğer siparişiniz birden çok üründen oluşuyorsa, farklı zamanlarda teslim edilebilir. Lütfen kayıtlı e-posta adresinize gönderilen sipariş onay maillerini kontrol ediniz. Her gönderi için ayrı bir takip oluşacaktır. Eğer sipariş ettiğiniz tüm ürünler tarafınıza eksiksiz ulaşmadıysa lütfen Tüketici Danışma Merkezi ile irtibata geçiniz. (0850 222 74 45)

  Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

  Teslimat seçenekleri

  Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?
  Siparişinizi teslim alırken mutlaka kargo görevlisinin yanında kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Ürünün kutusunda ya da kendisinde herhagi bir hasar tespit ettiğinizde, kargo görevlisine durum tespit tutanağı hazırlatarak ürünü kabul etmeden geri gönderebilirsiniz.

  Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

  Her yere teslimatınız var mı?
  Yurtiçinde tüm il ve ilçelere teslimat yapılmaktadır.

  Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.