Wi-Fi b/g certified

  Ağ Müzik Çalar

  Müziği serbest bırakın

  Philips Streamium ağ müzik çaları NP2500, hem PC hem de ses sisteminize bağlanarak PC müzik arşivinize ve İnternet radyosuna kablosuz erişim olanağı sağlıyor - üstelik bunların tümü mükemmel FullSound kalitesinde. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Streamium Ağ Müzik Çalar

Ücretsiz İnternet radyosu, Tam renkli ekran NP2500/12 Benzer ürünler bul

Müziği serbest bırakın

PC ve İnternet'ten müzik keyfine varın - kablosuz

 • Binlerce ücretsiz İnternet Radyo İstasyonu

  Binlerce ücretsiz İnternet Radyo İstasyonu

  Streamium binlerce ücretsiz İnternet radyo istasyonuyla birlikte gelir. Artık dünyanın her yerinden her tür müziği dinleyebilirsiniz. Streamium'u İnternet'e bağlayın ve PC'nizi açmadan, en sevdiğiniz İnternet programlarını ses sisteminizden dinleyin.

 • Bilgisayardan/Mac'ten kablosuz müzik çalma

  Bilgisayardan/Mac'ten kablosuz müzik çalma

  Streamium Ağ müzik çalar ile PC'nizdeki tüm müzik koleksiyonunuzu özgür bırakın ve ses sisteminiz yoluyla çalın! Müzik aktarmak için herhangi bir Evrensel Tak ve Kullan özellikli cihaza bağlanmanıza olanak sağlayan UPnP bağlantı ile Streamium, PC'nizde bulunan müzik koleksiyonunuza erişebilmenize, seçim ve arama yapabilmenize olanak sağlar. Tek yapmanız gereken uzaktan kumandanızı kullanarak Stremium üzerinden şarkılarınızı seçmek ve bir ses sisteminden dinlemek. Bu arada, renkli LCD ekranda görüntülenen albüm kapaklarının keyfini çıkarabilirsiniz. En sevdiğiniz müzikleri kablosuz ve zahmetsiz dinleme deneyimi yaşayın.

 • Albüm kapağı görüntülemeli kolay ve sezgisel kullanıcı arayüzü

  Albüm kapağı görüntülemeli kolay ve sezgisel kullanıcı arayüzü

  Kolay ve sezgisel GoGear kullanıcı arayüzü gelişmiş bir gezinme teknolojisi ile çalıştırılmaktadır. Hızlı ve sorunsuz gezinme sağlamasının yanı sıra kolayca öğrenilebilen keyifli bir multimedya deneyimi sunar. Müzik dosyalarının içinde bulunan albüm kapağı çalışmasını görüntüleyen Albüm Kapağı gibi akıllı özellikler, müziğin tadını çıkarırken CD ya da LP kapağını gördüğünüz eski güzel günlerde olduğu gibi daha zengin bir deneyim sağlar.

 • Alfanümerik arama ile hızlı erişim

  Alfanümerik arama ile hızlı erişim

  Uzaktan kumandadaki Alfanümerik arama fonksiyonu ile istediğiniz sanatçıyı, şarkıyı veya albümü kolayca bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uzaktan kumanda üzerindeki 'Search' (Arama) tuşuna basmak ve istediğiniz parça, sanatçı ya da albüm adının ilk birkaç harfini veya rakamını yazmak. Yaptığınız girişe en uygun sonuçlar hemen karşınıza çıkacak. Tüm koleksiyonunuzda veya çalma listenizde satır satır gezip zaman kaybetmeye artık son.

 • Geniş ekran ve uzaktan kumanda

  Geniş ekran ve uzaktan kumanda

  Tüm müzik koleksiyonunuzda kolayca gezinin. 10,2 cm (4") geniş LCD ekranda simgeler ve metin büyük görünümde. Kullanışlı uzaktan kumandayla binlerce şarkı arasında gezinin veya saniyeler içinde istediğiniz şarkıya geçin. Uzaktan kumandanız elinizde, oturduğunuz yerden müziğin keyfini çıkarın.

 • Dijital konektörler

  Dijital konektörler

  Streamium ağ müzik çaları istediğiniz ses cihazına dijital bağlantı, analog bağlantı, taşınır hoparlörler ve hatta kulaklıklar üzerinden bağlanabilir.

 • Analog konektörler

  Analog konektörler

  Streamium Ağ müzik çalar, istediğiniz ses cihazına birçok yolla bağlanmaya hazırdır. Streamium için en yaygın kullanılan yöntem analog konektör üzerinden bağlantıdır. Birlikte verilen kırmızı ve beyaz ses kablolarını kullanarak, bir kablo çiftini Streamium'a ve diğer çifti ses cihazınıza bağlayın. İsterseniz, müzik keyfini farklı şekillerde çıkarmak için Streamium'a taşınır hoparlörler veya kulaklıklar da bağlayabilirsiniz.

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • Evinizdeki stereo veya ev sinemasına bağlanın

  Evinizdeki stereo veya ev sinemasına bağlanın
Tüm teknik özellikleri gör
 • Bazı özelliklerin desteklenmesi için geniş bant Internet gereklidir
 • Bazı hizmetler tüm bölgelerde verilmemektedir

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: