LCD TV

  LCD TV

  TV karşısında mükemmel bir gecenin keyfini çıkarın

  Philips ile her zaman uygun bir fiyatla mükemmel televizyon performansının keyfini çıkarabilirsiniz. Bu 3000 serisi 32PFL3406 LCD TV, kullanımı kolay dijital TV konektörleri ve eşsiz TV tasarımıyla HD Ready görüntüler sunar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LCD TV

81 cm (32 inç), HD Ready, dijital TV 32PFL3406H/12 Benzer ürünler bul

TV karşısında mükemmel bir gecenin keyfini çıkarın

Modern tasarımlı HD Ready TV

 • Parlak, doğal görüntüler için 28,9 milyar renk

  Parlak, doğal görüntüler için 28,9 milyar renk

  En gelişmiş renk işleme teknolojisiyle canlı ve doğal görüntüler. 3 renk kanalı (RGB), toplam görüntü işleme gücünü 28,9 milyar renge çıkaracak şekilde optimize edilmiştir. Gelişmiş algoritmalar, en belirsiz gölgeleri ve ten tonlarını dahi algılar ve mümkün olan en gerçekçi görüntüyü oluşturur.

 • Clear Sound ile her sesi duyun

  Clear Sound ile her sesi duyun

  Clear Sound, ister konuşma ister şarkı olsun, sarf edilen her sözcüğün anlaşılma düzeyini önemli ölçüde artıran yenilikçi bir ses teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde her şeyi duyabilir ve izlediğiniz programdan en büyük keyfi alırsınız.

 • 2 HDMI girişi ve Easylink ile sorunsuz bağlantı

  2 HDMI girişi ve Easylink ile sorunsuz bağlantı

  HDMI, cihazdan TV'ye ses ve görüntü sinyallerini taşıyan tek bir kablodur ve bu sayede kablo dağınıklığını ortadan kaldırır. Bu kablo sinyalleri sıkıştırmadan taşıyarak ekranda en yüksek görüntü kalitesini elde etmenizi sağlar. Philips Easylink ile TV, DVD, BluRay, uydu alıcısı veya ev sineması sistemi gibi cihazlarda birçok işlemi yapmak için tek ihtiyacınız olan bir uzaktan kumanda.

 • Muhteşem multimedya oynatımı için USB

  Muhteşem multimedya oynatımı için USB

  USB konektör birçok USB-Stick'teki (USB bellek sınıfı cihaz) jpeg resimlere, mp3 müziklere ve video dosyalarına erişmenizi sağlar. USB'yi TV'nin yanındaki yuvaya takın ve kullanımı kolay ekran üzeri içerik tarayıcısıyla multimedya içeriğine erişin. Videolarınızı, fotoğraflarınızı ve müziğinizi görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

 • Basit ekranda yardım özelliği kurulumunuz sırasında size rehberlik eder

  Basit ekranda yardım özelliği kurulumunuz sırasında size rehberlik eder

  Yeni özelleştirme sihirbazı ayarlarınızı kolayca yapmanızı sağlar. TV, tercih ettiğiniz ayarları seçebilmeniz için farklı görüntü ayarlarını yan yana görüntüler. Bu özellik kurulumunuzu hızlı ve kolay adımlarla yapmanıza yardımcı olur.

 • Kurulum yardımı ile kolay kurulum

  Kurulum yardımı ile kolay kurulum

  Adım adım kurulum yardımcısı ile bu TV'nin kurulumu oldukça kolaydır. Kurulum yardımcısının gösterdiği birkaç ekran üzerinde, temel ayarların kolayca seçilebileceği seçenekler yer alır. Böylece TV performansını zor terimler ya da ayarlarla uğraşmadan hızla kişisel tercihinize göre ayarlayabilirsiniz.

 • Derinlik ve netlik için HD Ready ve Digital Crystal Clear

  Digital Crystal Clear özelliği, görüntü kalitesini dijital olarak en iyi kontrast, renk ve keskinlik düzeylerine ayarlayan görüntü yeniliklerini ifade eder. Sonuçta her türlü kaynaktan son derece net görüntüler elde edilir.

 • Zengin siyah ayrıntılar için harika dinamik kontrast

  Philips'in benzersiz arka ışığı kısma ve güçlendirme teknolojisiyle mükemmel siyah seviyesi elde edilir ve koyu gölgelerin ve renklerin doğru çevrimi sağlanır. Kontrastı yüksek, renkleri canlı, parlak ve gerçeğe yakın bir görüntü oluşturulur.

 • 20W RMS ve Incredible Surround özelliğinin gücünü hissedin

  Müziğin ritmini ve filmlerin sarsıcı ortamını hissedin. Güçlü 20W RMS (2x10W RMS) amplifikatörlerden son derece gerçekçi bir ses yükselir. Incredible Surround, daha derin ve geniş ses çıkışıyla eksiksiz bir surround ses deneyimi yaşatarak seyir keyfinizi tamamlar.

 • PC girişi televizyonunuzu bir PC monitörü olarak kullanmanızı sağlar

  PC girişi sayesinde bir HDMI-DVI kablosu/dönüştürücüsü (dijital sinyaller için) veya VGA kablosu (analog sinyaller için) ile TV'nizi bilgisayar monitörü olarak kullanabilirsiniz.

 • Set üstü kutu olmadan HD alımı için entegre MPEG-4 radyo

  Entegre dijital radyo sayesinde ek bir alıcı kullanmadan dijital kablo ve karasal TV yayınlarını alabilirsiniz. Dağınıklık olmadan kaliteli TV keyfini çıkarın.

Tüm teknik özellikleri gör

Eco passport – Çevreci ürünlerimizin özelliklerine genel bakış

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

 • Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.
 • 8 günlük EPG servisi, her ülke için geçerli değildir
 • 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.
 • Tipik çalışma modu güç tüketimi IEC62087 Ed 2'ye uygun ölçüm.
 • Bu televizyon sadece teknoloji alternatiflerinin olmadığı belirli parçalar ve bileşenlerde, RoHS Yönergesi maddeleri altında mevcut muafiyet ile uyumluluk gösteren oranda kurşun içerir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: