Web kamerası

  Dizüstü bilgisayarlar için portatif web kamerası

  Her yerden, her zaman ve her şartta iletişim kurun. Benzersiz eğilebilir boynu sayesinde dizüstü bilgisayarınıza bağlanır ve dahili ışığı karanlıkta çalışmanıza olanak sağlar. İşinizi bitirdiğinizde koruyucu lens kapağını kaydırarak kapatın, katlayın ve gidin! Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Dizüstü bilgisayarlar için portatif web kamerası

Lens kapağı ve çalışma ışığıyla birlikte

 • Hassas odaklama için eğilebilir boyun

  Bu güçlü ve esnek boyun, dizüstü web kameranız için mükemmel bir ilavedir. Tam olarak istediğiniz noktaya hareket ettirin ve orada kalsın! Çevirin, döndürün, istediğiniz her şekle sokun, rahatlıkla herhangi bir çantaya sıkıştırabilirsiniz.

 • Lens kapağının kaydırılması, kullanılmadığı zaman kameranızı korur

  Web kamerasının yanındaki bir kapak, ekstra koruma için kullanılmadığı zamanlarda düzgünce merceğin üzerine kaydırılabilir. Kapak ayrıca klavye ışığını etkinleştirmek için aşağıya doğru kaydırılır.

 • Entegre çalışma ışığı sizi ve klavyenizi aydınlatır

  Işık, kamera, motor! Web kamerasının dahili el ışık kutusu, dizüstü bilgisayarınızın klavyesini aydınlatmak için kullanılabilir, bu da loş ortamlarda çalışmayı daha keyifli kılar. Bu aynı zamanda loş ışıkta video konferansı da mümkün kılar.

 • Saniyede 30 kare görüntü ile mükemmel görüntüler

  Arkanıza yaslanın ve saniyede 30 kare görüntü ile mükemmel görüntülemenin keyfini çıkarın. Size daha mükemmel video görüntüleri ve daha gelişmiş görüntülü sohbet deneyimi sağlar.

 • Yüksek kaliteli görüntüler için Super VGA çözünürlüğü

  Web kamerası, video postaları için Video Graphics Array (VGA) kalitesinde (640x480) fotoğraflar ve titreşimsiz video klipler çeker. VGA çözünürlüğüyle, web kameranız profesyonel seviyede bir kameraya dönüşür. Belgelerinize, web sayfalarınıza ve e-postalarınıza yüksek kaliteli fotoğrafları anında ekleyin veya fotoğraf kalitesinde görüntüler basın.

 • Süper görüntü kalitesi için otomatik görüntü iyileştirici

  Otomatik Görüntü İyileştirici, kamera ve görüntü ayarlarını var olan ışıkla otomatik olarak eşleştirerek web kameranızdan en iyi performansı almanıza yardımcı olur.

 • Kurulum yöneticisiyle kolay kurulum

  Kullanışlı kurulum yöneticisiyle web kameranızı birkaç saniye içinde kurun. Sadece kolay ve adım adım talimatları izleyin, web kameranız bilgisayarınızla mükemmel olarak eşleşecektir.

 • VLounge ile görüntü ve V-postaları alın, arşivleyin ve yönetin

  Fotoğraf ve video klip çekmek, düzenlemek ve arşivlemek için kullanışlı bir yazılım. Fare ile birkaç kez tıklayarak, görüntülü mesajlar yaratabilecek ve gönderebileceksiniz. Bu yazılım paketinde, Philips web kameranızın tüm avantajlarından faydalanabilmeniz için gereken her şey var.

 • MSN, Skype ile diğer ücretsiz mesajlaşma servisleriyle uyumlu

  Web kamerası ve yazılımı, tüm mesajlaşma sistemleri düşünülerek tasarlandı. Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger ve diğer ücretsiz mesajlaşma servislerine video ekleyin. Ayrıca, çok kişili video konferansı için Windows Messenger ve NetMeeting ile birlikte çalışır ve geleceğe dönük olarak tasarlanmıştır.

 • Tüm mevcut görüntüleme yazılımlarıyla uyumlu

  Bu web kamerası mevcut olan tüm ücretsiz ve profesyonel görüntüleme yazılımlarıyla birlikte çalışır. Videonuzdan bir fotoğraf veya sabit resim çekin ve herhangi bir görüntü programıyla açın.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: