CD Soundmachine

  CD Soundmachine

  Hepsi bir arada, etkileyici MP3 müzik

  Basit ama kapsamlı olan bu oynatıcı kaliteli 2 yönlü hoparlörleri ile mükemmel ses performansı sağlar. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde mükemmel ses kalitesiyle en sevdiğiniz MP3 müzik (MP3-CD), CD veya radyo üzerinde 30 önceden ayarlı FM istasyonunun keyfini sürün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Hepsi bir arada, etkileyici MP3 müzik

iki yönlü hoparlör sistemiyle

 • Kişiselleştirilmiş müzik keyfi için CD Rasgele Çalma/Tekrarlama

  Kişiselleştirilmiş müzik keyfi için CD Rasgele Çalma/Tekrarlama

  "Rasgele Çalma/Tekrarlama" fonksiyonu, müziği sürekli aynı sırayla dinleme sıkıntısından kurtulmanıza yardımcı olur. En sevdiğiniz şarkıları müzik çalarınıza yükledikten sonra, parçaların farklı sıralarla çalması için tek yapmanız gereken "Rasgele Çalma" veya "Tekrarlama" modlarından birini seçmek. Müzik çalarınızı her açtığınızda farklı ve benzersiz bir müzik deneyimi yaşamanın keyfini çıkarın.

 • Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • Bas Refleks Hoparlör Sistemi, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks Hoparlör Sistemi, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks Hoparlör Sistemi, kompakt hoparlör kutusu sistemiyle derin bas sesler verir. Sistemin düşük frekanslı seslerdeki kaybını azaltmak için woofer'la akustik olarak hizalanmış ek bas borusuyla geleneksel hoparlör kutusu sistemlerinden ayrılır. Sonuçta daha az bozulma ile daha derin, kontrollü bir bas elde edilir. Sistem, geleneksel woofer'lar gibi, bas borusunun içindeki hava kütlesini titreştirerek çalışır. Woofer'ın tepkisiyle birleşince, sistemdeki düşük frekanslı sesler güçlenerek derin baslara yeni bir boyut kazandırır.

 • Stereo kulaklık girişi

  Stereo kulaklık girişi

  Daha kişisel bir deneyim için kendi kulaklığınızı bağlayın. Kulaklıklarınızı müzik çalara bağlayarak, başkalarını rahatsız etmeden en sevdiğiniz müzikleri mükemmel ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz.

 • Evinizde stüdyodaymış gibi kayıt yapmak için İki Yönlü Hoparlör Sistemi

  İki Yönlü Hoparlör Sistemi, doğru stereo görüntüleme özelliği sayesinde oturma odanızda bir kayıt stüdyosu ortamı yaratır. Kısacası “Müziğin Tam Ortasındasınız!”. Tam ses frekansı bandını üretmek için, düşük ve yüksek frekansları oluşturmak amacıyla klasik hoparlörlerde büyük ve küçük konisi bulunmalıdır. Genel olarak küçük tasarım uğruna ses kalitesinden taviz verilir. Bas-orta frekans aralığını üretmek için bir woofer ve orta-yüksek frekans aralığını üretmek için tweeter kullanan İki Yönlü Hoparlör Sistemi, daha az modüller arası bozulma ile parçaları tam ses frekansında çalar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: