CD Soundmachine

  CD Soundmachine

  Gelişmiş Taban Sesi

  Hayatta küçük şeylerden zevk alabilir ve kolaylıklara sevinebilirsiniz. Şık ve portatif AZ1220, kullanımı kolay fonksiyonlarının yardımıyla sevdiğiniz müziklerin keyfini zenginleştirilmiş bas sesleriyle çıkarmanızı sağlar.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Gelişmiş Taban Sesi

 • Bas Refleks Hoparlör Sistemi, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks Hoparlör Sistemi, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks Hoparlör Sistemi, kompakt hoparlör kutusu sistemiyle derin bas sesler verir. Sistemin düşük frekanslı seslerdeki kaybını azaltmak için woofer'la akustik olarak hizalanmış ek bas borusuyla geleneksel hoparlör kutusu sistemlerinden ayrılır. Sonuçta daha az bozulma ile daha derin, kontrollü bir bas elde edilir. Sistem, geleneksel woofer'lar gibi, bas borusunun içindeki hava kütlesini titreştirerek çalışır. Woofer'ın tepkisiyle birleşince, sistemdeki düşük frekanslı sesler güçlenerek derin baslara yeni bir boyut kazandırır.

 • Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • Radyo keyfi için FM/MW alıcısı

  Radyo keyfi için FM/MW alıcısı

  FM/MW (AM) stereo alıcısı

 • Stereo kulaklık girişi

  Stereo kulaklık girişi

  Daha kişisel bir deneyim için kendi kulaklığınızı bağlayın. Kulaklıklarınızı müzik çalara bağlayarak, başkalarını rahatsız etmeden en sevdiğiniz müzikleri mükemmel ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz.

 • Otomatik durdurmalı kasetçalar

  Otomatik durdurmalı kasetçalar
 • Çok fonksiyonlu LCD ekran

  Çok fonksiyonlu LCD ekran
 • Kaydedilebilir ve Yazılabilir CD'lerle uyumludur

  Yazılabilir CD'lerle uyumlu demek, müzik setinizin hem kaydedilebilir (CD-R) hem de yazılabilir (CD-RW) diskleri çalabilmesi demektir. CD-R disklerin üzerine bir kere kayıt yapılabilir ve herhangi bir CD çalarda çalınabilir. CD-RW disklerin üzerine ise birçok kez kayıt yapılabilir, tekrar yazılabilir ve sadece uyumlu CD çalarlarda çalınabilir. CD-RW uyumlu CD çalarların lazerli algılama ve CD dekoder devresi, yazılabilir özel ses CD'lerin faz değiştirme kayıt katmanını okuyacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır ve bu kaydettiğiniz diskleri ses CD sisteminizde her zaman çalabilmenizi sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: