Prestigo

Evrensel uzaktan kumanda

  Prestigo

  Evrensel uzaktan kumanda

  Sadece gerekli tuşları görün

  Artık tüm uzaktan kumandalarınızı bir kenara bırakıp tek bir kumanda kullanabilirsiniz. Prestigo SRU9600, sadece orijinal kumandanızın tüm işlevlerini yerine getirmekle kalmaz, aynı zamanda işlemleri çok daha kolay ve rahat yapmanızı da sağlar.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Sadece gerekli tuşları görün

Ekipmanlarınızı kolayca kontrol edebilmeniz için üretildi

 • Tek dokunuşla birçok cihazı kullanabilirsiniz

  Tek dokunuşla birçok cihazı kullanabilirsiniz

  Tek dokunuşla kontrol, bir makro üzerinden bir tek düğmeye basarak çoklu komutlar verebilmenizi sağlar. Makro, önceden programlanmış bir komut halkasını tek bir düğme altında birleştirir. Böylece, tek bir düğmeye basarak birkaç fonksiyon çalıştırılabilir.

 • Tüm ev eğlencesi donanımı için 8'i 1 arada uzaktan kumanda

  Evrensel uzaktan kumanda, hemen her markadan 8'e kadar cihazı programlayıp kumanda etmenizi sağlar.

 • Birçok cihaz ve markanın kızılötesi kodlarını içeren kapsamlı veritabanı

  Evrensel IR kodu veritabanı, belirli bir uzaktan kumandadaki yerleşik kızılötesi kodları içeren kütüphanedir. Bu özellik, bir uzaktan kumandanın, sinyalleri öğrenmeye gerek kalmadan donanımınızı denetleyebilmesini sağlar. Veritabanından, denetlemek istediğiniz cihazların doğru kodlarını seçerek modeli ya da markası ne olursa olsun piyasadaki tüm ses/görüntü cihazlarının denetimini sağlayabilirsiniz.

 • Dokunmatik ekranda yalnızca ihtiyacınız olan tuşlar görüntülenir

  Özel olarak ters bölümlenmiş ekran teknolojisiyle, yalnızca belirli bir cihazın kontrol edilmesi için gerekli olan tuşlar aydınlatılır. Artık doğru düğmeyi aramanıza gerek yok.

 • İnteraktif LCD ekran aracılığıyla gelişmiş komutlara kolay erişim

  İnteraktif LCD, ayarların yanı sıra çeşitli cihazlar konusunda da size yardımcı olan 4 satırlı nokta matrisli bir LCD ekrandır.

 • Karanlıkta kolaylık için arkadan ışıklandırmalı LCD ekran

  Arkadan ışıklandırma, karanlıkta kullanım için LCD ekranın veya tuş takımının aydınlanmasını sağlayan bir özelliktir. Arkadan ışıklandırmanın en yaygın iki türü LED ve elektroışıma (EL) teknolojileridir. LED'le aydınlatılan uzaktan kumandalar, çoğunlukla parlak ama düzensiz yeşil veya mavi bir ışık yayar, EL panellerse düzenli mavi, beyaz veya yeşil tonlardadır.

 • Menülerde hızlı gezinme için döner imleç

  Döner tekerleği bulunan bir imleç ayarlar menüsünde ve cihaz sayfalarında, hem saat yönünde hem de saatin ters yönünde kolayca gezinebilmenizi sağlar.

 • Kurulum için manuel işlem gerektirmez

  Bir marka ya da cihazın tanımlanması için 3 basamaklı bir kodun girilmesi gereken diğer uzaktan kumandaların tersine bu uzaktan kumandanın üzerinde, markası ne olursa olsun tüm donanımlarınızın ayarlanmasına yardımcı olan adım adım yönergeler bulunmaktadır.

 • Başka bir uzaktan kumandadan uygun IR kodunu öğrenme

  Öğrenme işlevi, bir uzaktan kumandanın daha sonra kullanmak için başka bir uzaktan kumandadan kızılötesi sinyalleri aldığı ve depoladığı süreçtir. Cihaz kodları yerleşik veritabanında yoksa, bunlar evrensel uzaktan kumanda özgün kumandaya çevrilerek ondan öğrenilebilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: