CD Ses cihazı

  CD Ses cihazı

  Sesler Biçim Kazanıyor

  Sesler biçim kazanıyor ve müzik anlayışınıza yepyeni bir boyut ekleniyor. Benzersiz tasarıma sahip, evin her köşesine sığan bu aygıttan çıkan sesin kuvvetine şaşıracaksınız.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Sesler Biçim Kazanıyor

 • Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • Kolay gezinti için Dokunmatik Ekran

  Kolay gezinti için Dokunmatik Ekran

  Dokunmatik Ekran Kontrolü, cihazınızdaki fiziksel düğmeler yerine ekrandaki sanal düğmelere basarak kolayca kontrol etmenize olanak verir. Cihazı açtığınızda, LCD ekranda bütün kontrol seçeneklerini içeren dokunmatik ekran kullanıcı arabirimi görünecektir. Dokunmatik Ekran Kontrolü, LCD ekran teknolojisini basınç sensörleriyle ve güçlü bir dijital mikro işlemciyle birleştirir. Ekranın belirli bir bölgesine parmağınızla bastırdığınızda, ilgili sinyal, işlemciye gönderilir ve komut hemen çalıştırılır.

 • İstasyonları ayarlı dijital radyo

  İstasyonları ayarlı dijital radyo
 • Dinamik ses için XSL Acoustics özelliğine sahip dahili hoparlörler

  XSL Accoustics ile ShoqBox'ınızdan gelen dinamik sesin ve güçlü bas performansının tadını çıkarın. Canlı tiz sesler ve orta seviyedeki sesler ile elastik ve güçlü basın bileşiminden etkileyici bir ses doğar. Titanyum koni ve Neodimyum mıknatıs gibi yüksek teknoloji ürünü maddelerin yenilikçi kullanımı, aynı boydaki geleneksel bir hoparlörün yaklaşık iki katı gücünde bir ses çıkışı sağlar. Hoparlör sürücüsü, küçük akustik mimarisi ve devreleri arasındaki hassas ayar, üstün dinamikte bir ses oluşturur ve küçük hacimli bir kutudan elde edilebilecek bas performansını iyileştirir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: