Profesyonel LCD TV

  Profesyonel LCD TV

  Uygun fiyata gelişmiş tasarım

  Bu modern ve enerji verimliliği sağlayan HD Ready özelliğine sahip Otel TV ile dijital televizyonun sağladığı yararların tadını çıkaracak, geleceğe tümüyle hazır olacaksınız. Konuklarınız ise sıcak bir karşılamanın ve mükemmel bir izleme deneyiminin keyfine varacaklar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Profesyonel LCD TV

26 inç, LCD, entegre dijital 26HF5335D/12 Benzer ürünler bul

Uygun fiyata gelişmiş tasarım

Philips Dijital Otel LCD TV

 • Ekranda karşılama mesajı

  TV seti her açıldığında ekranda bir karşılama mesajı görüntülenir.

 • Dijital TV ve Radyo için entegre DVB-T tuner

  Entegre DVB-T tuner, mevcut analog kanallarla birlikte Global Dijital TV kanallarına ulaşabilmenizi de sağlar. Ayrıca, radyo alıcılarına harcama yapmadan, misafirlerin dijital radyo istasyonlarını yüksek ses kalitesiyle dinlemelerine olanak sağlar.

 • Sinema benzeri, daha canlı görüntüler için Digital Crystal Clear

  Digital Crystal Clear, kontrastı, rengi ve keskinlik düzeyini en iyi hale getirerek görüntü kalitesini dijital olarak ayarlayan ve artıran, böylece daha canlı, sinemadakine benzer görüntüler sağlayan bir işleme teknolojisidir.

 • Hırsız korumalı dönebilen stand

  Bu LCD TV'de, konuklarınızın ayarlayarak odanın her yerinden TV izlemelerini sağlayan bir dönebilen stand bulunmaktadır. Stand, hırsızlığa karşı güvenlik sağlamak amacıyla bir masaya veya mobilyaya sabitlenebilir.

 • Hızlı kopyalama için SmartLoader

  Tüm program ayarlarının bir dakikadan kısa bir sürede TV setleri arasında kolayca ve kablosuz olarak kopyalanmasını sağlar. Bu özellik, TV setleri arasında uyum sağlar ve kurulum süresini ve maliyetini önemli ölçüde düşürür.

 • Kurulum menüsü kilitleme

  Konuklarınızın rahat etmesini sağlamak ve yeniden programlama maliyetlerini önlemek için, kurulum ve yapılandırma ayarlarına izinsiz erişimi engeller.

 • VESA montaj uyumlu

  Duvar/tavan montajı için Video Electronics Standards Association tarafından bir birleşik endüstri standardı belirlenmiştir. Bu da montaj olanaklarında büyük bir esneklik, çok çeşitli montaj destekleri arasından seçim yapabilme olanağı sağlar.

 • Daha düşük güç tüketimi için Green logosu

  Philips, en güvenli ve çevre dostu ürünlerini Green logosuyla ödüllendirmektedir, yani çevreyle ilgili olarak doğru seçimi yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Bu Otel TV'nin donanımı, günümüzde piyasada bu ürün kategorisindeki diğer ürünlerden en az % 10 daha fazla enerji tasarrufu sağladığı harici denetçiler tarafından onaylanmış tüketici TV modeline göre tasarlanmıştır. Daha etkili bir enerji tasarrufu, çevresel etkileri azaltmakla kalmaz, aynı zamanda kullanım maliyetlerini de düşürür (bkz. www.philips.com/sustainability)

 • Çevre dostu tasarım ve ateşe dayanıklı muhafaza

  Sürdürülebilirlik, Philips'in iş yapma yönteminin bütünleşmiş bir parçasıdır. Philips TV'ler, daha düşük güç tüketimi, tehlikeli maddelerin ortadan kaldırılması, daha düşük ağırlık, daha etkili ambalajlama ve daha iyi dönüştürülebilirlik sayesinde çevreye verilen toplam zararı minimum seviyeye indirmeyi amaçlayan EcoDesign ilkelerimize uygun olarak tasarlanır ve üretilir. Philips TV'lerde ayrıca ateşe dayanıklı malzemeden yapılmış özel bir muhafaza bulunmaktadır. Acil yangın servisleri tarafından gerçekleştirilen bağımsız testler göstermiştir ki TV'ler kimi zaman harici kaynakların neden olduğu yangınları şiddetlendirirken, Philips TV'ler yangına katkıda bulunmamaktadırlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: