Xenium

Xenium

  GPRS

  Xenium

  Xenium

  Hafif dokunuş, mükemmel sonuçlar

  Akıllı ve şık Philips Xenium X518 ile öne geçin ve hep ileride olun. Çift SIM kart ve 12 saat konuşma süresi ile her zaman bağlı kalırsınız. Ayrıca, mükemmel 2,8 inç TFT dokunmatik ekranı, muhteşem fonksiyonlara hızlı geçiş sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Hafif dokunuş, mükemmel sonuçlar

 • 2 megapixel digital camera for crisp, vivid pictures

  2 megapixel digital camera for crisp, vivid pictures

  Use your 2 megapixel digital camera to enhance your photo experience with crisp, vivid pictures. The intuitive design and user interface allow you to easily take high-resolution photos of up to 1600 x 1200 pixels to use as wallpaper for your phone display; send from your phone via MMS, Bluetooth, or infrared; or print and share.

 • 12 saate kadar konuşma süresi

  12 saate kadar konuşma süresi

  Telefon, tek bir şarjla 12 saate kadar konuşma süresini destekleyebilir.

 • 2 farklı kişi listesi için Çift SIM özelliği

  2 farklı kişi listesi için Çift SIM özelliği

  2 farklı telefon numarası kullanarak yaşamınızı ve kişi listenizi daha iyi organize edin. Çift SIM sayesinde her yere 2 telefon taşımanız gerekmez.

 • Up to 40 days standby time

  Up to 40 days standby time

  Better than ever battery life! The phone can be on and in standby mode continously for 40 days on a single charge.

 • RDS FM radyo istasyonları ekran kontrol menüsü ile kolay frekans ayarlama

  Frekans numaraları yerine radyonun adını gösteren Radyo Veri Sistemi (RDS) ekranı ile, en sevdiğiniz radyo istasyonlarını hızlı ve kolay şekilde ayarlamanın keyfini çıkarın. RDS ayrıca, istasyonların radyonuzun ekranına metin mesajları ve bilgi aktarmasını sağlar, böylece haberler ve radyo tanıtımlarından haberdar olursunuz.

 • Bluetooth stereo müzik keyfi

  Philips cep telefonunuz A2DP Bluetooth Profilini destekler. Bu sayede, sevdiğiniz müziği Bluetooth kulaklıklarınızla yüksek stereo kalitesiyle kablosuz dinleyebilirsiniz.

 • MicroSD bellek kartı yuvası ile daha fazla bellek / veri saklama

  Artık telefonunuzun dahili bellek kartı yuvasına MicroSD bellek kartı takarak ekstra kapasitenin ve daha fazla multimedya dosyası saklayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • 7,1cm/2,8"TFT dokunmatik ekran

  Telefonunuzun geniş 7,1 cm (2,8") TFT ekranıyla daha önce hiç görmediğiniz kadar canlı renklerin ve görüntülerin tadını çıkarın. Tek dokunuşla sezgisel gezinmenin keyfini yaşayın, mobil özgürlüğün dünyasını keşfedin.

 • Varsayılan widget'larla ana ekranı kişiselleştirin

  Widget'larla, cep telefonunuzun ana ekranını kişiselleştirebilir ve sizin için en önemli özelliklere, bilgilere ve medya içeriğine anında erişebilirsiniz. Tek tıklamayla, takvime, mesajlara, fotoğraflara, müziğe ve daha fazlasına rahatlıkla ulaşabilirsiniz! Widget'ları, yani hayatınızı düzenlemek için tek yapmanız gereken sürükleyip bırakmak.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Gösterilen teknik özellikler Bluetooth kapalı iken ve ilk tam dolu pil ile test edilmiştir. Gerçekleşen performans, ağ servis sağlayıcısı ve kullanıma bağlıdır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: