• Peşin fiyatına 12 taksit

 • Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

1
0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Televizyonlar

   Philips OLED TVler

   Philips OLED TV'ler

   Son derece gerçekçi

   Favorimiz

   Karşınızda OLED 805 TV

   Gelişmiş performans. Minimalist tasarım.

    
   • Yapay Zeka özellikli Philips P5 motor. Her zaman gerçekçi görüntü
   • Ambilight büyüsü
   • Sesli kontrol. Google Asistan. Alexa ile çalışır
   • Muirhead deri arkalı uzaktan kumanda ve arkadan aydınlatmalı tuşlar
   Oled TV nedir?

   Philips OLED farkı


   Daha derin siyahlar ve daha geniş izleme açısı gibi OLED avantajlarından yararlanın. Daha derin kontrast, daha zengin renkler, mükemmel akıcılıkta hareketler, ayrıca gölgelerde ve aydınlık alanlarda bile daha keskin ayrıntılar sunan Yapay Zeka özellikli Philips P5 görüntü motorunu deneyimleyin. Benzersiz Ambilight deneyimiyle son dokunuşu yapın. Philips, OLED'in en iyi özelliklerini sunuyor.

   Yapay Zeka özellikli Philips P5 Görüntü Motoru

   Benzersiz gerçekçilik sunan görüntüler

   P5
   Kaynak Mükemmelliği

   P5 Kaynak Mükemmelliği  

   Kaynak Mükemmelliği


   Philips P5 Görüntü Motoru, gerektiğinde görüntünün kaynak kalitesini iyileştirmek için Yapay Zeka işleme özelliğini kullanır. YouTube'da eski videolar izlerken bile mükemmel görüntü kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz.
   P5
   Mükemmel Kontrast

   P5 Mükemmel Kontrast 

   Mükemmel Kontrast


   Benzersiz Yapay Zeka algoritması, en aydınlık alanlardan en koyu gölgelere kadar tüm gerekli noktalarda size daha fazla derinlik ve ayrıntı sunmak için görüntüyü sürekli olarak geliştirir. Gerçekten orada olduğunuzu hissetmenizi sağlayacak netlikte kontrast.
   P5
   Mükemmel Renk

   P5 Mükemmel Renk 

   Mükemmel Renk


   Derin öğrenme özellikli Yapay Zeka algoritması, renkleri insan beynine benzer şekilde tanır ve işler. En parlak sahnelerde bile renkler zengin ve gerçekçi, cilt tonları ise güzel ve doğal görünür.
   P5
   Mükemmel Hareket

   P5 Mükemmel Hareket  

   Mükemmel Hareket


   P5 Yapay Zeka motoru sayesinde Philips OLED TV'niz her zamankinden daha akıcı hareketli görüntüler sunar. Hızlı bir oyun veya heyecanlı bir aksiyon sırasında hiçbir önemli anı kaçırmamanızı sağlar.
   P5
   Mükemmel Netlik

   P5 Mükemmel Netlik  

   Mükemmel Netlik


   Philips P5 Yapay Zeka işleme teknolojisi, TV'nizin 4K çözünürlüğünden en iyi şekilde yararlanmanız için her bir pikseli akıllı bir şekilde geliştirir. İzlediğiniz içerik ne olursa olsun en ince ayrıntıların bile net bir şekilde görülebildiği mükemmel netlikte bir görüntü elde edersiniz.
   Ambilight ile Ambilight olmadan

   Ambilight büyüsü


   Tüm Philips OLED TV'ler, diğer OLED TV'lerin hiçbirinde bulunmayan benzersiz bir özelliğe sahiptir. Ambilight adı verilen bu özellik, izleme deneyimini zenginleştirmenin benzersiz bir yoludur. Çekici. Sürükleyici. Büyüleyici. Kullanıcılarımızın vazgeçilmezi haline gelen favori TV özelliği.
   Philips Ambilight TV
   Dolby Vision özellikli Philips OLED TV

   Sinematik Dolby Vision


   Tüm Philips OLED TV'ler, Dolby Vision içeriklerini destekler Bu dinamik HDR video formatı, yönetmenin hedeflediği gerçekçilikte mükemmel bir görüntünün keyfini yaşamanıza olanak tanır. Netflix veya Amazon Prime gibi bir platformda video akışıyla veya Blu-ray diskten video izlerken aynı kalitenin keyfini çıkarın.
   Dolby Vision ve Dolby Atmos özellikli Philips TV
   HDR10+ özellikli Philips HDR OLED TV

   HDR10+ ile daha fazlasını görün


   HDR10+ nedir? Tüm Philips OLED TV'ler, dinamik HDR video formatında işlenmiş içerikleri destekler. Video içerik üreticilerin görmenizi istediği ayrıntıların daha fazlasını görmenize olanak tanır. Amazon Prime ve Netflix gibi platformlarda video akışıyla en yeni dizileri veya Blu-Ray cihazdan videoları izlerken aynı kalitenin keyfini çıkarın.

   Philips OLED TV'nizi bulun

   Philips TV ve Ses hakkında daha fazlası

   Ambilight
   Sevdiğiniz içeriklerin tadını çıkarın

   Performans Serisi
   The One evinize yakışan

   Soundbar'lar
   Heyecan dolu her an için