Profesyonel LED LCD TV

  Profesyonel LED LCD TV

  Etkileşimli kullanım ve üstün özellikler aynı TV'de

  Bu enerji tasarruflu Otel LED/LCD TV ile hem otellere özel üstün özelliklerin hem de etkileşimli televizyonun avantajlarının keyfini yaşayın. En iyi seyir deneyimi ve uygun fiyatlı çözüm için TV'nizi istediğiniz sisteme bağlamanız yeterlidir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Profesyonel LED LCD TV

22 inç PrimeSuite, LED, DVB-T/C MPEG 2/4 22HFL4373D/10 Benzer ürünler bul

Etkileşimli kullanım ve üstün özellikler aynı TV'de

Philips Otel LED LCD TV

 • Düşük güç tüketimiyle parlak LED görüntüler

  Düşük güç tüketimiyle parlak LED görüntüler

  Bu TV'deki gelişmiş LED aydınlatma teknolojisi çarpıcı, minimalist bir tasarımla olağanüstü görüntü kalitesini ve sınıfındaki en düşük enerji tüketimini bir arada sunuyor. Üstelik bu LED aydınlatma teknolojisinde hiçbir tehlikeli madde kullanılmıyor. Dolayısıyla LED arka aydınlatma ile hem enerjiden tasarruf ediyor hem de yüksek parlaklığın, muhteşem kontrastın, net görüntülerin ve canlı renklerin tadını çıkarıyorsunuz.

 • Konukların kendi kanallarını kolayca bulabilmeleri için Theme TV

  Konukların kendi kanallarını kolayca bulabilmeleri için Theme TV

  Theme TV konuklara, kendi dillerindeki kanalları, haberleri ve otel bilgilerini interaktif eğlence sistemine gerek olmadan bulmaları için konuk menüsünde gezinme şansı veren gelişmiş bir kullanıcı arabirimi sunar.

 • İnteraktif sistemler için Serial Xpress Protokolü

  TV, Serial Xpress Protokolü (SXP) üzerinden, tüm önde gelen etkileşimli sistem sağlayıcılarının harici dekoderlerine ve set üstü kutularına bağlanabilir.

 • Hızlı kurulum için Anında İlk Kopyalama

  İlk TV kurulumunda Anında İlk Kopyalama özelliği ile her bir TV için harcadığınız süreyi 3-5 dakika kısaltabilirsiniz; TV menüsünü kullanmanıza gerek kalmadan USB dosyaları otomatik olarak okunur ve TV'ye kopyalanır. Anında İlk Kopyalama özelliği ile kurulum süresini ve maliyetini önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

 • VSecure ile otellerde dijital içerik koruması

  Konuklara HD özel içerik izletmek için içerik endüstrisinden sıkı güvenlik önlemleri gerekir. Philips, otellerde HD içerik güvenliği için HD içerik koruma için VSecure ve HD adli filigran basma için NexGuard'dan oluşan toplam bir çözüm geliştirmiştir.

 • Özelleştirilmiş bilgiler ve açılış kanalı için Hotel Scenea

  Hotel Scenea ile istediğiniz görüntüyü seçip kaydederek TV'de başlangıç veya bilgi kanalı olarak görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

 • Entegre Bağlantı Paneli

  Entegre Bağlantı Paneli sayesinde konuklarınız kişisel cihazlarınızı harici Bağlantı Paneli olmadan TV'nize bağlayabilir.

 • Sürekli gelir sağlamak için MyChoice uyumludur

  MyChoice, konuklarınıza özel TV kanalları sunmanın basit ve düşük maliyetli bir yoludur. Aynı zamanda, başlangıçtaki TV yatırımınızı amorti eden ek gelir kaynağı da yaratmaktadır.

 • Yeşil Düğme ile konuklar enerjiden daha da fazla tasarruf edebilir

  Yeşil Düğme, konuklara arka ışığı daha fazla kısarak veya radyo dinlerken ekranı kapatarak TV'nin enerji tüketimini daha da düşürme imkanı tanır. Bu da konukların doğrudan katılımıyla otelin işletme maliyetinin azaltmanın başka bir yoludur.

 • Düşük güç tüketimi

  Philips TV'ler güç tüketimini minimum düzeye indirmek üzere tasarlanmışlardır. Bu sadece çevresel etkileri azaltmakla kalmaz, aynı zamanda kullanım maliyetlerini de düşürür.

 • Uyandırma ve mesaj alarmı özelliğine sahip dahili saat göstergesi

  Alarmlı yerleşik saatli ekran, odanızda ikinci bir saat alma ihtiyacını, kablo ve bağlantı karmaşıklığını ortadan kaldırır.

 • Çevre dostu tasarım ve ateşe dayanıklı muhafaza

  Sürdürülebilirlik, Philips'in iş yapma yönteminin bütünleşmiş bir parçasıdır. Philips TV'ler, daha düşük güç tüketimi, tehlikeli maddelerin ortadan kaldırılması, daha düşük ağırlık, daha etkili ambalajlama ve daha iyi dönüştürülebilirlik sayesinde çevreye verilen toplam zararı minimum seviyeye indirmeyi amaçlayan EcoDesign ilkelerimize uygun olarak tasarlanır ve üretilir. Philips TV'lerde ayrıca ateşe dayanıklı malzemeden yapılmış özel bir muhafaza bulunmaktadır. Acil yangın servisleri tarafından gerçekleştirilen bağımsız testler göstermiştir ki TV'ler kimi zaman harici kaynakların neden olduğu yangınları şiddetlendirirken, Philips TV'ler yangına katkıda bulunmamaktadırlar.

 • Gelişmiş EPG ve kanal listesi

  İlgi çekici EPG ve kanal listesi, favori kanallarınızı kolayca bulabilmeniz için yardımcı grafiklere sahip anlaşılır ve sezgisel düğmeler içerir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: