Taşınabilir kablosuz hoparlör

  • KA

  Taşınabilir kablosuz hoparlör

  Mükemmel ses · Sağlam · Zincirleme bağlanabilir

  Muhteşem ses veren SB5200 taşınabilir hoparlör ve havalı tasarımıyla partiyi her yere taşıyın. İç Mekan modu ile evde canlı, net ses alın ya da Dış Mekan modu ile insanları havaya sokmak için ses seviyesini yükseltin. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 299,90 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Taşınabilir kablosuz hoparlör

Bluetooth®, Ses zinciri, Aramalar için dahili mikrofon, 10 W şarj edilebilir pil SB5200G/10 Benzer ürünler bul

Mükemmel ses · Sağlam · Zincirleme bağlanabilir

 • Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışı

  Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışı

  Bluetooth, kısa mesafelerde kullanılabilen güvenilir ve enerji tasarruflu bir kablosuz iletişim teknolojisidir. Bu teknoloji, iPod/iPhone/iPad veya akıllı telefonlar, tabletler ve hatta dizüstü bilgisayarlar gibi herhangi başka bir Bluetooth özellikli cihaza kolay kablosuz bağlantı sağlar. Böylece en sevdiğiniz müzikleri veya oyun ve videoların seslerini bu hoparlörden kablosuz olarak kolayca dinleyebilirsiniz.

 • Derin ve güçlü bas için wOOx™ hoparlör teknolojisi

  Derin ve güçlü bas için wOOx™ hoparlör teknolojisi

  wOOx teknolojisi, bas tonları diğer ses sistemlerindekinden daha tok ve derin hissetmenize ve duymanıza olanak veren, devrim niteliğinde bir hoparlör yaklaşımıdır. Özel hoparlör sürücüleri, wOOx bas yayıcıyla uyumlu çalışır ve ana sürücüyle tweeter arasındaki hassas ayar alt-orta frekanslardan yüksek frekanslara yumuşak geçiş sağlar. Çift süspansiyon ve tam simetrik katlı yapı, düşük ve hassas tonları, seste fark edilebilecek bir bozulma olmaksızın verir. wOOx, hoparlör kutusunun tam ses düzeyini kullanıp müziğin etkisini iyice güçlendirerek, olağanüstü derin ve dinamik bir bas ses üretir.

 • Daha büyük müzik sistemi için birden fazla BR-1X'i zincirleme bağlayın

  Daha büyük müzik sistemi için birden fazla BR-1X'i zincirleme bağlayın

  Dış mekanda daha fazla ses elde etmek için birlikte verilen ses kablosuyla istediğiniz kadar BR-1X'i zincirleme bağlayın. Zincirleme bağlanan BR-1X'ler senkronize edilir. Cihazınıza bağladığınız BR-1X'te ses yüksekliğini değiştirdiğinizde tüm birimlerin ses yüksekliği uygun şekilde değişecektir.

 • Taşınabilir müziğinizi kolayca çalabilmeniz için ses girişi

  Taşınabilir müziğinizi kolayca çalabilmeniz için ses girişi

  Tek bir kolay bağlantıyla tüm müziğinizi taşınabilir cihazlardan ve bilgisayarlardan dinleyebilmenin keyfini çıkarın. Bunun için cihazınızı Philips setindeki SES GİRİŞİ (3,5 mm) portuna bağlamanız yeterli. Bilgisayarlar için bu bağlantı genellikle kulaklık çıkışından yapılır. Bağlantı sağlandığında, tüm müzik koleksiyonunuzun keyfini doğrudan üstün hoparlörlerden setinden çıkarabilirsiniz. Kısaca söylersek, Philips daha iyi ses sunar.

 • Dış Mekan ve İç Mekanda kullanım için 2 ses ayarı seçeneği

  Rahat kullanım ve gelişmiş çok yönlülük için iç mekan modu ve dış mekan moduyla iki ses ayarı seçeneği. Güçlü bas ve kristal netliğinde ses istediğinizde İç Mekan modunu, açık havada maksimum ses çıkışı ve güç istediğinizde ise Dış Mekan modunu kullanabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Pil ömrü, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: