LCD TV

  LCD TV

  Her odaya uygun

  Philips ile her zaman uygun bir fiyatla mükemmel televizyon performansının keyfini çıkarabilirsiniz. Bu 3000 serisi 19PFL3606 LCD TV LCD TV, kullanımı kolay dijital TV konektörleri ve eşsiz TV tasarımıyla kusursuz görüntüler sunar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

3000 series LCD TV

48 cm (19 inç), HD Ready, dijital TV 19PFL3606H/12 Benzer ürünler bul

Her odaya uygun

modern tasarım ile

 • Clear Sound ile her sesi duyun

  Clear Sound ile her sesi duyun

  Clear Sound, ister konuşma ister şarkı olsun, sarf edilen her sözcüğün anlaşılma düzeyini önemli ölçüde artıran yenilikçi bir ses teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde her şeyi duyabilir ve izlediğiniz programdan en büyük keyfi alırsınız.

 • 1 HDMI girişi ve Easylink ile sorunsuz bağlantı

  1 HDMI girişi ve Easylink ile sorunsuz bağlantı

  HDMI, cihazdan TV'ye ses ve görüntü sinyallerini taşıyan tek bir kablodur ve bu sayede kablo dağınıklığını ortadan kaldırır. Bu kablo sinyalleri sıkıştırmadan taşıyarak ekranda en yüksek görüntü kalitesini elde etmenizi sağlar. Philips Easylink ile TV, DVD, BluRay, uydu alıcısı veya ev sineması sistemi gibi cihazlarda birçok işlemi yapmak için tek ihtiyacınız olan bir uzaktan kumanda.

 • Kurulum yardımı ile kolay kurulum

  Kurulum yardımı ile kolay kurulum

  Adım adım kurulum yardımcısı ile bu TV'nin kurulumu oldukça kolaydır. Kurulum yardımcısının gösterdiği birkaç ekran üzerinde, temel ayarların kolayca seçilebileceği seçenekler yer alır. Böylece TV performansını zor terimler ya da ayarlarla uğraşmadan hızla kişisel tercihinize göre ayarlayabilirsiniz.

 • Derinlik ve netlik için HD Ready ve Digital Crystal Clear

  Digital Crystal Clear özelliği, görüntü kalitesini dijital olarak en iyi kontrast, renk ve keskinlik düzeylerine ayarlayan görüntü yeniliklerini ifade eder. Sonuçta her türlü kaynaktan son derece net görüntüler elde edilir.

 • Zengin siyah ayrıntılar için harika dinamik kontrast

  Philips'in benzersiz arka ışığı kısma ve güçlendirme teknolojisiyle mükemmel siyah seviyesi elde edilir ve koyu gölgelerin ve renklerin doğru çevrimi sağlanır. Kontrastı yüksek, renkleri canlı, parlak ve gerçeğe yakın bir görüntü oluşturulur.

 • PC girişi televizyonunuzu bir PC monitörü olarak kullanmanızı sağlar

  PC girişi sayesinde bir HDMI-DVI kablosu/dönüştürücüsü (dijital sinyaller için) veya VGA kablosu (analog sinyaller için) ile TV'nizi bilgisayar monitörü olarak kullanabilirsiniz.

 • Set üstü kutu olmadan HD alımı için entegre MPEG-4 radyo

  Entegre dijital radyo sayesinde ek bir alıcı kullanmadan dijital kablo ve karasal TV yayınlarını alabilirsiniz. Dağınıklık olmadan kaliteli TV keyfini çıkarın.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: