Xenium

  Extra battery life

  Xenium

  Maksimum performans, minimum zahmet

  Tek bir şarjla 16 saate kadar konuşma süresi sunan Philips Xenium X501 ile yoğun bir günde zamandan kazanın. Tahminli arama ve mobil verilerin gizliliğini koruma gibi özellikleriyle yaşamınızı daha iyi değerlendirin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Maksimum performans, minimum zahmet

 • 2 aya kadar bekleme süresi

  2 aya kadar bekleme süresi

  Telefon, tek bir şarjla 2 aya kadar sürekli açık ve bekleme modunda kalabilir.

 • 16 saate kadar konuşma süresi

  16 saate kadar konuşma süresi

  Telefon, tek bir şarjla 16 saate kadar konuşma süresini destekleyebilir.

 • Anılarınızı 2 megapixel fotoğraf makinesi ile yakalayın

  Anılarınızı 2 megapixel fotoğraf makinesi ile yakalayın

  2 megapixel çözünürlüğe sahip net görüntü kalitesiyle değerli anılarınızı yakalayın ve anıların keyfini çıkarın. Canlı ve renkli fotoğraflar sadece bir tık ötede.

 • 40 saate kadar müziğin keyfini çıkarın

  Tek şarjla 40 saate kadar müziğin keyfini çıkarın.

 • Mobil verilerin gizliliğini koruma

  Bu özellik sayesinde, mobil verilere sadece kayıtlı kullanıcı geçerli bir parola kullanarak erişebilir. Cep telefonunuzdaki verileri sadece kaybolmaya veya çalınmaya değil, aynı zamanda çevredeki merakli gözlere karşı da korur.

 • Tahminli arama

  Telefon defterinizdeki bir numarayı hızla aramak için tek yapmanız gereken kayıtlı numaranın herhangi iki veya daha fazla basamağını tuşlamak. Eşleşen numaralar filtrelendikten sonra hızlı ve kolay arama için sadece istediğiniz numara gösterilir.

 • 2000 rehber girişi saklama kapasitesi

  Geniş kapsamlı iş ve kişisel rehberinizi tek bir büyük telefon defteri belleğinde rahatça saklayın ve ona kolayca erişin. 2000 rehber girişine kadar kaydetmek için çok sayıdaki varsayılan alandan istediğiniz birini hızlı ve kolay bir şekilde seçebilirsiniz.

 • RDS FM radyo istasyonları ekran kontrol menüsü ile kolay frekans ayarlama

  Frekans numaraları yerine radyonun adını gösteren Radyo Veri Sistemi (RDS) ekranı ile, en sevdiğiniz radyo istasyonlarını hızlı ve kolay şekilde ayarlamanın keyfini çıkarın. RDS ayrıca, istasyonların radyonuzun ekranına metin mesajları ve bilgi aktarmasını sağlar, böylece haberler ve radyo tanıtımlarından haberdar olursunuz.

 • Bluetooth stereo müzik keyfi

  Philips cep telefonunuz A2DP Bluetooth Profilini destekler. Bu sayede, sevdiğiniz müziği Bluetooth kulaklıklarınızla yüksek stereo kalitesiyle kablosuz dinleyebilirsiniz.

 • MicroSD bellek kartı yuvası ile daha fazla bellek / veri saklama

  Artık telefonunuzun dahili bellek kartı yuvasına MicroSD bellek kartı takarak ekstra kapasitenin ve daha fazla multimedya dosyası saklayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Gösterilen teknik özellikler Bluetooth kapalı iken ve ilk tam dolu pil ile test edilmiştir. Gerçekleşen performans, ağ servis sağlayıcısı ve kullanıma bağlıdır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: