LCD monitör

  LCD monitör

  Beklentisi yüksek profesyoneller için tasarlanmış süper ekran

  Verimlilik artıran çeşitli özellikleri, SmartManage uzaktan yönetim özelliği, ergonomik ve kablosuz tasarımıyla Finans ve İşletme sektöründeki kullanıcılar için mükemmel bir ürün olan 190P7, mükemmel bir görüntünün yanı sıra, en düşük toplam sahip olma maliyetini de sunuyor. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Beklentisi yüksek profesyoneller için tasarlanmış süper ekran

 • 178 derecelik en geniş görüntüleme açısı

  178 dereceye varan geniş izleme açısı, her açıdan en net görüntüyü sağlar.

 • 8 ms'lik hızlı GtG tepki süresi: Mükemmel hareketli görüntüler

  GtG tepki süresi, pikselin bir konumdan diğerine gitmesi için geçen ortalama süre, yani çeşitli rast gele renk seviyesi setleri arasındaki ortalama geçiş süresidir. Bu süre ne kadar hızlı olursa o kadar iyidir: Düşük tepki süreleri, daha hızlı geçişler ve bunun sonucu olarak hızlı hareket eden görüntülerde daha az görünebilir nesne anlamına gelir. GtG film, video ve oyun gibi multimedya içeriğinin görüntü kalitesi konusunda önemli bir ölçüttür; Açma-Kapama tepki süresi belgeler, grafikler ve fotoğraflar gibi işle ilgili içeriğin görüntülenmesi konusunda daha fazla öneme sahiptir.

 • Daha net görüntü için SXGA 1280 x 1024 çözünürlük

  Grafik monitörlerinde ekran çözünürlüğü, ekranın tümündeki nokta sayısını belirtir. Örneğin, 1280'e 1024 piksellik bir ekran, 1024 satırın tümünde 1280 ayrı nokta veya yaklaşık 1,3 milyon piksel görüntüleme yeteneğindedir.

 • Windows Vista kullanımına hazır

  Vista kullanımına hazır Philips monitörler, eğlence deneyiminizi, verimliliğinizi artırmak ve evinizdeki, ofisinizdeki bilgisayar deneyiminizi kontrol etmenize yardımcı olmak, iş veya oyun için bilgi görüntüleme, bulma ve düzenleme işlemlerini hızla, verimli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için tasarlanmış, görsel olarak gelişmiş ve yüksek sistem gereksinimleri olan bu yeni Windows işletim sistemini canlı ve heyecan verici bir şekilde görüntülemeye hazırdır.

 • SmartManage uyumluluğu LAN tabanlı monitör yönetimi sağlar

  SmartManage, monitörlerin durumunu izlemeye, yönetmeye ve denetlemeye, sorun yaşayan kullanıcılara uzaktan destek sağlamaya yarayan ve tüm bunları LAN üzerinden gerçekleştiren bir sistemdir.

 • Ekranı 90 derece döndürme ve akıllı kablo yönetimi

  Süper Ergonomik ayak, ergonomik ekran konforu sunan ve akıllı kablo yönetimi sağlayan bir monitör ayağıdır. Ayağın kullanıcı dostu yüksekliği, yana yatma özelliği, eğilme özelliği ve dönme açısı ayarları monitörün uzun bir iş gününün fiziksel gerginliğini azaltacak ve maksimum konforu sağlayacak şekilde konumlandırılması için ayarlanabilir; akıllı kablo yönetimi kablolardan kaynaklanan dağınıklığı azaltır, çalışma alanını düzenli tutar.

 • İdeal izleme açısı için eğilme ve dönme ayarı

  Tabanlıkta bulunan ekran eğilme ve yana yatma mekanizması monitörün yana eğilmesini ve ileri veya geri yatmasını sağlar.

 • Parlaklık, ortam ışığına göre otomatik olarak ayarlanır

  SmartBright, görüntü ayarlarını otomatik olarak ayarlamak için dahili bir sensör kullanan, mükemmel görüntüleme deneyimi, azaltılmış enerji tüketimi ve parlak ekran-karanlık oda ve karanlık ekran-parlak oda göz yorgunluğunu ortadan kaldırırken uzun süreli ekran ömrü sunan ve tüm bunları oda aydınlatma koşulları değişirken ekran parlaklığını manuel olarak ayarlama zahmetine gerek bırakmadan gerçekleştiren olağanüstü bir Philips özelliğidir.

 • Philips SmartControl ile kolayca yapılabilen ekran ayarları

  Ekran ayarlarını yapmayı sağlayan PC yazılımı. Ekran ayarları için Philips iki seçenek sunar. Ekran Menüsü'nde ekranın üstündeki düğmeleri kullanarak gezinebilir veya daha alışık olduğunuz bir biçimde ekran ayarlarını yapmak için Philips SmartControl yazılımını kullanabilirsiniz.

 • Birden fazla PC girişini daha iyi destekleyebilmek için Çift DVI

  Her bilgisayar için farklı bir ekran kullanmaktansa, tek bir ekranda farklı bilgisayar girişleri arasında geçiş yapabilme özelliği. Çift DVI girişi özellikle profesyonel uygulamalarla son derece verimlidir. Kısayol tuşu sayesinde farklı bilgisayar girişleri arasında kablo değişikliği yapmadan geçiş yapılabilir.

 • Kolay bağlantı için dahili yüksek hızlı USB 2.0 çözümü

  Evrensel seri veriyolu (universal serial bus) ya da USB, PC'lerin çevresel donanımlarla bağlantılarını sağlama amaçlı standart bir protokoldür. Düşük maliyetle yüksek hız sağladığından USB, çevresel cihazların bilgisayara bağlanması için kullanılan yöntemler arasında en çok kullanılanıdır. Philips, bir monitöre USB 2.0 çözümü ekleyerek PC'niz ile bir ya da daha fazla USB cihazınız arasında Okuma, Yazma, Yükleme yapmak veya Program, Veri, Dijital Medya ve Müzik dosyalarının transferini mümkün kılan, uygun konumlandırılmış, kullanımı kolay ve yüksek hızlı bir USB bağlantısı sağlamaktadır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: