Linea tasarımlı kablosuz telefon

  • KA

  Linea tasarımlı kablosuz telefon

  Telefonun zarafeti

  Sadelik ve zarafet odaklı tasarlanan Philips LINEA, modern evlerde harika durur. Geliştirilmesi ve üretilmesinde gösterilen hassasiyet zamana meydan okuyan mimari siluetine yansıyan LINEA, gören herkesin sahip olmak isteyeceği bir sanat eseridir. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 159,90 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Linea tasarımlı kablosuz telefon

1, 6 inç ekran/beyaz arka ışık, Ahize hoparlörü M3301W/38 Benzer ürünler bul

Telefonun zarafeti

 • Yüksek kontrastlı 4,1 cm (1,6 inç) 2 satırlı ters ekran

  Yüksek kontrastlı 4,1 cm (1,6 inç) 2 satırlı ters ekran

  Yüksek kontrastlı, siyah üzeri beyaz ters LCD ekran kolayca okunur ve ürünün geneline hakim olan zarif tasarım diline uyum sağlar.

 • Hassas tuşlama için kalibrasyonlu tuşlar

  Hassas tuşlama için kalibrasyonlu tuşlar

  Dikkatlice tasarlanmış kalibrasyonlu tuş takımı, bir numarayı tuşlarken veya telefon defterine bir kişi girerken her tuş vuruşunu net bir şekilde hissetmenizi sağlayarak hassas tuşlama imkanı sunar.

 • ECO+ modu etkinleştirildiğinde sıfır güç emisyonu

  ECO+ modu etkinleştirildiğinde sıfır güç emisyonu

  Philips telefonlar enerji tasarrufu özelliğine sahiptir ve çevreye duyarlı olacak şekilde üretilmiştir. ECO modu devreye alındığında yayılan radyasyon %60'a kadar, telefon şarj olurken ise %95'e kadar azalır. ECO+ modu devreye alındığında radyasyon sıfıra iner.

 • Ahize hoparlörüyle eller serbest konuşun

  Ahize hoparlörüyle eller serbest konuşun

  Eller serbest modunda, arayan tarafın sesini artıran bir dahili hoparlör sayesinde telefonu kulağınıza götürmeden konuşabilir, karşı tarafı dinleyebilirsiniz. Bu, özellikle görüşmeyi başkalarının da duymasını istediğinizde ya da aynı anda başka işler de yapmak istediğinizde çok kullanışlıdır.

 • Akıllı kablo yönetimi, görsel çekiciliği her açıdan korur

  Akıllı kablo yönetimi, görsel çekiciliği her açıdan korur

  Akıllı kablo yönetim sistemi kabloları görüş alanınızdan akıllı şekilde kaldırır. Akıllı şekilde tasarlanan örtülü kablolar ve dahili kablo kılavuzu karmaşıklığın ortadan kalkmasına ve kabloların daha az yer kaplamasına olanak sağlar.

 • Mükemmel şekilde ayarlanmış manyetik kuvvet güvenli bağlantı sağlar

  Mükemmel şekilde ayarlanmış manyetik kuvvet güvenli bağlantı sağlar

  Telefonun dengeli, dik konumda durması için ahizenin üzerine ve baz ünitesine hassas şekilde ayarlanan optimum kuvvetteki mıknatıslar yerleştirilmiştir. Baz ünitesi üzerinde bulunan, zekice tasarlanmış oyuk çekici bir tasarım vurgusu oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda ahizeyi kolayca almak için kullanıcının elini yönlendirir.

 • Mükemmel ses kalitesi için gelişmiş ses testleri ve ayarlamalar

  Mükemmel ses kalitesi için gelişmiş ses testleri ve ayarlamalar

  HQ Ses, orijinali kadar canlı ve doğal bir ses kalitesi sağlayan yüksek kalitedeki akustik mühendisliğinin ürünüdür. Yüksek kaliteli bileşenler, hassas akustik tasarım, gelişmiş testler ve yapılan ince ayarlar, üst düzey ses sistemleri ve kulaklıklar alanlarındaki onlarca yıllık deneyimin yansımasıdır.

 • Yer tasarrufu için ince tasarım ve kompakt profil

  Yer tasarrufu için ince tasarım ve kompakt profil
Tüm teknik özellikleri gör
 • *Bu özellik, arayan numarayı gösterme hizmetine ek abonelik gerektirir. Ayrıntılı bilgi için yerel şebeke operatörünüzle iletişime geçin.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: