LCD TV

  LCD TV

  Rahatlayın ve TV karşısında mükemmel bir gecenin keyfini çıkarın

  Philips ile her zaman uygun bir fiyatla mükemmel televizyon performansının keyfini çıkarabilirsiniz. Bu 32PFL3007 HD LCD TV, kullanımı kolay dijital TV konektörleri ve eşsiz TV tasarımıyla net görüntüler ve güçlü bir ses sunar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Rahatlayın ve TV karşısında mükemmel bir gecenin keyfini çıkarın

HDTV ve güçlü ses ile

 • Mükemmel hareket netliği için 100 Hz Perfect Motion Rate (PMR)

  Mükemmel hareket netliği için 100 Hz Perfect Motion Rate (PMR)

  Panel yenileme hızı ve benzersiz görüntü işleme özelliğini birleştiren Perfect Motion Rate (PMR), ekrandaki en hızlı hareketlerde bile net ve canlı görüntüler sağlamak üzere mükemmel hareket netliği oluşturur.

 • Clear Sound ile her sesi duyun

  Clear Sound ile her sesi duyun

  Clear Sound, ister konuşma ister şarkı olsun, sarf edilen her sözcüğün anlaşılma düzeyini önemli ölçüde artıran yenilikçi bir ses teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde her şeyi duyabilir ve izlediğiniz programdan en büyük keyfi alırsınız.

 • Muhteşem multimedya oynatımı için USB

  Muhteşem multimedya oynatımı için USB

  USB konektör birçok USB-Stick'teki (USB bellek sınıfı cihaz) jpeg resimlere, mp3 müziklere ve video dosyalarına erişmenizi sağlar. USB'yi TV'nin yanındaki yuvaya takın ve kullanımı kolay ekran üzeri içerik tarayıcısıyla multimedya içeriğine erişin. Videolarınızı, fotoğraflarınızı ve müziğinizi görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

 • 3 HDMI girişi ve Easylink ile sorunsuz bağlantı

  3 HDMI girişi ve Easylink ile sorunsuz bağlantı

  HDMI, cihazdan TV'ye ses ve görüntü sinyallerini taşıyan tek bir kablodur ve bu sayede kablo dağınıklığını ortadan kaldırır. Bu kablo sinyalleri sıkıştırmadan taşıyarak ekranda en yüksek görüntü kalitesini elde etmenizi sağlar. Philips Easylink ile TV, DVD, BluRay, uydu alıcısı veya ev sineması sistemi gibi cihazlarda birçok işlemi yapmak için tek ihtiyacınız olan bir uzaktan kumanda.

 • Derinlik ve netlik için Digital Crystal Clear

  Digital Crystal Clear özelliği, görüntü kalitesini dijital olarak en iyi kontrast, renk ve keskinlik düzeylerine ayarlayan görüntü yeniliklerini ifade eder. Sonuçta her türlü kaynaktan son derece net görüntüler elde edilir.

 • İnanılmaz zenginlikte siyah ayrıntılar için dinamik kontrast 100.000:1

  En yüksek kontrasta ve en canlı görüntülere sahip bir LCD düz ekran mı istiyorsunuz? Philips'in gelişmiş görüntü işleme teknolojisiyle bir araya gelen benzersiz ışık kısma ve arka ışık güçlendirme teknolojisi mümkün olan en iyi görüntü kalitesini sunar. Dinamik Kontrast, mükemmel siyah seviyesiyle ve koyu tonların hassas bir biçimde üretilmesiyle kontrastı artırır. Böylece yüksek kontrasta ve heyecan verici renklere sahip gerçekçi görüntüler elde edilir.

 • 20W RMS ve Incredible Surround özelliğinin gücünü hissedin

  Müziğin ritmini ve filmlerin sarsıcı ortamını hissedin. Güçlü 20W RMS (2x10W RMS) amplifikatörlerden son derece gerçekçi bir ses yükselir. Incredible Surround, daha derin ve geniş ses çıkışıyla eksiksiz bir surround ses deneyimi yaşatarak seyir keyfinizi tamamlar.

 • PC girişi televizyonunuzu bir PC monitörü olarak kullanmanızı sağlar

  PC girişi sayesinde bir HDMI-DVI kablosu (dijital sinyaller için) veya VGA kablosu (analog sinyaller için) ile TV'nizi bilgisayar monitörü olarak kullanabilirsiniz.

 • Dijital kablo alımı için Entegre Dijital DVB-C/T Tuner

  Dahili Dijital DVB-C/T tuner sayesinde ek bir alıcı kullanmadan dijital kablo ve karasal TV yayınlarını alabilirsiniz. Dağınıklık olmadan kaliteli TV keyfini çıkarın.

 • En canlı renkler için 69 milyar renk işleme

  En gelişmiş renk işleme teknolojisi ile canlı ve doğal görüntüler. 3 renk kanalı (RGB), toplam görüntü işleme gücünü 69 milyar renge çıkaracak şekilde optimum hale getirilir. Gelişmiş algoritmalar, ince renk gölgelerini ve cilt tonlarını algılar ve bunları en doğal renkleri yansıtacak biçimde işler.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.
 • 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.
 • Cihaz Macaristan karasal, açık erişim dijital televizyon yayın alımına uygundur

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: