Profesyonel LCD TV

  Profesyonel LCD TV

  Film deneyiminde son nokta

  Bu şık Ultimate HD Otel TV, uydu alıcıya gerek olmadan uçtan uca interaktif dijital HD çözümü sağlar. Konuklarınıza, oda içi deneyimini tamamlayan gerçek HD sinema çözümü sunabilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Profesyonel LCD TV

26 inç Ultimate HD, LCD, DVB-T/C MPEG4* 26HFL5870D/10 Benzer ürünler bul

Film deneyiminde son nokta

Philips Ultimate HD Otel LCD TV

 • Konukların kendi kanallarını kolayca bulabilmeleri için Theme TV

  Konukların kendi kanallarını kolayca bulabilmeleri için Theme TV

  Theme TV konuklara, kendi dillerindeki kanalları, haberleri ve otel bilgilerini interaktif eğlence sistemine gerek olmadan bulmaları için konuk menüsünde gezinme şansı veren gelişmiş bir kullanıcı arabirimi sunar.

 • Daha çok detay, derinlik ve netlik için Pixel Plus HD

  Daha çok detay, derinlik ve netlik için Pixel Plus HD

  Pixel Plus HD, izleyicilerin canlı, doğal ve gerçek içerik izlemesini sağlayan bir görüntü işleme teknolojisidir. Sonuç, her türlü HD kaynağından inanılmaz ayrıntı ve derinlikle, gerçek yaşamla aynı mükemmellikte bir görüntüdür.

 • 1366 x 768p çözünürlüklü HD LCD ekran

  En son LCD teknolojisine sahip bu WXGA ekran, 1366 x 768p piksel değerinde son derece gelişmiş bir geniş ekran HD çözünürlüğüne sahiptir. En iyi parlaklık ve üstün renk kalitesi ile birlikte, aşamalı tarama özelliği sayesinde tamamen titreşimsiz görüntüler üretir. Bu canlı ve net görüntü, konuklarınıza inanılmaz bir izleme deneyimi yaşatacak.

 • İzinsiz müdahalelere karşı korumalı SmartCard yuvası

  Entegre SmartCard Yuvası, üçüncü partilerin, ek kutu ve harici bağlantıya gerek olmadan uygulama kartları yardımıyla televizyona yeni fonksiyonlar eklemesini sağlar. Televizyon ayrıca, SerialXpress Kontrol Arayüzü (UART ve RS232 protokollerini desteklemektedir) ve SmartPlug Kontrol arayüzü üzerinden, önde gelen tüm etkileşimli sistem sağlayıcılarının harici dekoderleri ve setüstü kutularına da bağlanabilir.

 • Uzaktan yazılım yükseltme

  Otellere özgü özellikleri kontrol eden TV yazılımı, sertifikalı bir sistem sağlayıcısı üzerinden uzaktan yükseltilebilir.

 • Uyandırma ve mesaj alarmı özelliğine sahip entegre saat göstergesi

  Alarmlı yerleşik saatli ekran, odanızda ikinci bir saat alma ihtiyacını, kablo ve bağlantı karmaşıklığını ortadan kaldırır.

 • Konukların cihazları için Philips Bağlantı Paneli uyumlu

  Bu TV, Philips Bağlantı Panelleri ile sorunsuz şekilde çalışır. Konuk, bilgisayar, MP3 çalar, DVD oynatıcı, video kamera ve çeşitli cihazları kolaylıkla bağlayabilir ve bu cihazlardaki ortamların keyfini çıkarabilir. Bağlantı Panelini otomatik olarak algılama özelliği ile TV, bağlı konuk cihazındaki içeriği görüntülemek için otomatik olarak geçiş yapar.

 • Uçtan uca optimum maliyetli çözüm

  Philips Ultimate HD Otel TV ile, odada uydu alıcısına gerek olmadan konuklarınıza yüksek çözünürlüklü özel içerik izletebilirsiniz. Bu TV, içerik korumalı DVB-T ve/veya DVB-C tuner yoluyla MPEG 4 alımı gibi tüm HD gerekliliklerini içerdiğinden, uçtan uca uygun maliyetli çözüm sağlar.

 • Otellerde HD içerik güvenliği için VSecure ve VTrack

  Konuklara HD özel içerik izletmek için içerik endüstrisinden sıkı güvenlik önlemleri gerekir. Philips, otellerde HD içerik güvenliği için HD içerik koruma için VSecure ve HD adli filigran basma için VTrack'ten oluşan toplam bir çözüm geliştirmiştir.

 • Enerji tasarrufu için SmartPower

  Arka aydınlatma yoğunluğu, güç tüketimini %50'ye kadar azaltarak enerji giderlerinde önemli bir tasarruf sağlayacak şekilde sistem tarafından kontrol edilebilir ve ayarlanabilir.

 • Çevre dostu tasarım ve ateşe dayanıklı muhafaza

  Sürdürülebilirlik, Philips'in iş yapma yönteminin bütünleşmiş bir parçasıdır. Philips TV'ler, daha düşük güç tüketimi, tehlikeli maddelerin ortadan kaldırılması, daha düşük ağırlık, daha etkili ambalajlama ve daha iyi dönüştürülebilirlik sayesinde çevreye verilen toplam zararı minimum seviyeye indirmeyi amaçlayan EcoDesign ilkelerimize uygun olarak tasarlanır ve üretilir. Philips TV'lerde ayrıca ateşe dayanıklı malzemeden yapılmış özel bir muhafaza bulunmaktadır. Acil yangın servisleri tarafından gerçekleştirilen bağımsız testler göstermiştir ki TV'ler kimi zaman harici kaynakların neden olduğu yangınları şiddetlendirirken, Philips TV'ler yangına katkıda bulunmamaktadırlar.

Tüm teknik özellikleri gör
 • DVB-T uygulaması kapsamındaki ülkeler için lütfen Philips'e danışın.
 • Tipik çalışma modu güç tüketimi IEC62087 Ed 2'ye uygun ölçüm.
 • Yıllık enerji tüketimi, tipik güç tüketimi günde 4 saat, yılda 365 gün alınarak hesaplanır.
 • Bu televizyon sadece teknoloji alternatiflerinin olmadığı belirli parçalar ve bileşenlerde, RoHS Yönergesi maddeleri altında mevcut muafiyet ile uyumluluk gösteren oranda kurşun içerir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: