Profesyonel LCD TV

  Profesyonel LCD TV

  Çok yönlü ve etkileşimli konaklama TV

  Bu şık ve enerji tasarrufu sağlayan Otel TV, tümüyle etkileşimli olacak biçimde hazırlanmıştır. Konuklarınız, isteğe bağlı olarak geliştirilebilen banyo müziği ve özel tasarlanmış karşılama mesajı ile mükemmel bir izleme deneyimi yaşayacaktır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Profesyonel LCD TV

26 inç, LCD, HD Teknolojisine Hazır 26HF5445/10 Benzer ürünler bul

Çok yönlü ve etkileşimli konaklama TV

Philips HD Ready LCD TV

 • Uzaktan yazılım yükseltme

  Otellere özgü özellikleri kontrol eden TV yazılımı, sertifikalı bir sistem sağlayıcısı üzerinden uzaktan yükseltilebilir.

 • Etkileşimli sistemler için SmartCard Xpress Kutusu

  İsteğe bağlı SmartCard Xpress Kutusu, TV setinin arka tarafına monte edilebilir ve üçüncü parti şifre çözücülerin ve uygulama kartlarının TV ile arayüz oluşturmasını sağlayarak yeni işlevler kazandırır. Televizyon, Seri Xpress Kontrol Arayüzü (UART ve RS232 protokollerini desteklemektedir) ve SmartPlug Kontrol arayüzü üzerinden, önde gelen tüm etkileşimli sistem sağlayıcılarının harici dekorderleri ve setüstü kutularına da bağlanabilir.

 • Sinema benzeri, daha canlı görüntüler için Digital Crystal Clear

  Digital Crystal Clear, kontrastı, rengi ve keskinlik düzeyini en iyi hale getirerek görüntü kalitesini dijital olarak ayarlayan ve artıran, böylece daha canlı, sinemadakine benzer görüntüler sağlayan bir işleme teknolojisidir.

 • Ekranda karşılama mesajı

  TV seti her açıldığında ekranda bir karşılama mesajı görüntülenir.

 • Hırsız korumalı dönebilen stand

  Bu LCD TV'de, konuklarınızın ayarlayarak odanın her yerinden TV izlemelerini sağlayan bir dönebilen stand bulunmaktadır. Stand, hırsızlığa karşı güvenlik sağlamak amacıyla bir masaya veya mobilyaya sabitlenebilir.

 • Hızlı kopyalama için Wireless SmartLoader

  Tüm program ayarlarının bir dakikadan kısa bir sürede TV setleri arasında kolayca ve kablosuz olarak kopyalanmasını sağlar. Bu özellik, TV setleri arasında uyum sağlar ve kurulum süresini ve maliyetini önemli ölçüde düşürür.

 • Harici hoparlör bağlantısı ve ek güç kaynağı

  TV'de, harici hoparlörlerin (örneğin banyolar için olanlar) kolayca takılabilmesi için güçlendirilmiş bir ses bağlantı yuvası vardır; bu, harici donanım için harcama yapma gereğini ortadan kaldırır. Entegre ek güç kaynağı, etkileşimli bir sistem için gereken ayrı güç kaynağı gereksinimini ortadan kaldırır. Bağımsız kullanım durumunda ek güç kaynağı, enerji tasarrufu yapmak için kapatılabilir.

 • Kurulum menüsü kilitleme

  Konuklarınızın rahat etmesini sağlamak ve yeniden programlama maliyetlerini önlemek için, kurulum ve yapılandırma ayarlarına izinsiz erişimi engeller.

 • Enerji tasarrufu için SmartPower

  Arka aydınlatma yoğunluğu, güç tüketimini %50'ye kadar azaltarak enerji giderlerinde önemli bir tasarruf sağlayacak şekilde sistem tarafından kontrol edilebilir ve ayarlanabilir.

 • Çevre dostu tasarım ve ateşe dayanıklı muhafaza

  Sürdürülebilirlik, Philips'in iş yapma yönteminin bütünleşmiş bir parçasıdır. Philips TV'ler, daha düşük güç tüketimi, tehlikeli maddelerin ortadan kaldırılması, daha düşük ağırlık, daha etkili ambalajlama ve daha iyi dönüştürülebilirlik sayesinde çevreye verilen toplam zararı minimum seviyeye indirmeyi amaçlayan EcoDesign ilkelerimize uygun olarak tasarlanır ve üretilir. Philips TV'lerde ayrıca ateşe dayanıklı malzemeden yapılmış özel bir muhafaza bulunmaktadır. Acil yangın servisleri tarafından gerçekleştirilen bağımsız testler göstermiştir ki TV'ler kimi zaman harici kaynakların neden olduğu yangınları şiddetlendirirken, Philips TV'ler yangına katkıda bulunmamaktadırlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: