5.1 Ev sineması

  5.1 Ev sineması

  Ses tutkusu

  Sinemanın gücünü evinize getirin! İkili bas borularına sahip güçlü hoparlörler, yüksek çözünürlüklü HDMI 1080p geliştirme ve Blu-ray Disk oynatma olanağıyla evde eğlence deneyiminizi en üst düzeye çıkarın Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Ses tutkusu

Derin baslarla güçlü sinema benzeri ses

 • Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray

  Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray

  Full HD 3D TV ile kendinizi oturma odanızda 3D filmlerin büyüsüne bırakın. Aktif 3D, eksiksiz 1080 x 1920 HD çözünürlükte gerçekçi derinlik ve görüntüler için en yeni nesil hızlı anahtarlamalı ekranları kullanır. Görüntüleri sırayla değiştirerek sol ve sağ lensleri senkronize bir şekilde açmak ve kapamak için zamanlanan özel gözlüklerle bu görüntüleri izleyerek ev sineması sisteminizde gerçek Full HD 3D izleme deneyimi yaşayacaksınız. Blu-ray üzerinde sunulan en yeni 3D filmler çok çeşitli yüksek kaliteli içerik seçenekleri ile birlikte sunmaktadır. Blu-ray ayrıca inanılmaz gerçeklikte ses deneyimi sunan sıkıştırılmamış surround ses de sağlamaktadır.

 • Yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD

  Yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD

  Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential, Blu-ray Disklerinizden en iyi sesi almanızı sağlar. Üretilen sesin, orijinal stüdyo kaydından hemen hiçbir farkı yoktur, yani kaydı yapanların size sunmak istediği her şeyi duyarsınız. Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential, yüksek çözünürlüklü eğlence deneyiminizi tamamlar.

 • HDMI 1080p, çözünürlüğü High Definition'a yükselterek daha keskin görüntüler sağlar

  HDMI 1080p, çözünürlüğü High Definition'a yükselterek daha keskin görüntüler sağlar

  HDMI 1080p geliştirme, kristal netliğinde görüntüler sağlar. Standart tanımlamaya sahip filmler, artık daha fazla ayrıntı ve gerçeğe yakın görüntüler sağlayan gerçek yüksek tanımlama ile izlenebilir. Aşamalı Tarama özelliği ("1080p'de "p" ile ifade edilir), TV ekranlarında yaygın rastlanan titreşimli görüntüyü ortadan kaldırarak her zaman net görüntüler sağlar. Son olarak HDMI, sıkıştırılmamış dijital HD videoyu ve dijital çok kanallı sesi analoga dönüştürmeden taşıyabilen bir doğrudan dijital bağlantıdır ve gürültüden tamamen arınmış mükemmel görüntü ve ses kalitesi sunar.

 • 3D Blu-ray Diskleri, DVD'leri, VCD'leri, CD'leri ve USB cihazlarını oynatır

  3D Blu-ray Diskleri, DVD'leri, VCD'leri, CD'leri ve USB cihazlarını oynatır

  3D Blu-ray Disk, DVD, VCD, CD veya USB cihazları gibi hemen her türlü disk ve ortam formatını oynatır. Bunun eşsiz kolaylığını ve ortam dosyalarınızı TV ve ev sinema sisteminizde paylaşabilme lüksünü yaşayın.

 • Mükemmel ses için bas borularına sahip olan güçlü hoparlörler

  Mükemmel ses için bas borularına sahip olan güçlü hoparlörler
 • 1000 W RMS güç ile film ve müzikler için mükemmel ses çıkışı

  1000 W RMS güç ile film ve müzikler için mükemmel ses çıkışı
 • Benzersiz dokunmatik kontrollerle şık, parlak kaplama

  Benzersiz dokunmatik kontrollerle şık, parlak kaplama
 • Her yere uygun kompakt tasarım

  Her yere uygun kompakt tasarım
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: