LCD monitör

  LCD monitör

  Zerafet önemlidir

  Sıra dışı kolaylık ve mükemmel bir tarz: Çevre dostu 170C7 temiz, gelişmiş, dekoru zenginleştiren tasarımı, akıllıca gerçekleştirilmiş kolaylaştırıcı özellikleri ve sahip olduğu mükemmel değerle monitörlerdeki görüntünüzü değiştirecek. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Zerafet önemlidir

 • Çift giriş, hem analog VGA hem de dijital DVI sinyallerini alır

  Çift giriş, hem analog VGA hem de dijital DVI sinyallerini alır

  Çift giriş, hem analog VGA hem de dijital DVI sinyal girişlerine uyum sağlayacak konektörler sağlar.

 • Mekanı canlandıran şık çift tonlu tasarı

  Çift tonlu tasarım, alt kaplamanın ortasında bulunan parlak siyah bir şeritle gümüş rengi ön kaplamayı birleştirerek ön kaplamanın daha ince görünmesini sağlar. İki unsur arasındaki zarif kontrast odanın dekoruna canlı bir hava ve ilginç, eşsiz elemanlar katar.

 • Rahat kullanımlı, hafifleştirilmiş kontrol düğmeleri temiz bir görünüm sağlar

  Rahat kullanımlı, engel oluşturmayan kontrol düğmeleri marka etiketine entegre edilmiştir, düğmeler ihtiyacınız olduğunda parmak uçlarınızdayken ihtiyacınız olmadığında hiç göze çarpmazlar; böylece basit ancak şık ve estetik bir çekiciliğe sahip bütünlüklü, temiz bir görünüm elde edilmiştir.

 • 'Hug' kaplama tasarım ile sıcak, uyumlu bir görünüm

  'Hug' kaplama, ön ve arka tasarım unsurlarını sıcak bir dış görünüm içinde birleştirerek sıcak, uyumlu ve pürüzsüz biçimde akan bir dış görünüm sağlamak üzere özel olarak tasarlanmış eğimli bir yüzeydir.

 • Windows Vista kullanımına hazır

  Vista kullanımına hazır Philips monitörler, eğlence deneyiminizi, verimliliğinizi artırmak ve evinizdeki, ofisinizdeki bilgisayar deneyiminizi kontrol etmenize yardımcı olmak, iş veya oyun için bilgi görüntüleme, bulma ve düzenleme işlemlerini hızla, verimli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için tasarlanmış, görsel olarak gelişmiş ve yüksek sistem gereksinimleri olan bu yeni Windows işletim sistemini canlı ve heyecan verici bir şekilde görüntülemeye hazırdır.

 • 5 ms hızlı tepki süresi

  Açma-Kapama tepki süresi, sıvı kristal hücrenin aktif (siyah) konumdan aktif olmayan (beyaz) konuma geçmesi ve tekrar aktif (siyah) konuma geri dönmesi için gereken süredir. Milisaniye cinsinden ölçülür. Ne kadar hızlı olursa o kadar iyidir: Daha düşük tepki süresi, daha hızlı aktarım anlamına gelir ve bu nedenle metin ve görüntü aktarımında resim gölgeleri daha az görünür hale gelir. Açma-Kapama tepki süresi belge, grafik ve fotoğraf gibi içeriklerin görüntülenmesinde önemli bir ölçüttür.

 • Güvenliğiniz için: Uzay mekiklerinde kullanılan kompozit ateşe dayanıklı kasa

  PC/ABS plastik kompozit, uzay teknolojisinde, otomotiv sektöründe ve üst düzey yangın güvenliği standartlarına uygun yangın söndürücülerde kullanılan endüstrinin en sağlam, ateşe dayanıklı kasa malzemesidir.

 • Kurşunsuz tasarımı çevreye zarar vermez

  Kurşunsuz ekran ürünleri, çevreye zararlı olan kurşunu ve diğer toksik maddelerin kullanımını kısıtlandıran Tehlikeli Maddelerin Kısıtlandırılması (RoHS, Restriction of Hazardous Substances) standartları hakkındaki katı Avrupa Topluluğu yönergelerine uyumlu olarak tasarlanmış ve üretilmişlerdir.

 • Philips SmartControl ile kolayca yapılabilen ekran ayarları

  Ekran ayarlarını yapmayı sağlayan PC yazılımı. Ekran ayarları için Philips iki seçenek sunar. Ekran Menüsü'nde ekranın üstündeki düğmeleri kullanarak gezinebilir veya daha alışık olduğunuz bir biçimde ekran ayarlarını yapmak için Philips SmartControl yazılımını kullanabilirsiniz.

 • Dahili güç kaynağı, harici adaptör kullanılması gereğini ortadan kaldırır

  Dahili güç kaynağı, ekran gövdesinin içine yerleştirilmiş ve hantal harici güç adaptörlerinin yerini alan bir güç adaptörüdür.

 • Kablo klipsi, çalışma alanlarında kabloları düzenler

  Monitörlerle birlikte verilen ve kabloları birbirine tutturarak dar çalışma alanında düzenlemeye yardımcı olan klips.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: