geniş ekran flat TV

  geniş ekran flat TV

  Görüntü deneyiminizi geliştirin

  Pixel Plus 2 HD, Ambilight 2, en yeni HD LCD teknolojisi ve motorlu dönebilen ayağı ile bu Philips Cineos Flat TV'nin sunduğu inanılmaz izleme deneyiminin keyfini çıkarın. Digital Medya Okuyucu, multimedya içeriğine daha geniş bir erişim olanağı tanır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Cineos geniş ekran flat TV

94 cm (37 inç), LCD, HD Ready 37PF9830/10 Benzer ürünler bul

Görüntü deneyiminizi geliştirin

Pixel Plus 2 HD ve Ambilight 2 ile

 • HD sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD Ready

  HD sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD Ready

  Yüksek Çözünürlüklü TV sinyalinin olağanüstü görüntü kalitesinin keyfini çıkarın ve HDTV set üstü kutusu veya Blue-ray disk gibi HD (Yüksek Çözünürlüklü) kaynaklarına hazır olun. HD Ready, aşamalı tarama özelliğinin ötesinde bir görüntü kalitesi sunan korumalı bir etikettir. Yüksek çözünürlükle TV sinyalinin çözünürlük ve görüntü kalitesiyle ilgili avantajlarını kullanabilen bir HD ekranı sunmak amacıyla EICTA tarafından konmuş katı standartlara uygundur. Hem analog YPbPr hem de DVI veya HDMI'nın sıkıştırılmamış Dijital bağlantısı için HDCP destekli evrensel bir bağlantısı vardır. 50 ve 60 Hz'de 720p ve 1080i sinyalleri görüntüleyebilir.

 • Daha çok ayrıntı, derinlik ve netlik için Pixel Plus 2 HD

  Daha çok ayrıntı, derinlik ve netlik için Pixel Plus 2 HD

  Pixel Plus 2 HD, standart TV, Yüksek Çözünürlüklü (HD) sinyaller ve multimedya kaynaklarını benzersiz bir şekilde işler. Gelen resimdeki her piksel, çevredeki piksellerle daha iyi uyum sağlamak üzere geliştirilir, böylelikle daha doğal bir görüntü elde edilir. Sıkıştırılmış multimedya içeriğindeki pürüzler tespit edilir ve azaltılır ve görüntünün net ve bıçak keskinliğinde olması sağlanmış olur. Dijital parazit azaltma, görüntünün kusursuz bir pürüzsüzlükte bıçak keskinliğine sahip olmasını sağlar.

 • 2 kanallı aktif Ambilight izleme deneyimini zenginleştirir

  2 kanallı aktif Ambilight izleme deneyimini zenginleştirir

  Ambilight, ekrandaki görüntünün renklerini ve ışık yoğunluğunu ön plana çıkarmak için ortam ışığı üreterek, izleme keyfinize etkileyici bir katkıda bulunur. İzleme keyfinize yeni bir boyut katarak, sizi izlediğiniz görüntünün içine çeker. Ambians yaratır, daha rahat bir izleme olanağı sağlar ve algılanan detayları, kontrastı ve rengi güçlendirir. Ambilight, yaydığı ışığın renklerini ekranda değişen fona göre otomatik veya isteğe bağlı olarak değiştirebilir.

 • Full HD LCD ekran, 1920x1080p

  Bu ekranda, Full HD adı verilen bir çözünürlük özelliği bulunmaktadır. En son LCD ekran teknolojisi, her biri 1920 piksel olan 1080 aşamalı satırlık bir geniş ekran çözünürlüğüne sahiptir. Bu, 1080 satıra kadar HD giriş sinyalleri için olası en iyi görüntü kalitesini sağlar. En iyi parlaklık ve harika renkler ile parlak, titremesiz aşamalı tarama görüntüler sağlar. Bu zengin ve net görüntü size gelişmiş bir görüntüleme deneyimi sağlayacaktır.

 • Harika performans veren 2 entegre NXT Monolith hoparlör

  Temellerini NXT'nin attığı yüzeyden seslendirme prensibi daha da ilerleyerek anıtsal bir hoparlör teknolojisine dönüşmüştür. TV kutusunun yüzeyini bir hoparlör zarı gibi kullanır. Hoparlörler artık sanal olarak görünmez olup, mükemmel bir tasarım ve saf ve doğrudan bir ses iletimi getirmektedir.

 • Motorlu dönebilen ayağı ile uygun tasarım

  Yüksek kaliteli ayak özellikle bu TV için tasarlanmıştır ve duvara delik açmanıza gerek kalmadan Flat TV'nizin kolayca yerleştirilmesini sağlar. En iyi izleme açısını bulmak için parmak ucu rahatlığının ve TV uzaktan kumandasından yönetilen motorlu dönüş olanağının mucizevi etkisinin keyfini çıkarın. Toplam 60 derecelik (her iki taraftan 30 derece) bir açı üzerinde dönüş yapabilir ve merkezi konum ve 'önceki konum' gibi seçenekler hafızaya alınabilir. Görünmez Kablo yönetimi arka tarafta yer almaktadır. Ayak, uygun aksesuar yer sehpasına oturacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Anında multimedya oynatmak için USB ve Bellek Kartı yuvası

  Filmlerinizi, fotoğraflarınızı ve müziklerinizi anında paylaşın. Bellek Kartı yuvası, Compact Flash I ve II, Memory Stick, SD Card / Mini SD Card, Smart Media, Micro Drive (en fazla 2 GB) ve Multi Media Card tiplerini destekler. Yapmanız gereken tek şey, bellek kartını TV'nin yan tarafındaki yuvaya takmak, böylece kartta depolanmış multimedya dosyalarına erişim yapabilirsiniz. USB konektörü, birçok USB cihazı ve dijital kameradaki ortam dosyalarına erişim izni verir (USB bellek sınıfı cihazı).

 • En modern ve yüksek kalitede HDMI ve DVI-I bağlanabilirliği

  HDMI ve DVI-I, kaynaktan ekrana sıkıştırılmamış dijital RGB (KYM) bağlantı sağlar. Analog sinyale dönüştürmeyi ortadan kaldırarak kusursuz bir görüntü sağlar. Düşmeyen sinyal seviyesi titreşimi azaltır ve daha net bir görüntüye yol açar. HDMI, kaynak cihazı ile akıllı bir şekilde en yüksek çıkış çözünürlüğü iletişimi sağlar. HDMI girişi, DVI kaynaklarla tamamen geriye dönük uyumluluk taşımaktadır ancak dijital audio'ya da sahiptir. HDMI ve DVI-I, HDCP kopya koruması kullanır. DVI-I girişi, analog aşamalı tarama, HDTV ve PC (VGA) sinyallerle uyumludur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: