LCD TV

  LCD TV

  Duygularınızı kışkırtın

  Kendinizi, büyüleyici Ambilight deneyimine bırakın. Perfect Pixel HD Engine özelliği olan bu TV, Mükemmel Hareket Netliği, 2250 trilyon Renk ve Mükemmel Kontrast ile izleme deneyiminizi aydınlatan Ambilight Spectra 2'yi bir araya getirir Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Duygularınızı kışkırtın

 • Ambilight Spectra 2 izleme deneyimini zenginleştirir

  Ambilight Spectra 2 ile izleme deneyiminize yeni boyutlar ekleyin. Bu patentli Philips teknolojisi ekranın arkasından duvara bir ışık huzmesi yansıtarak ekranı daha da genişletir. Ambilight TV'nin etrafındaki ışığın rengini ve parlaklığını görüntüye uyacak şekilde otomatik olarak ayarlar ve üstün bir izleme deneyimi sağlar. Ambilight Spectra 2 ile filmler gerçek gibidir!

 • Eşsiz keskinlik ve netlik için Perfect Pixel HD Engine

  Perfect Pixel HD Engine ile eşsiz keskinlik ve netlik elde edin. Resimdeki her piksel, çevredeki piksellerle daha iyi uyum sağlamak üzere geliştirilir, böylelikle daha doğal bir görüntü elde edilir. Sonuç izlediğiniz her şeyde keskinlik, doğal ayrıntılar, canlı renkler, mükemmel kontrast ve düzgün ve doğal hareket akışının eşsiz bir kombinasyonudur. Multimedyadan standart TV'ye tüm içerik kaynaklarında parazit ve gürültü algılama ve azaltma, net ve bıçak keskinliğinde görüntüler sunar.

 • Çok yumuşak Full HD filmler için Mükemmel Doğal Hareket

  Heyecanın keyfini titreşim olmadan çıkarın. Mükemmel Doğal Hareket, görüntüdeki hareketi değerlendirir ve araya görüntü koyarak hem yayındaki hem de kayıtlı filmdeki (Blu-ray ve DVD'deki 1080p filmler ve 24p True Cinema dahil) titreme hareketlerini düzeltir. Sonuçta, mükemmel netlikte ve daha az parazit içeren görüntüler elde edilir. Sinema kalitesini aşan performansın keyfini çıkarın!

 • Mükemmel hareket netliği için 100 Hz Clear LCD 2 ms performans

  Mükemmel hareket netliği için 100 Hz Clear LCD 2 ms performans

  100 Hz Clear LCD, hareketli görüntülerde üstün bir netlik sağlar. Çift Oynatım Hızı Eklentisi, hareketli görüntülerin netliğini standart LCD netliğinin iki katından fazla artırarak 2 milisaniyelik tepki süresi performansı sağlar. Artık, hareketli sahnelerde bile net görüntülerin keyfini çıkarabileceksiniz.

 • Full HD görüntülerin en yüksek kalitede görüntülenmesi için HD Teknolojisine Hazır 1080p

  HDTV yayını veya Blue-ray DVD gibi HD kaynaklarının Tam Yüksek Çözünürlüklü TV sinyallerinin olağanüstü görüntü kalitesinin keyfini çıkarın. HD Teknolojisine Hazır 1080p, sıradan HD Teknolojisine Hazır'ın çok ötesinde bir görüntü kalitesi sunan korumalı bir etikettir. Full HD 1920x1080p Yüksek Çözünürlüklü TV sinyalinin çözünürlük ve görüntü kalitesiyle ilgili avantajlarını kullanabilen bir HD ekranı sunmak amacıyla EICTA tarafından konmuş katı standartlara uygundur. Hem analog YPbPr hem de DVI veya HDMI'nın sıkıştırılmamış Dijital bağlantısı için HDCP destekli evrensel bir bağlantısı vardır. 24, 50 ve 60 Hz'de 1080p aşamalı sinyalleri görüntüleyebilir.

 • 2250 trilyon renk işleme

  En gelişmiş renk işleme ile canlı ve doğal görüntüler. 17 bit'lik renk yükseltici, toplam 2250 trilyon renk işleme gücü olan 3 renk kanalının (RGB) her birini en iyi hale getirir. Daha canlı renkler üretirken mükemmel netliği korur. Gelişmiş algoritmalar, ten tonlarını ve hafif renk gölgelerini algılar ve bunları, en doğal renkleri verecek şekilde işler.

 • İnanılmaz zenginlikte siyah ayrıntılar için 30000:1 dinamik kontrast

  En yüksek kontrasta ve canlı görüntüye sahip LCD flat ekranı istiyorsunuz. Philips gelişmiş video işleme ile bir araya gelen olağanüstü ışık kısma ve arka aydınlatmayı güçlendirme teknolojisi canlı görüntüler sağlar. Dinamik Kontrast, mükemmel siyah seviyesi ve koyu gölgelerle renklerin doğru çevrimiyle kontrastı artırır. Yüksek kontrasta ve canlı renklere sahip, parlak ve gerçeğe yakın bir görüntü sağlar.

 • DVB-T alımı için Entegre Dijital Radyo

  Dahili Dijital DVB-T radyo sayesinde ek bir alıcı kullanmadan dijital karasal TV yayınlarını alabilirsiniz. Dağınıklık olmadan kaliteli TV keyfini çıkarın.

 • Bilgisayar ve Ev ağı içeriğine gözatmak için DLNA PC ağ bağlantısı

  PC Ağ bağlantısı, Bilgisayarınızdaki veya Ev Ağınızdaki kişisel Fotoğraf ve Müzik içeriğine kolay erişim sağlar. DLNA onaylı ürünlerin sorunsuz şekilde bir arada kullanılmasını sağlayan DLNA protokolü ile Ethernet (LAN) bağlantısını kullanır. TV'nizi ev ağınıza bağlayarak, bilgilere tüm DLNA onaylı cihazlardan erişebileceksiniz. Ev LAN ağınızla bilgisayarınızdaki dijital fotoğraf koleksiyonuna ve müzik dosyalarına gözatın. TV'nin sezgisel kullanıcı arayüzü, tüm bunları tek bir düğme dokunuşuyla sağlar

 • Full HD bağlantı için Easylink özellikli 4 HDMI giriş

  EasyLink, fonksiyonları bağlı cihazlar ve TV arasında paylaştırmak için HDMI CEC endüstri standardı protokolünü kullanır. Easylink sayesinde, TV'nizdeki ve bağlı cihazlardaki ana fonksiyonları çalıştırmak için sadece bir uzaktan kumanda gerekir. HDMI, üstün görüntü kalitesi için kaynak ile ekran arasında sıkıştırılmamış dijital RGB bağlantısı yapar. HDMI, HDCP kopya koruması kullanır. TV'nin arkasında bulunan 3 ve yanında bulunan 1 HDMI girişi ile, HD set üstü kutusu, Blu-ray disk oynatıcısı ve Oyun Konsolu veya Dijital Video Kamera gibi birden fazla HD kaynağı bağlayabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: