CD Ses cihazı

  CD Ses cihazı

  Eşsiz Eğlence Deneyimi

  AZ2536 ile eğlence deneyiminizi en üst düzeye çıkarın! VCD oynatma ve güçlü MAX Sound'un müthiş karışımıyla müziğin, filmlerin ve karaokenin keyfini çıkarın. Odanızdan hiç çıkmak istemeyeceksiniz! Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Eşsiz Eğlence Deneyimi

VCD oynatımı ve Karaoke

 • Karaoke ile evinizde sınırsız karaoke keyfi

  Karaoke ile evinizde sınırsız karaoke keyfi

  DVD oynatıcınızdaki Karaoke özelliği, sonsuz eğlence, maksimum ses ve şarkı söyleme zevki sunar. Sesinize 'eko' efekti ekleyerek performansınızı geliştirebilirsiniz. Perde kontrolleri, kendi ses aralığınıza en uygun ses perdesini seçmenize olanak verir.

 • MAX Sound özelliği ile anında güç artırma

  MAX Sound özelliği ile anında güç artırma

  MAX Sound teknolojisi, tek bir dokunuşla bas sesleri güçlendirir, ses performansını en üst düzeye çıkarır ve en etkileyici dinleme deneyimini yaratır. Gelişmiş elektronik devre sistemi, var olan ses ve ses düzeyi ayarlarını yapar, bas sesleri ve ses düzeyini bozulmaya uğratmadan maksimum düzeye çıkarır. Elde edilen sonuç, hem ses spektrumunda hem de ses düzeyinde fark edilir bir yükselme ve ses gücünde her tür müziğe boyut ekleyen bir artıştır.

 • Bas Refleks hoparlörler, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks hoparlörler, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks Hoparlör Sistemi, kompakt hoparlör kutusu sistemiyle derin bas sesler verir. Sistemin düşük frekanslı seslerdeki kaybını azaltmak için woofer'la akustik olarak hizalanmış ek bas borusuyla geleneksel hoparlör kutusu sistemlerinden ayrılır. Sonuçta daha az bozulma ile daha derin, kontrollü bir bas elde edilir. Sistem, geleneksel woofer'lar gibi, bas borusunun içindeki hava kütlesini titreştirerek çalışır. Woofer'ın tepkisiyle birleşince, sistemdeki düşük frekanslı sesler güçlenerek derin baslara yeni bir boyut kazandırır.

 • İstasyonları ayarlı dijital radyo

  İstasyonları ayarlı dijital radyo
 • Otomatik durdurmalı stereo kaset deki

  Otomatik durdurmalı stereo kaset deki
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: