PhotoFrame

  PhotoFrame

  Anılarınızı paylaşın

  Daha rahat görüntüleme için daha geniş ekran! Dijital fotoğraflarınızı yüksek piksel yoğunluğu kalitesinde, mükemmel dijital renklerle ve PhotoFrame'in geniş ekranında profesyonel baskıların tüm zenginliğiyle görüntüleyin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

PhotoFrame

25, 9 cm (10, 2") LCD, 16:9 en-boy oranı 10FF3CME/00 Benzer ürünler bul

Anılarınızı paylaşın

 • Keskin ve detaylı fotoğraf görüntüleme için yüksek piksel yoğunluğu

  Yüksek yoğunluklu ekran değerli fotoğraflarınızı yüksek kaliteli baskılarda olduğu gibi 'gerçek yaşamda' karşılaşabileceğiniz zengin detaylar ve canlı renklerle görüntüler.

 • Albümler, slayt gösterileri oluşturun ve fotoğraflarınızı düzenleyin

  Akıllı Albüm fotoğraf slaytı gösterilerinizin geçiş efektlerini belirleyip ayarlamanızı sağlamanın yanı sıra albümler oluşturup düzenlemenize de olanak verir.

 • Sınırsız anılar için ek bir SD kart yuvası

  Philips PhotoFrame'iniz depolama alanını genişleten ek bir SD kart yuvasıyla birlikte gelerek tüm anılarınız için fazlasıyla yer açar; anılarınız için neredeyse sınırsız alana sahip olabilirsiniz! Ayrıca Philips'in hafıza kartı yöneticisi sayesinde resimlerinizi her türlü hafıza kartınız arasında kolayca kopyalayabilirsiniz.

 • Dikey veya yatay modlara uyarlama için otomatik fotoğraf yönlendirme

  Otomatik yatay/dikey algılama, PhotoFrame yönünü algılayan bir sensör içerir ve her fotoğrafı kendi doğru modunda görüntüler.

 • Collage Pro ile eğlenin: otomatik olarak veya kendiniz düzenleyin

  Eskiden fotoğraflarınızla uğraşırken, örneğin onları kesip hoş koleksiyonlar yaparken, nasıl eğlendiğinizi hatırlayın! Collage Pro, Philips PhotoFrame tarafından sağlanan eşsiz ve gelişmiş bir özelliktir. Tıpkı Collage özelliğine sahip diğer Philips PhotoFrame'ler gibi otomatik olarak kolaj slayt gösterileri yürütebilirsiniz (rasgele görünüm). Collage Pro ile aynı zamanda kendiniz de kolaj oluşturup düzenleyebilirsiniz. Ayrıca SD kart veya USB bellek gibi birden fazla kaynak kullanarak da kolayca kolaj oluşturabilirsiniz.

 • Canlı ve doğal cilt tonları için imagen Pro

  Eşsiz Philips imagen geliştirme teknolojisi, fotoğraflarınızı otomatik olarak rengi düzeltip en iyi kontrasta ayarlayacak şekilde analiz eder. imagen Pro, daha iyi renk hassasiyeti, renk derinliği ve akıllı kontrast için imagen'deki üç temel unsuru içeren daha gelişmiş bir geliştirme teknolojisidir. En önemlisi, imagen Pro gelişmiş cilt rengi kontrolü, net görüntüler ve hareketsiz görüntüler için çok önemli olan titreşimsiz fotoğraf görüntüleme sunar.

 • Fotoğraflarınızı aktarmanız için kolay bir sürükle ve bırak PC yazılımı

  Philips PhotoFrame'inizi bilgisayarınıza bir USB kablosuyla kolayca bağlayabilirsiniz. PhotoFrame Yöneticisi, fotoğraflarınızı bilgisayardan kolayca PhotoFrame'inize sürükleyebilmenizi sağlayan, kullanımı kolay sürükle ve bırak yazılımıdır; gerçekten bu kadar kolay! Bununla birlikte yazılım yakınlaştırma ve kesme gibi basit düzenleme işlemlerini de yapabilmenizi sağlar. Hatta düzenlediklerinizi PhotoFrame'e aktarmadan önce ön izleme de yapabilirsiniz.

 • RadiantColor ile eski anılara yeni bir parlaklık katın

  RadiantColor, tam ekrandan küçük fotoğrafların kenarlarındaki renkleri genişletip siyah çubukları ve en-boy oranı bozulmasını ortadan kaldırarak küçük fotoğrafların en iyi oran olan 4:3 oranında görüntülenmesini sağlayan, özel bir Philips teknolojisidir.

 • Eviniz için tasarlanmış gerçek fırçalanmış alüminyum ön yüzey.

  Piyasadaki birçok dijital fotoğraf çerçevesinin tasarımları hiçbir evin iç dekoruna uyum sağlayamaz. Artık Philips basit ve temiz arka kapak tasarımına mükemmel biçimde uyum sağlayan zarif ince dokulu gerçek fırçalanmış alüminyum ön kısımlı PhotoFrame'i sunuyor. Evinizin dekoruna uyum sağlamakla kalmaz, her odayı şıklığıyla aydınlatır!

 • Ortam ışığını algılayarak otomatik olarak ışık kısma aracılığıyla güç tasarrufu

  Smart Power Pro, ortam aydınlatmasının durumunu algılayıp PhotoFrame'i açıp kapatarak çevre koruma için enerji tüketimini düşürüp PhotoFrame enerji maliyetinizi üçte birine kadar düşüren bir sensördür. En iyisi de tüm bunların tamamen otomatik olarak yapılıyor olması!

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: